Viete si vyfarbiť 4mmc?

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ahoj. zaujímalo by ma, či niekto má alebo vie, či sa dá fajčiť 4mmc mefedrón?

Vďaka
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Čistá rakovina
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Môže byť toxický, ak u fajčí len apvp môže
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Možno ju môžete odparovať
 

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Viem, že pervitín sa dá fajčiť v sklenenej fajke, len by ma zaujímalo, či to bolo to isté?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Nie
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Metamfetamín nemôžete fajčiť, fajčenie znamená jeho spaľovanie. Na jeho odparenie chcete použiť incrashed temerature to incrashe vapor pressure :)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Fajčenie 4-MMC sa vo všeobecnosti nepovažuje za bezpečné ani účinné. Mefedrón nie je určený na fajčenie a jeho fajčenie môže spôsobiť rozpad zlúčeniny na iné, potenciálne škodlivé látky skôr, ako sa dostane do krvného obehu. To môže znížiť alebo zmeniť jej psychoaktívne účinky. Účinky mefedrónu pri fajčení sú nepredvídateľné, pretože spôsob podania mení spôsob, akým sa droga absorbuje a metabolizuje. To môže viesť k nepravidelnému nástupu účinkov, čo sťažuje kontrolu dávkovania a zvyšuje riziko predávkovania.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Skúsil som to raz, kým som poznal tu uvedené bezpečnostné informácie. Určite som sa popálil, dostal som nával, ale bol porovnateľný so šnupaním a netrval tak dlho, bolela ma hlava, (pravdepodobne som dostal rakovinu mozgu @armanimani haha) bolo to hlúpe, nerobte to lol
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Tento príspevok ma prinútil viac premýšľať o šnupaní! A OK, práve teraz úplne šnupám, ale myslím, že je to stále dobrý a "relevantný tip pre Vlákno!":

Snažte sa vždy používať iba JEDNU nosnú dierku, urobte z nej svoju "magickú diaľnicu" a druhú nechajte voľnú na dýchanie, pohodlný život atď.
Týmto spôsobom sa mi podarilo niekoľko vecí;
Veľmi dobré pre redosing príliš skoro, Priznávam, že čakanie na hodiny môže byť ťažké.. Ak je moja Magic Highway stále nasratá, možno teraz nie je čas pokúšať sa tam strčiť ďalšie veci(?) "Skvelá práca, Kurte!"

SO je menej pravdepodobné, že bude podozrievavý bez všetkých náhodných ňufákov, ktoré sa dejú v apartmáne, keď sú doma!

Nebudeš celý čas hlúpo smrkať!

Keď schádzam dolu, bez ohľadu na to, aké čisté sú moje nosné dierky, moja Magická diaľnica sa vždy začne znova rozpaľovať (určite chce viac toho sladkého mňau mňau) Ale ako vie každý, kto toto svinstvo skúsil, nie je spánku... až do BROOKLYNU! (alebo zhruba až po 5-6 hodinách alebo tak), takže si musím naplánovať, kedy prestanem na celý deň. S jednou čistou nosnou dierkou môžem skutočne zaspať a neviem si predstaviť tú nočnú moru, keď sú oba tieto otvory na tvári upchaté naraz... Som si celkom istý, pretože ma poznám, že by som si povedal "kašlem na to" a šnupol by som si ešte, len aby som ich otvoril, takže v podstate by som už asi nikdy nezaspal.

Pred desiatkami rokov som bol legálne závislý od nosového spreja a bolo to kurva hrozné, len pár vyvolených. by som si prial práve túto hrôzu. Predstavte si, že by ste každé dve hodiny potrebovali niečo len kvôli medicínskemu účinku otvorenia nosných dierok. Trvalo to asi dva zasrané týždne, kým to svinstvo zmizlo. DRŽTE SA ĎALEJ OD STIMULAČNÝCH NOSOVÝCH SPREJOV! (ak nemáte iné motívy? ;) )

Posledný tip odo mňa pre dnešok: čistý fyziologický roztok (Arm & Hammer má skvelý bez liekov) nosový sprej je veľmi užitočný asi tridsať minút po "akte", aby sa vyčistila akákoľvek pretrvávajúca medicínska chuť, potom sa snažím naplánovať asi dvadsať minút pred ďalšou líniou a znovu použiť nosový sprej, je to úžasný rozdiel, ktorý cítim, a veľmi užitočný, váš sekundárny dýchací prístroj na tvári sa bude pozerať hore a ďakovať vám!
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Ak ste šéfom samovrahov

skúste to
 
Top