Najlacnejšie filtračné masky a bezpečnostné zariadenia?

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hej, chcel by som vedieť, akú plynovú masku a bezpečnostné vybavenie, ktoré nezruinuje môj bankový účet, by ste mi odporučili na syntézu 4mmc na Amazone?

Okrem pestovateľského boxu s dobrým filtračným systémom a ochranných rukavíc a rozlišovača ohňa potrebujem plynovú masku, ochranné okuliare a možno aj kombinézu.

Na masku je ovládač x-plore s filtrom p3 ok?
Alebo môžem použiť aj lepšie filtre a lacnú masku?

Pre okuliare a kombinézu vyberiem najlacnejšiu možnosť na Amazone.

Akékoľvek tipy alebo návrhy?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
DCM je karcinogénny, radšej si kúpte laboratórny plášť a meradlo a robte všetko otside (určite nie v bytoch), alebo chcete zhrdzavieť každý kov, problémy so susedmi atď.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ok thx Budem to robiť v growboxe alebo možno vonku v kôlni.
Aký je vhodný filter do growboxu? A budem používať len sklenené zariadenie alebo myslíte, že každý kov začne hrdzavieť, ak by som varil 4mmc bez digestora v byte?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
každýmyšlienka zhrdzavie od hcl, je to trochu buit aj samovražda, choďte von alebo to nerobte, smrdí to ...
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx, dobré vedieť, nevedel som, že je to také nebezpečné, pokiaľ ide o hrdzu.

Takže budem musieť naplánovať správnu vonkajšiu kuchyňu bude vyhovovať mojim potrebám. Ľahko sa balí a rozbaľuje. Takže bude potrebná drahá maska na tvár, batéria pre miešadlo a ohrievaciu platňu a nejaký stan, aby sa zabránilo nečistotám .
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
ak si môžete prenajať viliage, ktorá nemá ľudí araund to, môžete ľahko robiť to v záhrade na 2-3 dni dávka 50-100 kg je možné potom len odparovanie, im začínajúce nové bussines môžem connert vás s človekom, ktorý bude dodávať chemické hodiť špeciálny chenel, že nebudete mať červenú vlajku a bude môcť robiť to dlho, a nielen to a ceny sú dokonca lacnejšie ako NL/PL
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Pls zasiahnite ma s dodávateľom plánu!
 
Top