Konzultácie v oblasti zdravia, závislostí a znižovania škôd

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
LNmMDPHTR8


Všetkým prajeme veľa úspechov!

Po diskusii s administráciou som sa rozhodol otvoriť malú konzultačnú miestnosť v tejto časti fóra.

Niečo o sebe: Som lekár so špecializáciou na psychiatriu a adiktológiu a v týchto oblastiach pracujem už roky. Na základe svojich skúseností som zistil, že hlavným problémom v zdravotnej starostlivosti súvisiacej so závislosťami je nedostatok vedomostí a absolútne spravodlivá nedôvera jednotlivcov v systém.

Našťastie, platformy ako Breaking Bad poskytujú ľuďom určitú slobodu a umožňujú pacientom aj odborníkom komunikovať priamo a anonymne bez toho, aby boli viazaní systémovými obmedzeniami. áno, nikto tu neposkytne záruky a nevyrieši za vás všetky vaše problémy (tak ako všade inde). Tu však môžete získať úprimné informácie zadarmo a bez záväzkov.

V tejto téme môžete klásť akékoľvek otázky týkajúce sa zdravia, návykových látok, závislostí, znižovania škôd alebo iných tém, ktoré s danou problematikou buď súvisia, alebo s ňou trochu nesúvisia.

Hoci nemôžem sľúbiť, že odpoviem okamžite (s najväčšou pravdepodobnosťou práve naopak), budem sa snažiť odpovedať na každú z nich. Rád by som všetkým pripomenul, že online písanie má svoje obmedzenia, a to nielen z hľadiska času odpovede, ale aj z hľadiska získavania informácií potrebných na objektívne, užitočné a bezpečné odporúčania.

Ak uprednostňujete súkromnejšiu komunikáciu, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom súkromných správ.

Na záver tiež odporúčam všetkým, aby si prezreli celú sekciu fóra o medicíne a zdraví, zdieľali ju medzi svojimi známymi a podľa možností sa podieľali na jej obsahu. Ak máte vedomosti alebo skúsenosti s touto témou, ale neviete, kde začať - tiež mi neváhajte napísať.

V každom prípade vám veľmi rád odpoviem na vaše otázky a poskytnem pomoc podľa svojich možností.

Zostaňte v kontakte a buďte zdraví!
 
Last edited:

CamilleSilva

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Len som chcel veľmi pochváliť lekára so špecializáciou na psychiatriu a adiktológiu, ktorý otvára konzultačnú miestnosť v tejto časti fóra.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Ďakujeme za vaše milé slová. Dúfam, že táto téma niekomu pomôže. Bohužiaľ, zatiaľ tu nie je veľmi aktívna
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Doc sme veľmi šťastní, že vás máme! Videl som skupinové diskusné fóra, kde sa ľudia môžu navzájom rozprávať o týchto témach, a tam sa dá dobre porozprávať. NIKDY som však nevidel, že by do týchto fór skočil lekár (nehovoriac o psychiatrovi), ktorý by tam bol pre používateľov na rozhovor. Je to veľmi prospešné a naozaj si vážim, že ste tu. Ďakujem vám
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Ďakujeme vám za milé slová. Som rád, že som tu, a viem, že moji kolegovia sú medzi nami, aj keď neradi propagujú svoju špecializáciu. Lekári musia byť otvorenejší, najmä v oblasti duševných aspektov.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Myslím si, že je to skvelý nápad a dúfam, že ľudia budú v prípade potreby využívať túto časť fóra, a úprimne si myslím, že ako používatelia, alebo aj bežný človek, ktorý nepoužíva, sa potrebuje s niekým porozprávať a ventilovať problémy, o ktorých nemôže inak diskutovať, a mať niekoho, kto je odborník, na ktorého sa môže obrátiť, je prospešné. To nás zaujíma, akí ďalší odborníci sú tu. Kvôli opsecu si však nie som istý, či by ho mnohí z nás propagovali.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Áno, súčasná dispozícia prekáža všetkým, používateľom aj odborníkom. Vidíme však, ako sa situácia veľmi pomaly mení. To je povzbudzujúce
 
Top