Rekryštalizácia kokaínu

Oscargreed123

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Môžem získať čistý kokaín, ale vzhľadom na spôsob, akým bol prepravovaný, znamená, že jeho pôvodná perleťová forma alebo vzhľad "rybej šupiny" nie je taký, aký bol kedysi. Má matnejší matný biely vzhľad, ale je veľmi dobrý. Čo bolo, mohol by som ju prekryštalizovať, aby vyzerala príťažlivejšie. Tu je niekoľko nápadov, na ktoré som narazil, ale rád by som na ne získal nejaké názory.
1. rekryštalizácia acetónom.
Rozdrviť 10 g koksu a dať do kadičky, potom naliať 40 ml acetónu. Kokaín sa v acetóne nerozpustí, takže po kvapkách pridávajte vodu, kým sa kokaín nerozpustí. Potom dajte mikrovlnnú rúru na 50 % prášku a zmes zahrievajte po 30 sekúnd a miešajte, kým sa v kadičke nezačne opäť tvoriť kokaín. Potom nechajte vychladnúť na izbovú teplotu a potom vložte do mrazničky. Potom prefiltrujte prebytočnú tekutinu a nechajte koks vyschnúť.
2. Rekryštalizácia etanolu
Do kadičky dajte 10 g etanolu na 40 ml kokaínu, potom nechajte pod tepelnými lampami, kým sa neodparí väčšina etanolu, potom kokaín vysušte cez noc na vzduchu.
3. Premývanie acetónom
Jednoducho dajte 10 g kokaínu do 40 ml acetónu v kadičke a premiešajte, potom prefiltrujte prebytočný acetón a nechajte na doske a nechajte vyschnúť na vzduchu.
4.a/b extrakcia a potom späť do a
Rozpustite kakao vo vode a potom po kvapkách pridávajte amoniak, kým sa kokaínová báza nerozpadne z roztoku, potom opláchnite kokaínovú bázu vodou. Potom rozpustite kokaínovú bázu v éteri, potom pridajte acetón zmiešaný s kyselinou chlorovodíkovou v pomere 1:1, kým sa z roztoku nevylúči kokaín hcl, a potom prefiltrujte a vysušte.


Hľadám najlepšiu metódu na získanie pôvodného vzhľadu rybích šupín, prosím, nech sa niekto ozve.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Iba tak bude váš kokaín čistejší. Iné metódy sú nepoužiteľné. Nie som si však istý, či získate vzhľad rybích šupín.
 

Oscargreed123

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobre, vďaka, nesnažím sa produkt purifikovať, pretože som si istý, že je tak blízko čistote, ako sa len dá, ale len sa snažím, aby vyzeral lepšie, ale ďakujem.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
3. a 4. budú fungovať obidve. Ak potrebujete pomoc, napíšte mi správu.
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Vyskúšal niekto túto metódu? Znie to zaujímavo a pripomína mi to výrobu amfetamínu z oleja, ale ten vzhľad rybích šupín vznikne len filtrovaním a sušením hcl? Takisto vie niekto, či pri tom vzniká rovnaký zápach ako pri výrobe speedu?

A čo presne sa myslí, keď sa na tomto fóre hovorí o éteri? Google hovorí, že éter opisuje určitú skupinu chemických látok, ale ktorá je tá správna?

Napríklad keď krájam svoj kokaín na ulicu, zmiešam ho s acetónom a pridám všetky potrebné prímesi, zbavím sa prebytočného acetónu a potom ho dám do rúry, kým nevyzerá dostatočne dobre (okolo 50-60 stupňov Celzia). Mám pevný kameň a vo všeobecnosti sa správa tak, ako by sa kokaín mal správať, ale nie som schopný priblížiť sa vzhľadu rybieho šupináča.
 
Top