Carolina Chemical a PN2P - príliš dobré na to, aby to bola pravda

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň,

Som začiatočník a zostavujem svoje prvé laboratórium (len pre osobné použitie). Pozerám sa na výrobu speedu, keďže sa zdá byť jednoduchší ako pervitín. pri pohľade na zložky vyzerá PN2P ako najkontroverznejšie činidlo. Viem, že je legálne kúpiť a vlastniť túto látku, avšak viem si predstaviť, že ak ju kúpim, zdvihne to obočie. Vidím, že Carolina Chemical vyrába a predáva túto látku, zdá sa však, že je to príliš dobré na to, aby to bola pravda. Má niekto skúsenosti s nákupom od nich? Myslím si, že najbezpečnejší spôsob, ako ju kúpiť, je, aby mi ju kúpil niekto iný a poslal ju na svoju adresu. Aké sú iné spôsoby obstarania PN2P? Videl som tu video o tom, ako ho vyrobiť, avšak raegenty naň sa z nejakého dôvodu získavajú ťažšie ako samotný PN2P.

Tu je webová stránka spoločnosti Carolina Chemicals pre PN2P:

Uvítame akýkoľvek príspevok.

Ďakujem,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
V ktorej krajine žijete, kde je P2NP zakázaný ?
 

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@HEISENBERG - Som v USA, takže je to leagálne kúpiť a vlastniť, neviem však povedať, ako prísne to monitoruje vymožiteľnosť práva. Pravdepodobne budem kupovať mimo trhu tu, len musím nájsť dôveryhodného amerického predajcu. Páči sa mi myšlienka nákupu P2NP od Carolina Chemical, pretože je to legitímna firma, ktorá vyrába suff profesionálne, takže je ľahké dôverovať jeho čistote. Ostatné raegenty, ako je kyselina sírová a ľadová kyselina octová, môžem kúpiť prostredníctvom clearnetu. Mojou hlavnou obavou je, že budem podvedený na darknete.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ste si istí, že je to tu legálne? som si istý, že je to na ich schválne. možno to budem musieť dvakrát overiť.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Drahý asf kúpite v Poľsku 200-250 dolárov za kilo z ďalšieho predaja, 100-150 dolárov za kilo z nitro, benz, octan a butylamín, ak si ho vyrobíte sami.
 

Rxnarian

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
IKR? Videl som ho na predaj za 100 g 50 potom sa vyšplhal na 125. Úbohá hobby stránka predávajúca šmejdy, ktoré vyrobil kamarát gf, hádam s názvom bESTY. Myslel som, že skvelý buisness, zmizol 🔨 sont byť späť, ako srílanské rastliny koky EBay. Bolo to, ako keď niekto kupuje NaBH4 za 2000 eur a 2800 kg. Amerika bankovky, nie antilské guldenov zabudnite zmeniť na eurá/americké doláre, osobné informácie ako kovboj baník uhlia jediná práca tam.
Pozri Hg(II) Cl iné, ale hovorí len raz. Žiadne sekundy!
Pretože nie na trhu potom, pretože zvyčajne ako peniaze. Kúpiť všetko! Ako vedieť, môže byť nútený do niekoľkých rokov presunúť! Legitímni ľudia vedia, že ho nepoužívate ako žltý pigment alebo borohydrid ako bielidlo na papier.
Zvyčajne nechcú nováčikovia alebo pozornosť, takže nulové informácie, tzv. nie názov ulice, p2p správny názov. n2prop uvedené ako možno Google odpoveď, ak záznam na Wikipédii. Beta metylmetylácia β-nitropropén, cis-ortho bla bla číslo gréckeho písmena
trans-beta-metyl-beta-nitrostyrén
(2-nitro-1-propenyl)benzén, IUPAC alternatívny CAS#, žena v Číne povedala, že nemôže predávať NaBH4, pretože von ako ostatní ľudia, nie vôbec zakázané. Uvedené použitia isté, povedala, že viem, na čo sa používa, iný dôvod, PREČO!
Dostal by som veľký reaktor 550 legálne, legálne neplánované tiež iné, 6000 neplánované euforické nohy menej zneužívanie. Ako keď otvorený obchod predáva jednu vec tlmiče, auto seer zariadenie, jasne robí nelegálnu vec ako obviou účel, ale uvedený ako nejaký výrobok znie novo. GPS air tag. Ak nevedel nula západnej polície vie niečo STEM to je správne, že by to bol metamfetamín pravdepodobnejšie, ak sa neobjavil glut. Ako zaťažuje ľudí, ktorí používajú túto trasu, povedzme, dostane to dodané. Objaviť neskôr len pre istotu. Objednávate si to? Spýtajte sa, prečo, ak príde radšej nemajú nič iné by pár, poznámky.
Kde sa dá zohnať BMK PMK etylglycidát 1-25 kg, naloxón, substituované difenily, levo. Dunno názov číslo foto. Prekvapený stimulanty sú vyrobené, keď superlabs sú 2-3x cena Carolina raw. 600-1000 USA 80 mg Amfetamín Sulf/Phos musí byť super lacné v blízkosti tejto ceny p2np. Nie je trh na ulici, pokiaľ finále. Dúfam, že nám dáte vedieť. Zvykne mať veľa identifikácií. Potrebujem súpravy už nemôžem papierové okno výlet čoskoro nemožné. Žiadne indické hindustánske eskortné čínsko-čínske iné ďaleko lacné. Poľsko dostal veci z často a rozumné, nie krádeže. Je tam Poľsko, že úschova kreditnej karty, alebo odporučiť. Miesto. Dunno volanie ľudí určite zdá skeč. Vrátiť vymazať neskôr. Ak sa používa kg zdroj poštové zásielky pod 2 kg nie sú zdanené dopredu colné nemôže obťažovať vzorky zadarmo. Teoreticky ako získať tony chemikálií, zrušil všetky výhody nikdy nepoužil celý život, pretože dostal diagnózu. Nový v zahraničí, India lacný, ale myslím, že call centrum a nie posielanie lupu ako prvý. Zdá sa legit, musím použiť desať miest, aby som sa dostal neregulované.
 
Top