Zmeny v pravidlách fóra

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Vážení používatelia fóra BB!
Pred niekoľkými dňami sme dovŕšili 2 roky! Za dva roky sme urobili veľa práce, náš malý, ale veľmi zomknutý tím každý deň tvrdo pracoval na tom, aby bolo fórum moderované takmer okamžite a denne pribúdal nový užitočný obsah. Experimentovali sme, niekedy sme pridávali nové funkcie, inokedy sme ich odstraňovali. V súlade s našimi zásadami sme nebrali peniaze za zobrazovanie vašich reklám na trhu a ani to nemáme v pláne. Takisto sme oživili niekoľko blokov nášho kanála YouTube. Nakoniec bol náš hlavný kanál zablokovaný pri počte 30 000 odberateľov.

Dnes môžeme s istotou povedať, že sme najlepším fórom v našej nike. Na BB fóre nájdete všetko, čo potrebujete na výrobu najpopulárnejších psychoaktívnych látok v akomkoľvek rozsahu, dokonca aj priemyselnom. Všetok tento tovar si navyše môžete anonymne objednať, a to pomocou systému BB Escrow. Okrem toho môžete získať odborné rady od našich odborníkov a v čo najkratšom čase založiť plnohodnotnú výrobu, zorganizovať predaj svojich výrobkov.

Dnes fórum navštívi viac ako 6000 unikátnych návštevníkov denne! A toto číslo každým dňom rastie. V skutočnosti len 5 % unikátnych návštevníkov tvoria naši používatelia. Je to očakávané, pretože všetok obsah je rovnako dostupný registrovaným návštevníkom aj hosťom, ktorí si fórum prezerajú bez registrácie.

Dnes predstavujeme niektoré zmeny na podporu registrácie a hlbšieho zapojenia publika
, a to nasledovné.
1. Odstraňujeme možnosť zakúpiť si platené statusy (prémiový a sponzorský)
2. Odteraz budú všetky statusy vydávané automaticky a je potrebné si ich zaslúžiť.
Vpredvolenom nastavení dostanú všetci čerstvo zaregistrovaní používatelia status "Nový člen".
Ak u nás používatelia zostanú dlhšie ako 30 dní a počas tejto doby prejavia na fóre malú aktivitu, ich status sa zmení na "Člen".
Ďalej, ak "člen" pokračuje v používaní fóra a počas nasledujúcich 30 dní vykazuje väčšiu aktivitu, potom tento používateľ získa status "Rezident".


Štatúty "Nový člen", "Člen", "Rezident" sú nekomerčné, takže ako používatelia s týmito štatútmi budú mať špeciálny nápis "Nekupujte u mňa". Nekomerční používatelia nesmú otvorene zverejňovať svoje kontaktné údaje, toto pravidlo zavádzame preto, aby sme minimalizovali možné podvody.
3. Zavádzame systém hodnotenia predajcov. Predajcov rozdeľujeme do troch kategórií.
"Nový predávajúci" - na získanie tohto štatútu stačí, aby ste oznámili svoj zámer obchodovať na fóre (umiestnením inzerátu na Trh alebo do Zoznamu, prípadne otvorením zastúpenia v komerčnej časti fóra). Noví predajcovia tiež nebudú môcť zverejňovať svoje kontakty.
"Predajca" - na získanie tohto štatútu musíte rozdať aspoň 3 vzorky zadarmo, mať aspoň 3 úspešné obchody prostredníctvom nášho eskontného systému, získať aspoň 3 recenzie.
"Predávajúci výrobca" - Na výrobcov máme rovnaké požiadavky ako na predajcov, ale výrobcovia musia navyše odborníkom na fóre preukázať existenciu vlastného laboratória, kvalifikáciu pracovníkov laboratória, poskytnúť informácie o spôsobe syntézy látky, ktorú vyrábajú.

4. Skupiny budú rozpustené v priebehu nasledujúcich dvoch týždňov. Dôvodom tohto rozhodnutia je skutočnosť, že používatelia vytvorili svoje skupiny, zverejnili v nich informácie a svoje kontakty a na fóre sa už ani neobjavili, nevykazovali žiadnu aktivitu a nezúčastňovali sa na živote komunity. Všetci používatelia, ktorí mali komerčné skupiny, si budú môcť počas nasledujúcich dvoch týždňov bezplatne otvoriť komerčné zastúpenie v komerčnej časti fóra. Okrem toho zavádzame poplatok za prenájom 50 USD mesačne. Toto opatrenie je potrebné, aby sa zastúpenia predajcov, ktorí nie sú aktívni, automaticky zatvorili.

5. Pravidlo o zákaze zverejňovania kontaktov nebudeme uplatňovať na predajcov, ktorí začali komerčnú činnosť na fóre pred týmto dňom.
Predávajúci, oboznámte sa, prosím, s pravidlami podnikania na BB fóre.
Používateľom pripomíname, že všetky obchody sa oplatí realizovať pomocou escrow systému. Neposkytujte svoje osobné údaje ako e-mail, kontakty na sociálne siete a messenger na komunikáciu žiadnym používateľom na fóre. Vaša bezpečnosť je vo vašich vlastných rukách!


S pozdravom, administrácia BB fóra.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Používatelia, ktorí majú aktívne prémiové členstvo, si môžu bezplatne vytvoriť vlastné zastúpenie v sekcii komerčného fóra. Stačí vytvoriť tému bez toho, aby ste za ňu zaplatili, a téma bude zverejnená.
 
Last edited:

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
stačí, aby sa niekto zaujímal o webovú stránku, nejaké špeciálne služby a hackol túto webovú stránku, mal prístup k údajom, kto ich má alebo kde sa nachádzajú atď. Po druhé, prečo by som mal niekomu opisovať syntézu a zdieľať ju, a potom sa to sprístupní na fóre a s 1 labo bude 1000 nových, čo znamená pokles cien, takže malé labo nebude výhodné pre výrobu ..... Ak to má takto vyzerať, tak to radšej nebudem predávať tu.....
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, nevymysleli ste nič špeciálne. Takisto od vás nežiadame, aby ste nám prezradili svoje know-how alebo akékoľvek osobné údaje (to vie každý). Len dve veci, ktoré sme od vás požadovali, sú preukázať, že nie ste podvodník, a uverejniť svoj inzerát na BB Market. Rozhodli ste sa odmietnuť. Takže sa, prosím, nehrajte na mučeníka.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Yo men vedomosti sú jediná vec, ktorá sa znásobí, keď sa zdieľa toto fórum je pre milovníkov látok a milovníkov chémie nikdy by som nemohol urobiť svoju prvú syntézu bez tohto miesta, myslím, že ak váš nie je v poriadku pre zdieľanie, myslím, že nemáte čo robiť na žiadnom fóre...
<3
 

lchemist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Skutoční chemici sa delia o poznatky a techniky. Ako si myslíte, že sme sa dostali až sem? Spolupráca. Máte patent, ktorý môžete predať? Choďte do toho.

Zadržiavanie informácií je to, čo chce vládnuca trieda a tí, ktorí sú pri moci.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Uvažujete príliš staromódne.

Cesty sú k dispozícii, musíte preukázať svoje odborné znalosti správe fóra, aby ste získali štatút výrobcu, to nie je spojené s ústupkom od vašej bezpečnosti.
Tiež stačí, keď im poviete, že vaše laboratórium je v Poľsku, čo nie je ťažké zistiť :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Toto sa mi veľmi páči a bolo mi cťou byť súčasťou Breaking Bads v počiatočnej fáze a radosťou vidieť, ako sa vyvíja do dnešnej podoby!

Stav predajcu/výrobcu


Mám pocit, že pre nových používateľov môže byť ťažké rozlíšiť medzi "výrobcom" a "predajcom".
Môže to vyzerať tak, že výrobcovia nie sú žiadni predajcovia.
Existuje možnosť upraviť to tak, aby výrobcovia mohli získať aj status "predajcu"?
Pokiaľ ide o Amfetamín, som výrobca a myslím si, že tento status preto môže priviesť potenciálnych klientov ku mne. Každopádne sa to nemusí týkať potenciálnych klientov, ktorí hľadajú dodávateľa chemických liekov alebo farmaceutických výrobkov, ktoré predávam, pretože neexistuje žiadny titul, ktorý by schvaľoval, že som certifikovaný predajca pre tieto :)

Osobné skupiny

Je mi smutno, že moja skupina zanikne. Bolo s ňou veľa práce a podarilo sa mi tam vybudovať aktívnu komunitu pre môj obchod.
Okrem toho prevádzkujem ďalšiu skupinu, ktorá slúži len na budovanie komunity, bez komerčných dôvodov. Bude potrebné zrušiť aj túto skupinu?

Je to veľmi smutné, bol by som ochotný platiť mesačný poplatok za fungovanie týchto skupín, pretože mám pocit, že potrebujem nejakú formu spojenia so svojimi zákazníkmi/komunitou, aby som ich mohol zabaviť hrami alebo im siply aktualizovať informácie

Sponzorský/prémiový status

Mám pocit, že je to skvelý descicion a "darcovský rebríček" môže byť novým spôsobom vyjadrenia obdivu k rade

Najväčšie obavy mám len z toho, že by som nemusel byť uznaný ako predajca a že stratím dôležitý prístup a priamu komunikáciu so svojou súkromnou komunitou, na ktorej som tvrdo pracoval :)
Vnímam svoj Breaking Bad ako svoj súkromný facebook pre vlastných drogových klientov, bolo by smutné, keby som ho videl odísť :(
 
  • Like
Reactions: T 3
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Svoju skupinu môžete znovu vytvoriť v komerčnej časti fóra. Pokiaľ ide o status výrobcu. nazvime ho
"Predávajúci výrobca"
 
Last edited:
  • Like
Reactions: T 3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Chápem :). Bude to zatiaľ ťažká pilulka na prehltnutie, ale z dlhodobého hľadiska to fóru prospeje!
Už sa chystám pripraviť svoje príspevky do komerčnej sekcie!

Myslím, že teraz bude prospešné vyčistiť sekciu "Shadowsphere Serviecs", pretože sa tam stále pravidelne objavujú príspevky, ktoré môžu byť zavádzajúce
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Svoj osobný profil môžete použiť aj ako kanál noviniek pre svojich odberateľov
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Od koľkých denných príspevkov sa to bude považovať za spam? Nechcem, aby ma opäť zabanovali :D
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, urobíme to.
Ospravedlňujeme sa za to, ale je to potrebné urobiť. Máte dva týždne na to, aby ste informovali a presunuli všetko/všetky z vašej skupiny do sekcie Commercial (Obchod).
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ďakujem za pozornosť :)

. Je to v poriadku, teraz si trochu poplačem a neskôr to bude v poriadku.
Dnes vytvorím svoje príspevky v komerčnej sekcii a všetkých tam dostanem, som si istá, že tento vývoj je k lepšiemu!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Myslím si, že prívlastok "nekupujte odo mňa" je zbytočný a skľučujúci. Každý, kto nakupuje na tejto stránke, by si mal prečítať pravidlá a v nich sa celkom jasne uvádza, že predajcovia a výrobcovia sú schválenými predajcami, takže každý, kto nemá tabuľku, ktorá označuje jedného z nich, nie je schválený stránkou na predaj.
Mám pocit, že som dostal dunce hat a preventívne som si sadol do kúta.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Podceňujete dôverčivosť a hlúposť ľudí. Chceme tu takýchto ľudí chrániť pred akýmkoľvek podvodom.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
So správou nie je problém, ale formulácia je určite nešťastná, pre rozumných ľudí* to môže vyznieť trochu dehonestujúco. Aj všetky skúsenosti ukazujú, že takéto veci neodradia nikoho so zlými úmyslami, ale skôr podráždia tých poctivých.

*rozumní ľudia je polovica Ázie a celé Poľsko ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Páči sa mi, že máte uvedený status názvu nekupujte odo mňa, je z neho jasné, kto sú predajcovia a výrobcovia. Akékoľvek transakcie uskutočnené s osobou, ktorá má status nekupujte odo mňa, sú jednoznačne na vaše vlastné riziko a dôveru.

Okrem toho sa pozerám za to, ako dlho má osoba svoj účet. Či sú rezidentom alebo členom, potom akú aktivitu tu majú. Otvorená povaha profilov na tomto mieste na zobrazenie týchto informácií môže pomôcť pri dôverovaní osobe. Ja to vidím tak, že sme všetci väčšinou priateľskí cudzinci.

Potom je tu aspekt chémie, ľudia s malými alebo žiadnymi skúsenosťami by boli na iných stránkach úplne ponížení. Len za to, že sa pýtajú otázky nad rámec svojich schopností, tu je to oveľa zhovievavejšie a ide o bezpečnosť, vzdelávanie a nie o ostrakizovanie človeka, ktorý sa pýta.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Najdôležitejšie je, aby všetci členovia zostali v bezpečí, o čo sa podľa mňa administrátori snažia zo všetkých síl
A ďalšia vec, všetky syntézy na tomto mieste sú dostupné aj inde, ale to, čo robí toto miesto jedinečným, je, že dostanete interné tipy, ako ich urobiť lepšie, kúpiť ľudí, ktorí majú skúsenosti s ich robením
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Veľká je aj možnosť získať potrebné chemikálie priamo na fóre :)
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Veľmi pravdivé, že je to úžasné plus získanie skutočného prekurzora je polovica vašej bitky nezáleží na tom, či žijete na svete so všetkými zdrojmi členov získate legit prekurzory
Ak chcete byť úprimný im teší vidieť, ktorý predajca má najlepšie bmk glycidate na mieste, ako to 800ml návrat p2p je kecy viac ako 600ml od všetkých ostatných predajcov som sa snažil okrem bloomteckz žiadne plnivá v jeho mám 800ml z jeho bmk
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Je plne založený na dôvere nie je tam žiadna úschova je to psychedelické dw fórum sú Novým predajcom dôveryhodný predajca ans superstar ak som dobre remenber, signál musí byť potvrdený správcom befor dostanete prístup na fórum
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
To je zaujímavé :) Máte pre mňa odkaz?

Plne založený na dôvere mi znie veľmi psychonautický :D
 
Top