Varenie sračiek metamfetamínu

User12345

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, priatelia. Chcem len uvariť nejaký met. Problémom je, že som nemal veľa chemických skúseností, pokiaľ ide o syntézu. Chcem to hlavne predávať, takže kvalita by mohla byť odpad, ale možno chcem vyskúšať trochu môjho produktu, takže by nemal byť naozaj veľmi toxický. Ako môžem uvariť nejaký lacný ľahko vyrobiteľný Meth s Chemikáliami alebo vecami, ktoré môžem kúpiť v stredoeurópskom obchode? Nemusí to byť čisté, kryštalizované alebo niečo podobné. Mal by to byť len spotrebný, nie nebezpečný a nie smrtiaci Meth. Rozmýšľal som, že ho vyrobím ako tieto Redneck 2 Littre Bottle Versions alebo tieto Greek and African shitty harmful Versions. Možno by ste sa mohli podeliť aj o nejaké bezpečné Metódy rezania Methu. Ďakujem Dúfam, že vám touto vážnou otázkou nezlomím vaše chemické srdcia, ale prosím, povedzte mi a vnímajte to ako znižovanie škôd, aby som neurobil niečo zlé a náhodou sa nezabil.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jediný rozdiel medzi motorkárskym metamfetamínom a metamfetamínom laboratórnej kvality je niekoľko rekryštalizácií.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Rozdiel v laboratórnej triede a super veľkej laboratórnej triede = PH
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Používateľ12345, je mi ľúto, že to musím povedať, ale z veľkej časti kvôli ľuďom, ako ste vy, muselo veľa z nás nájsť túto webovú stránku. Ak máte v úmysle robiť z ľudí hovná na ľudskú spotrebu, trochu ma to desí. Na vašom mieste by som sa neobťažoval riskovať, nestojí to za to. Prajem vám veľa šťastia vo vašom úsilí, Dúfajme, že nikomu neublížite alebo si neublížite sami.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Vlastne som práve včera uverejnil niečo o tom, ako urobiť konečný produkt lepším pri použití posratej metódy. Dokonca som vložil aj niekoľko bezpečnostných tipov.

Nebudem robiť celý postup krok za krokom, pretože by som sa cítil zodpovedný za jeho nezodpovedné používanie, takže sa nepýtajte
 
Top