• Bine ai venit în secțiunea românească a forumului. Nu uitați că postarea contactelor (jabber, telegram, signal și altele) va duce la un ban permanent! Dacă vă decideți să cumpărați sau să vindeți ceva fără a folosi escrow și pierdeți bani, nu vă vom putea ajuta.

Cannabinoids Caut colaborator Substanta / hľadá dodávateľa 5cl v Rumunsku

Celdren

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Hľadám látku na nákup v Rumunsku, prípadne partnera na odovzdanie. Prvýkrát by som chcel monštrum... V poslednom čase som si dal príliš veľa zásahov, ak potrebujete niekoho na vysadenie v južnom Rumunsku, napíšte mi PM.
Hľadám 5cla v Rumunsku alebo Bulharsku na kúpu
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pm (SonGoku) Zabudol som, že nemôžem používať kontakty... a dostal som ban...
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Samozrejme, že vám môžeme pomôcť
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Profilul lui SonGoku apare ca "Profil tohto používateľa nie je k dispozícii".
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
Som v Holandsku, môžem vás s niekým stopercentne skontaktovať ,sama som to skúsila!!!!Napíšte mi, ak máte záujem!!!! 5 dní dostať domov!!!
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Intr-tr-adevar daca iei f2f de la cine nu trebuie e foarte usor sa iei gherla. Raz som dal 500 lei a mal som si vziať 1,5 g, muž odišiel a už neprišiel xD. Teraz sa s niekým rozprávam, či je to lepšie a ak všetko pôjde v poriadku, môžem vám dať vedieť.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Okamžite som dal darček 3-4 g, keď som videl, že to robí niekto iný, keď som vedel, že to tak robím ja, som veľmi rád, že som si to dovolil a môžem si občas vychutnať pae s trávou. Na okraj, je to príliš jednoduché, aby ste si to nevyrobili sami a zisk je porovnateľne absurdne vysoký, ako keby ste porovnávali slnečné svetlo s mesačným. Jednoduchá výroba neznamená menej nebezpečná, záleží na tom, koľko ste ochotní na seba vziať.
 

sirAndy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Máte partnera?
 

Celdren

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
stále hľadáme niekoho v južnom rumunsku
 

sirAndy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
A ja som stále v južnom Rumunsku
 

Luchy777

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
caut substanta si eventual colaboratori , sunt in centru romaniei, la noi preturile sunt absolut exagerate pe canabinoizi , 3g de ceai gata preagatit ajunge la 500 lei !!!
pm me
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
:oops: Viem, že som našiel chlapíka z Craiovy a poslal mi naftalín, mimochodom žijem v Holandsku....eu mám 5cl starý zdroj, ak akceptujete za 3 týždne zaplatiť vzorku, ktorú poslal z Holandska niekto v Rumunsku a
Po napísaní sa ti ozvem do 2 týždňov pošlem vzorku domov ak chceš 300 lei pošlem ti 1,5 g čistého 5cl a naučím ťa ako sa robí fajčiarske korenie ak nie si ako ja dáš to priamo!!!!
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
AK chcete ďalšiu prácu, stretneme sa a ukážem vám, ako sa to robí, platíme 50 na 50, mám recept a muža s receptom a Číňana s ponukou...
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
Ale ak sa so mnou chcete stretnúť, vedzte, že v záujme mojej bezpečnosti nedostanete nič, kým neopustím krajinu!
 
Top