Výroba D-METH v komerčnom meradle?

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Vie niekto, aká metóda je najlepšia na výrobu D-METH v komerčnom meradle?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Metóda, s ktorou môžete získať všetky chemické látky, nevzbudzuje podozrenie.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ďakujeme za odpoveď.

Povedzme, že mám veľmi dobrý prístup ku všetkým hlavným chemikáliám v akomkoľvek množstve, ktoré potrebujem, prostredníctvom čierneho trhu.

Aká by bola najlepšia metóda?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
V skutočnosti neexistuje najlepšia metóda. Pozrite si, ako Holanďania vyrábajú mdma, procesy sú rovnaké, možno nejaké drobné rozdiely.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Redukcia efedrínu/pseudoefedrínu Nagaiovou metódou pre tohto nechemika
Pretože ide priamo z E do M, bez prechodu go (t. j. bez medziproduktov a v jednom hrnci), známa aj ako metóda kyseliny jódovej a fosforu. Zaujímalo by ma, čo by na to povedal chemik.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Mám pravdu, keď si myslím, že Nagaiova metóda sa líši od metódy Jód+červený fosfor tým, že jód sa nahrádza kyselinou jódovou? Preto sa vynecháva krok, v ktorom jód reaguje s červeným fosforom, aby sa vytvorila kyselina jódová na mieste?

Povedali by ste, že Nagaiova metóda je vhodná pre viackilogramové dávky?

Nevidel som veľa záznamov o Nagaiovej metóde
 
Last edited:

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Neexistuje priamy prechod od E k M. Medzi nimi sa nachádza jodoefedrín. HI sám o sebe potrebuje červený fosfor, aby sa mohol recyklovať po premene efedrínu alebo pseudoefedrínu na M. Takže bez ohľadu na to, akým spôsobom sa to robí, či sa začína s HI alebo jeho výrobou počas reakcie (moja latinčina nie je dobrá, takže nebudem hovoriť na mieste), sa na krytie jódu na kyselinu jódovú používa forma fosforu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
To nie je reakčný mechanizmus pre HI/P. Podľa tohto dokumentu nikdy nejde o jodidový medziprodukt.
Kyselina jódová je jodid vodíka + H20. Ako bolo uvedené, HI/P a Nageiho metóda sa líšia len v tom, kde a kedy sa Hi vyrába.
Ak chcete zistiť, že úlohou fosforu v reakcii je recyklácia I, ktorý sa spája s vodíkom, aby sa obnovil HI, prečítajte si tento dokument , ale aj tento dokument, a prečítajte si aj ďalší a možno aj tento dokument.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ďakujeme obom. Veľmi informatívne. Kde nájdem skutočnú syntézu krok za krokom s použitím HI/P cesty?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
V odkazoch, ktoré som uviedol vyššie, ich je niekoľko. Archív Rhodium je umiestnený na portáli Erowid v mojich odkazoch, kde sa nachádza aj archív "The hive", čo je archív fóra s možnosťou vyhľadávania, tiež TheVespiary. Org má zrkadlá oboch a vlastné chemické fórum.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Túto metódu som si vybral pre jednoduchosť a výťažnosť, ktorá môže dosiahnuť 95 % , ale používal by som ju len v čase, keď som sa naučil 10 ďalších metód. Existuje recept v štýle shake & bake, pri ktorom sa používa lítium z batérií Energizer a dusičnan amónny z instantných chladiacich obalov ( môžu sa použiť aj iné zdroje iónov amónneho,) v litrovej fľaši od sódy, ktorý som si vybral kvôli utajeniu. Počas reakcie je uzavretá, takže žiadny zápach, žiadne laboratórne nádoby, nepotrebuje teplo, fľaša od sódy je nenápadná.....
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Jód kyseliny hypofosforečnej a ef/ pseudosyntéza
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Problémom je tu získanie veľkého množstva ef alebo pseudo
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Viem tak nebude vhodný pre komerčný rozsah, ak nie sú k dispozícii prekurzory. Ale ok dobré informácie vďaka.
 

mark82green

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej, chlapci, je možné získať nejakú radu týkajúcu sa metódy s použitím jódu kyseliny hypofosforečnej a efidrénu. Všetky tieto zložky mám k dispozícii vo veľkom množstve a túto metódu používam už mnoho rokov, vždy som však používal pseudoefedrín, teraz mám efedrín a zo všetkého, čo som skúmal, mi hovorí, že musíte zvýšiť množstvo kyseliny a jódu, aby ste dosiahli silnejšiu redukciu, čítal som, že namiesto obvyklej 1:1:1 je to 1:2:2 a dokonca 1:3:3 1 diel efidrín 2 jód 2 kyselina hypofosforečná, keď používate efedrín je tu niekto, kto mi vie dať jasnú predstavu o metóde s použitím zložiek, ktoré som práve uviedol, prosím
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Získavanie efedrínu je náročné. V minulosti bol najviac falšovaným a problematickým prekurzorom, s ktorým sa muselo pracovať. Poznal som niekoľko príbehov o 25-kilogramových sudoch s falšovanou spodnou časťou s následkami na všetkých koncoch.

Možno je dnes situácia iná ako v rokoch 2004-8 ? Ak ste si istí, že máte správny efedrín a je to ekonomicky výhodné, je to absolútne najjednoduchšia metóda pre väčší rozsah.

Ak si nie ste takí istí, prejdite na P2P
 
Top