Question Kokaínový olej

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Ahoj všetci, im Nový v tejto skupine a online veci. V súčasnosti som narazil na tento koksový olej, ktorý bol upustený na môjho blízkeho priateľa, ktorého sa snažíme vyriešiť, aby sa koks z roztoku získal, má v sebe zmiešaný petrolej alebo naftu, keď sa nechá usadiť
Číra kvapalina sa oddelí a palivo stúpa na vrch úplne oddelené po odstránení celej vrstvy oleja z čírej kvapaliny a pretrepaní číra kvapalina ide biela ako mlieko

Vyskúšali sme niekoľko spôsobov, ako vytiahnuť koks jedným zo spôsobov bolo zníženie pH na pH,6 a použitie misky Pirex a svetla na vysušenie roztoku pomocou stolového ventilátora, ktorý sa vysušil na kryštálový prášok a urobil sa test na praskanie koksu a test čistoty
Vyšiel pozitívne na test trhliny, ale nie na čistotu, čo mi prišlo zvláštne Alebo sa nám to podarilo premeniť len na trhlinu, ak niekto vie, ako to úplne premeniť, dám vám 20 % z toho, čo z toho získame, vďaka, bude dobré, keď nám niekto pomôže, vďaka.

Kľudové pH oleja je 10,3ph, ako bolo dané môjmu kamarátovi.
 

Attachments

  • VsgYXhtuSr.jpg
    VsgYXhtuSr.jpg
    4.3 MB · Views: 397
  • epflZ4kF6j.jpg
    epflZ4kF6j.jpg
    4.1 MB · Views: 344

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Hmmm, dovysvetľujem:
To, čo máte, je voľná báza, ako vidíme, sú tam hrudky, ktoré robia čistotu trochu menšou, potom dobrá čistota, by bola v lvl ako crack, hlavne preto, že čistota koksu je menšia ako odporúčaná, takže lvl pH by malo byť 5,5-6, môžete pridať kyselinu sírovú a acetón/ips po častiach a pridať do roztoku a použiť lakmusový papierik, aby ste zistili, či je pH blízko 6.
To, čo teraz robíme, je odstránenie väčšiny zvyškov petroleja alebo nafty z roztoku, ktorý sa zahrieva.
Potom by ste ho mali nechať pri izbovej teplote asi deň, ešte lepšie, ak je v chladničke/mrazničke.
Po filtrácii pomocou vákuovej filtrácie teraz prášok premyte, kým nebude čírejší.
Ale čistota by bola na crack.
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Ako to môžem zmeniť na triediteľný koks, prosím, vďaka za správu aj
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Som odborník na googlovanie. Našiel som toto:


(od (ČÍSLO WEBOVÉHO UPOZORNENIA) https://www.dialogue.space/turning-freebase-back-to-hcl/

Zdá sa mi to solídne, páči sa mi rada, aby sa nepoužívala voda, pretože sa zhoduje s inými radami, ktoré som dostal o používaní kokaínu HCL v nosových sprejoch (nehospodárne, nakoniec sa zdá, že to nie je dobrý nápad).

V mnohých iných kúskoch tek, ktoré som našiel, sa spomína použitie destilovanej vody, pretože kokaín HCL je ľahko rozpustný, ale hydrolizácia je nehospodárna, takže ak sa jej dá vyhnúť, urobte to...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Na doplnenie ešte ďalšie informácie:
Témarekryštalizácie kokaínu tu na fóre mala dobrý prehľad.
Druhá polovica je pre vaše použitie veľmi zrozumiteľná:
Dúfajme, že @chemistrydude môže poskytnúť viac jasnosti, pretože by som sa rád uistil, že moje chápanie tohto procesu je správne (mám niekoľko g, ktoré chcem čoskoro prijať, hoci tento proces)
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Dobre, takže freebase je alkalický, ktorý by mal byť neutrálny, mal by byť na 5,5 až 6 pH, ak budete rekryštalizovať alkalický roztok, bolo by to nemožné alebo možné, ale čistota by bola nočná mora, bola by nižšia ako pri cracku, ale najprv musíte získať skalnatý freebase, vyrába sa zahrievaním, kým sa všetka kokaínová kvapalina neodparí na skaly, ktoré musíte rozbiť na jemný prášok ako múka do pečiva, čiže nie tak čistú kokaínovú freebase pastu.
Rekryštalizácia: teraz by ste mali použiť etanol/IPA alebo, ak ste ich nedostali, acetón (funguje, ale potrebujete bezvodý acetón a uistite sa, že je čistý).
Teraz do kadičky pridajte prášok kokaínovej freebázy, teraz pridajte odporúčaný etanol, nechajte ho rozpustiť na malom ohni, keď uvidíte, že roztok je čistý, môžete ho teraz umiestniť do chladničky, ale ak chcete, aby bol čistejší, môžete roztok vysušiť pomocou MgSO4, po vysušení vašej kvapaliny odparte síran horečnatý, teraz by bol čistejší.
Teraz máte kokaín, ale vďaka síranu horečnatému to pomohlo, teraz by sa mal konzumovať ako kokaín, ale ak si stále myslíte, že je to nízka čistota, môžete ho premeniť na crack.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Uistite sa však, že váš kokaínový roztok by bol po prekryštalizovaní neutrálny.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Ahoj na rekryštalizáciu to funguje s dietyléterom namiesto acetónu? A je v tomto prípade potrebná kadička alebo môžem rozpúšťadlo odpariť a vysušiť v chambeeri?
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Stále sa mi to nepodarilo vyriešiť, môže to niekto z vás bratov napísať krok za krokom, prosím a ďakujem
Extrakcia <rekryštalizácia<triedený koks, ktorý má lesk nie rovinný kvet vyzerajúci bielo prosím
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nemusíte vyťahovať kokaín, stačí, keď tekutinu vyvaríte. Voľná kokaínová báza aj hcl sú kryštalické tuhé látky, takže prvé, čo by som urobil, je, že by som to dal do mrazničky a zistil, či z roztoku vypadne ešte nejaký kokaín, a všetko by som prefiltroval, čím sa časť z neho dostane von. Potom by som zvyšok kvapaliny zohrieval vo vodnom kúpeli, kým sa všetko neodparí, a zostane vám v podstate crackový prášok. Rozpusťte svoj crackový prášok v acetóne a prebublávajte cezň plyn hcl, aby ste získali šnupací kokaín.

Rekryštalizujte rozpustením čo najväčšieho množstva v teplom IPA a nechajte ipa vychladnúť a odpariť sa
 
Last edited:

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Takže ak mám šnupací kokaín, ktorý je čistý, ale nemá zjav rybích šupín, môžem tento zjav získať touto metódou? A rozpustenie v éteri alebo acetóne by tiež stálo za to?
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ak ide o čistý šnupací kokaín, nemal by sa rozpúšťať v acetóne alebo éteri, to robí len bázický kokaín.

Tu je tabuľka:

.2. ROZPUSTNOSŤ
Forma A C E H M W
Báza FS VS FS PS FS SS
Hydrochlorid VSS FS I I FS FS FS

A = acetón, C = chloroform, E = éter, H = hexán, M = metanol a W = voda, VS = veľmi dobre rozpustný, FS =
voľne rozpustný, S = rozpustný, PS = málo rozpustný, SS = slabo rozpustný, VSS = veľmi slabo rozpustný a I =
nerozpustné

Čím pomalšie odparujete rozpúšťadlo, tým väčšie budú kryštály a tým viac budú pripomínať rybie šupiny.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Takže by som ho mal rozpustiť vo vode a odparovať, aby som hacel rybie šupiny? Vo forme v kadičke pri nízkej teplote?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
PÁNI, TOTO JE ZLATO!
Ktorý z vás je strýko Festers synovec? 😂 Robím si srandu, strýko Fester vedel, čo robí. Budem si to musieť prečítať ešte päťkrát. Ak bol test na kokaín pozitívny, ale pri kontrole čistoty negatívny, pravdepodobne to znamená, že ste ho denaturovali na ekgonín alebo nejakú inú čiastočne rozbitú molekulu. Ten istý test, ktorý testuje kokaín, dáva pozitívny test na benzoylekgonín, metylester ekgonínu, meta-hydroxybenzoylekgonín, para-hydroxybenzoylekgonín a norbenzoylekgonín.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Prejavili by sa tieto vlastnosti pri teste bielidla (chlórnanu sodného)?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Rôzni ľudia považujú rôzne veci za pozitívny alebo negatívny výsledok bieliaceho testu. Chlórnan sodný je silná zásada, takže;

Akákoľvek kyselina lewisova kyselina bronsteadová alebo čokoľvek, čo má pH nižšie ako 7, bude šumieť a vystreľovať po povrchu práškový kokaín je kyselina lewisova s pridanou HCl, ale tak je to s mnohými mnohými vecami

Bieliaci prostriedok neutralizuje kyselinu sn, takže kokaín by mal na povrchu spočiatku určite vytvoriť kvapku alebo 2 oleja, ale pravdepodobne sa v priebehu niekoľkých sekúnd zmení na voskovú drť. Museli by ste si pozrieť, čo všetko by podľa vás mohlo byť a zistiť, či je to pri izbovej teplote pevná látka. Museli by ste zvážiť, či by neutralizácia na pH 11-13 spôsobila reakciu.

Ak by som vzal omrvinku kyseliny citrónovej kyseliny askorbovej kyseliny vínnej alebo akejkoľvek inej kyseliny, šumelo by to a zväčšovalo sa to.

Veci, ktoré sú zásadité, by nereagovali. zásaditý kokaín, detská výživa, sušené mlieko, jedlá sóda... potopili by sa.

Je pravdepodobné, že bez Ms/gc alebo aspoň veľmi špecifického testu by ste nedokázali určiť, či ide o jednu z týchto vecí. Dôvod, prečo kokaín majú veci ako benzylekgonín alebo metylester ekgonínu, je ten, že je to molekula alebo dve od kokaínu a má podobný bod varu bod tuhnutia, mol. hmotnosť, pH ECT a nedá sa kvôli tomu oddeliť od kokaínu.
 
Top