Extrakcia kokaínu z listov koky

swissmoneysmellsgood

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, kolegovia

chcem extrahovať kokaín z listov koky. používam extrakciu petrolejom/kyselinou sírovou.

Mám všetky potrebné chemikálie a všetko vybavenie potrebné na dokončenie extrakcie, ale bohužiaľ som už zničil 2 série.

Teraz sa chcem spýtať, či je niekto so správnym know-how ochotný pomôcť mi pri úspešnej extrakcii.

Samozrejme, že by som vás finančne odmenil.

Pozdravuje
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Koľko listov koky máte?
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
hľadáte knihu o varení kokaínu pre kovbojov mám kópiu
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
- Petrolej je dokonalý, neexistuje lepšia náhrada

- Po navlhčení listov koky vodou/karbonátom ich nechajte 30 min. odstáť

- zabalte perkolátor tesne 1kg sa pekne zmestí do 5l fľaše na vodu.

- pridajte petrolej (odmerané množstvo asi 600-750 ml na perkoláciu, celkovo by mali stačiť 2 litre) a počkajte, kým sa perkoluje z druhej strany (malo by to trvať asi 10 až 15 minút

- keď začne prenikať, uzavrite dno a pokračujte v pridávaní, kým kero nepokryje listy

- po analýze SWIM zistil, že 3 - 4 hodiny - a v prípade potreby až 24 hodín namáčania na 1. exatrakciu je dostatočný čas.

- po uplynutí prvých 3/4 hodín potom petrolej prelievajte, pričom nezabudnite pridať nový na vrch. V prípade potreby ho môžete nechať oveľa dlhšie (až 24 hodín).

- Prestaňte perkolovať, keď získate toľko petroleja, koľko ste predtým odmerali (600-750 ml).

- perkolátor opäť zatvorte a naplňte ho novým petrolejom ako predtým

- Po ďalšej približne hodine vykonajte rovnaké posledné pasáže s ostatným petrolejom, ktorý sa nachádza v perkolátore a obnovuje konečné množstvo.

- zelený petrolej sa normálne exatrahuje 5 % H2SO4 tak, že sa naleje do extrahovaného petroleja, fľaša sa uzavrie a pretrepáva sa približne pol hodiny v 5 minútovom intervale s niekoľkominútovým odpočinkom. nechá sa usadiť a oddeliť. Uistite sa, že sa nevytvorí emulzia, ak sa vytvorí, nechajte ju odstáť, aby sa rozpustila.

- Ak zistíte, že výťažok je nízky, opätovne extrahujte petrolej kyselinou sírovou, ako je uvedené v predchádzajúcom kroku.

- Zrážajte zásadu pomocou 10 % amoniaku alebo postupujte pri oxidácii.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Bohužiaľ, autor tohto vlákna nás už nenavštevuje. Písali sme mu osobné správy, aby sme mu pomohli, ale on naše správy nečíta.
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Môžem dostať kópiu tejto knihy, môžete mi ju poslať?
 
Top