Otázka na extrakciu kodeínu, prosím, odpovedzte

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Kodeín extrahovaný studenou vodou sa môže zmeniť na prášok, ak áno, ktorá metóda
 

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Hľadal som, ale nenašiel som, ako vyrobiť prach, našiel som len, ako ho extrahovať, a to už viem
 

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Našiel som aj odkaz, ktorý ste mi dali, ale neuvádza sa v ňom, ako sa vyrába prach
 

In2Deeep

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Kid Predpokladám, že sa snažíš, aby to neznelo ako úplný NEWB RN, ale.....nevyzerá to dobre Kodeín je rozpustný vo vode, čo znamená, že keď ho rozdrvíš a dáš do pohára s minimálnym množstvom vody, aby sa rozpustil, a potom ho rozbiješ, premiešaš a potom ho dáš do mrazničky, kým nie je takmer kašovitý, potom vyberieš pohár, mal by sa oddeliť a zanechať kriedovú vrstvu a viditeľnú číru vrstvu, ako aj vziať syrovú utierku alebo čokoľvek, čo nájdete v kuchyni vašej mamy, a potom ju dať na druhý pohár, ktorý máte s gumičkou, a potom ju naliať cez opakujte tento krok, ak chcete, potom guľôčku, ktorá vám zostala, alebo si ju nechajte na daždivý deň, keď sa vám zásoby minú a urobíte ghetto opláchnutie.....anyway back to the shit SMH I would then either take your left over clear to milky codeine Powder and then either let it Vapelf off or put some heat on it but regardless if you want to get powder don't think of shooting Codeine it's not smart ok just FYI just throw that shit in a Mountain Dew and have some trailer park lean !!!!
 
Top