• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Vozíky

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
O tom, čo by ľudia v NA očakávali, že zaplatia za BHO vozíky a živé vozíky v slušnom hardvéri.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Ako jedna vec ma zaujíma, či by zákazníci zjedli rozdiel 5 dolárov v cene lacných vozíkov v porovnaní s tými lepenými bez rohových buniek? Alebo sú lacnejšie (ale stále renomované) vozíky tou správnou cestou?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tu v USA je veľa ľudí a videl som vozíky všetkých druhov. Každý má svoje preferencie. Ja osobne som si vybral lacné jednorazové a opakovane použiteľné. Kedysi dávno som utratil kus peňazí za súpravu, ktorá mala batérie so závitom 502(?) a mohli ste používať rôzne odporové cievky a bolo k nim veľa príslušenstva, ale zdalo sa mi, že vyžadujú veľa údržby. Stále som sa v nich hrabal. Keď som narazil na malé, ktoré sú celé z jedného kusu a jediné, čo sa dalo meniť, bola samotná kazeta, výrazne mi to zjednodušilo situáciu. Kúpil som si niekoľko jednorazových typov, ktoré sa nedajú ľahko rozobrať a keď sú prázdne, vyhodíte ich, ale nie raz vám vytiekli alebo sa nenabili správne. Cena výrobku vo vnútri má veľa spoločného s tým, aký prístroj sa mi páči. Dúfam, že sa čoskoro ozvú aj iní ľudia.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
No rozmýšľal som, či existuje trh s vozíkmi so závitovým uzáverom/preplniteľnými vozíkmi od slušnej spoločnosti naplnenými 1 g rôznych konopných extraktov. Len odhadujem trh, keďže v USA je teraz ťažšie nájsť kupcov vzhľadom na všetky legálne štáty.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Myslím si, že pomerne silný čierny trh bude pretrvávať niekoľko rokov kvôli nákladom na získanie karty, ale najmä kvôli daniam, ktoré sú dosť šialené. Legálna tráva je drahá. Taktiež výdajne testujú to svinstvo a majú astronomické požiadavky týkajúce sa spór rozpustených pevných látok plesní a ďalších aspektov. Mám kamaráta, ktorý. Pred rokmi sa presťahoval do Colorada, aby si splnil svoj sen, ale zmenilo sa to pre neho na nočnú moru, pretože nemohol predávať trávu. Jednoducho nebola dosť dobrá. Predával mi ju za 100 dolárov uncu za značkové semená bankf1 indoor.
Takže teraz si uvedomujem, že je pre ňu robustný trh, ale zisky nie sú veľmi veľké. Je to nasýtený trh po celom svete
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Áno, mám len veľa vecí navyše a účty, ktoré treba zaplatiť, takže sa zdá, že na trhu je dosť toho, čo potrebujem.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
V súčasnosti je v ponuke fialový opar BHO vyrobený z n-butánu (relatívne bez chuti). A zákazkové káry vyrobené z destilátu d9/d8/cbd/cbg/cbn a prípadne terpénov. Všetok hardvér sú autentické vozíky so závitom CCELL (s možnosťou opakovaného nabíjania). Alebo jednorázové bezlogové kartičky vyrábané firmou ispire alebo ikrusher. Jednorazové materiály momentálne nie sú k dispozícii, menší logistický problém pri poslednej várke hardvéru.
 
Top