Syntéza kokaetylénu ex vivo

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň!
Všetci vieme, že koks a alkohol reagujú v tele na kokaetylén. Je oveľa viac kardiotoxický a nezdravý. ALE moja otázka znie; akou cestou sa vyrába kokaetylén vo forme prášku? Našiel som toto:
"Je to relatívne jednoduché urobiť mimo tela. Rozpustiť v bezvodom etanole s niekoľkými kvapkami hcl a refluxovať by stačilo"

Nie som schopný vyskúšať sám. Toto je len na hypotetický výskum
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
V našej krajine (Južná Afrika) ste si na krátky čas mohli kúpiť čaj z koky. Bol veľmi jemný, v skutočnosti porovnateľný s čajom rooibos IMO (čaj bez kofeínu, ktorý tu často pijeme). Ani v najmenšom nepôsobil povzbudzujúco, v skutočnosti bol celkom upokojujúci a veľmi ľahko sa pil.


Vzal som asi 20-30 čajových vrecúšok a strčil som ich do fľaše vodky, ktorá vytvorila pomerne silný kokteil, ktorý mi poskytol aspoň trochu stimulácie.
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Nájsť ďalšie>
Transesterifikácia>
Zahrievajte kokaín HCl v čo najsuchšom etanole spolu s natriumetoxidom, ktorý sa zahrieva, aby sa etanol mohol vydestilovať (70 až 75 stupňov Celzia)
Potom pridajte vodu, ktorá rozloží etoxid na natriumhydroxid. Etanol sa odparí a zvyšným produktom bude kokaetylén.

Tiež som čítal, že podobným spôsobom sa dá vyrobiť za tepla v bezvodom alkohole a kyseline octovej.

Ešte som to nemohol vyskúšať!
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Je to však naozaj zlé pre srdce!
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Pravda pravda, ale je zaujímavé, že kombináciou vzniká v tele nová látka. Takže vytvoriť to mimo neho a mať to ako soľnú soľ by bol chemický úspech
Ale áno, drogy sú zlé M'kay
 
Top