Príbehy policajtov

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Väčšina z nás sa počas svojich pohybov s drogami stretla s policajtmi. Niekoho zatkol úrad DEA v laboratóriu, niekoho udal jeho drogový díler alebo došlo k razii v klube. Niektorí boli prichytení s vreckom v zadku na letisku alebo na pošte s balíčkom vosku v ruke a dostali facku pri výbere peňazí. Keď ste zapletení s drogami a často ich držíte v rukách, môže sa stať čokoľvek.

V tejto časti sa členovia BB Fóra podelia o svoje spoločné skúsenosti z interakcií s políciou. Vždy je užitočné vedieť, ako sa správať počas prehliadky v byte. Ako sa vyhnúť zatknutiu a zodpovednosti. Porozprávajte nám o svojich vlastných stretnutiach s políciou, aký bol výsledok a čo vám mohlo pomôcť, ak by ste v tom čase mali správne skúsenosti. Možno ste sa dostali do problémov v zahraničí? Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti, môžu niekomu zachrániť život.

Pozrite si tiež časť: Zatýkanie laboratórií. Príbehy o zlyhaní.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Stáva sa, že veľmi dobre poznám právo v Spojených štátoch. Mnohí z vás videli videá od "cop watch" alebo nejakého podobného tvorcu obsahu. Nepočítajte s tým, že ste takíto ľudia. Neukážu videá, kde policajti jednoducho udrú chlapíka po tele, najlepšie po zadku a hodia jeho kameru do kontajnera.
Chcel by som povedať pár vecí, ktoré by vám mohli pomôcť vyhnúť sa trestnému stíhaniu alebo zraneniu.
1. POLÍCIU NA ULICI NEMÔŽETE PORAZIŤ. Môžete ich poraziť len na súde. Nekladte odpor pri zatýkaní. Ak urobili chybu, musíte jednoducho počkať, kým sa stretnete so sudcom. Policajti si vždy myslia, že majú pravdu. Odpor pri zatýkaní pridáva ďalšie obvinenie a nepomôže vašej pozícii na súde. Môžu vám tiež nakopať zadok.
2. Pri zastavení vozidla JE zákonné, aby policajt prehľadal čokoľvek, čo je vo vašom dosahu. Pozri rozsudok Terry vs. štát Ohio Najvyššieho súdu USA.
Majú hľadať len zbrane, ale pravdepodobne vám z vreciek vytiahnu všetko. Či je to legálne alebo nie, závisí od štátu a sudcu. Často sa stáva, že drogy nájdené pri Terryho prehliadke sú na súde neprípustné, ale aj tak o ne prídete.
3. Nepokúšajte sa na súde zastupovať sami seba. Je to hlúpy krok. Potrebujete toho súdom určeného advokáta, ktorý podá návrhy a zistenia a vyjedná dohodu o priznaní viny. Obžalovaný nemôže vyjednávať s prokuratúrou.
4. Ak nebudete na súde vystupovať, sudca vás nebude držať za ruku a konať vo vašom mene. Je to konflikt záujmov voči neutrálnej strane.
5. Neexistuje nič také ako vyhlásenie na vašu obhajobu. Vyhlásenie je dôkaz. Neposkytujte ho.
6. Neočakávajte, že policajti budú hovoriť pravdu, na ulici ani na súde. Keby policajti museli hovoriť pravdu, nikdy by nikoho nechytili. Policajti klamú každý deň. Sú v tom dobrí. Na ulici a v ( vašom) súdnom prípade sú nad zákonom. Musia byť obvinení, aby sa mohli zodpovedať. To nie je prípad, ktorého sa zúčastňujete.
Mohol by som pokračovať, ale zdá sa, že to je dobrý začiatok.
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Môj dom bol hodnotený pred mnohými rokmi. Mal som oveľa viac práce mimo rozsahu príkazu. a nie veľa práce v rámci neho. Moja skupina priateľov bola solídna, ale jedno nedopatrenie ma stálo veľa stresu, času a peňazí. Moje slovo rady pre všetkých chemikov, predajcov až po rekreačných užívateľov. ZHRNUTÉ DO NIEKOĽKÝCH SLOV.
NEDOPORUČUJTE. VYHADZUJTE. Vyhraďte si vrecko alebo škatuľu, do ktorej budete dávať všetko použité vybavenie, nádoby vrátane vreciek, q hrotov používaných na čistenie fajky atď. atď. Ak máte pocit, že ste pod dohľadom, a myslíte si, že potrebujú len získať pravdepodobný dôvod (USA), skontrolujte si svoj odpad. Po celú dobu až do dňa/ a času vynášania odpadu. Ak vaše odpadky prechádzajú bez kontroly, najmä ak sú niekoľko dní uložené na obrubníku, pravdepodobne nie ste pod žiadnym dohľadom. Cus stačí jeden získaný sáčok s drogami, aby ste získali príkaz na prehliadku vášho domu. Poučte sa z mojich chýb. Buďte tam vonku v bezpečí, ľudia.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Odpad je pre laboratóriá v USA veľký aj plytvanie vzorkami vody
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
V hre vždy vnímajte veľký obraz. Ľudia sa často sústreďujú na nesprávne veci. Musíte vidieť veľký obraz.
Ako keby ľudia používali všetky šifrované chaty na komunikáciu so svojimi klientmi, ale zásielky z pošty s kamerami.
Stretávajú sa s klientmi niektorí mimo mestskej oblasti, ale drogy držia doma. Používajú chvosty na predávanie hovna, ale balíky balia bez rukavíc.
Ak ste opatrní, musíte byť opatrní na každom kroku. Ak si ležérny buď ležérny všade, tým rýchlejšie dôjde k odsúdeniu, pretože jeden slabý článok v reťazci ťa chytí, nezáleží na tom, či sú všetky ostatné časti nepriestrelné, len jedna chýbajúca časť ťa dostane dole, chlapče.
Neviem, ako v USA, ale v Európe musíš splynúť so svojím vzhľadom, aby si vyzeral normálne. Policajti vedia, ako vyzerajú feťáci, vedia, ako vyzerajú priemerní grázli a preverujú ich. Aj keď vás zastaví normálna polícia (EÚ), nikto nevie, že máte v aute 1 kg koksu, kým to tak nevyzerá. Musíte si v týchto chvíľach vybudovať ten vnútorný pokoj.
Keď som veľmi veľa fajčil trávu, robil som všelijaké hovadiny, správal som sa ako úplne normálny triezvy človek. Chcel som vyzerať vždy triezvo, aby si ľudia nemysleli, že som fajčiar, a zistil som, že my ako ľudia vždy, keď sa stretneme, dáme silný prvý očný kontakt aspoň raz, aby sme toho človeka nejako skontrolovali. nech je to vaša mama alebo policajt, vždy sa vám pri stretnutí pozrú do očí, takže to musíte absolvovať, ak nie, budú vás považovať za podozrivého a niečo je mimo.
Ľudia, ktorí nikdy neboli vo väzniciach, sa budú učiť väčšinou potom, čo sa to stane.
Musíte vidieť širšie súvislosti. Či zapadnete ako nomálny človek, či zapadnete tam, kde žijete, čo si ľudia o vás myslia, odkiaľ máte peniaze. honosný životný štýl nepracujúcich ľudí vyvoláva závisť a aj vaši "priatelia" vám spôsobia problémy.
Myslím si, že drogový biznis je vlastne osamelý život, ak sa chcete presadiť. Nemôžete dôverovať novým ľuďom, čo sťažuje nadväzovanie kontaktov s novými ľuďmi. Nemôžete sa s nikým podeliť o to, aký ste mali deň, čo ste robili.
Ale každý priemerný drogový díler, ktorého poznám, sa aj po dlhom väzení vrátil do toho istého biznisu, niektorým to ide lepšie, niektorí sa vrátili do väzenia. Hra s drogami je návyková.
Zvyknem byť paranoidný pre nejakú sračku alebo chybu, všetky drogy vyhodím, sľubujem si, že skončím, už žiadny drogový biznis. na druhý deň rozmýšľam, kam som zahodil drogy a ako ich nájsť.
Radšej stáť na mieste a vyhýbať sa každej možnej chybe a pochopiť, že miluješ obchod s drogami a robiť to vo veľkom.
 
Last edited:

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Na Balkáne, ak vás "zásahová jednotka" zastaví a nosíte zatknutie za výtržnosti v roku 2007 a ako bývalý mukl vám stiahnu nohavice, aby ste nemohli utiecť počas prehliadky aj za bieleho dňa pred očami svojej rodiny a susedov. vyzerajú ako vystrašené zvieratá tho. Dokonca by sa im to páčilo, keby mi nemanipulovali s guľami.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Nikdy neuchovávajte lieky vo svojom súkromnom dome. A pre laboratórium vždy všetko zničte, aby ste nevytvárali dojem, že je to laboratórium, pretože dostanete plus min 5 rokov navyše, keď vás zatknú, a aby ste neutratili veľa peňazí zakaždým, kúpte si len veci, s ktorými dokážete zaobchádzať Vzdajte sa takmer polovice veci, ktoré t neccesary potrebujete . Viem, že každý by chcel mať plnú laboratóriu a neimprovizovať, ale dôležitejšie je nenechať sa chytiť. Ja používam fľaše na separáciu . Plastové poháre , poháre a viečka .A ak máte magnetické miešadlo, uistite sa, že je stále čisté (pred začiatkom použite niečo na 100 % zakrytie ,V tomto prípade to nebude potrebné čistiť zakaždým ) a po skončení rozbiť fľašu a byť istý, že ste vyhodiť do koša nikdy s vreckom a vziať tepelne odolné kuchynské pyrex a hodiť nejaké nachos dip omáčku alebo čokoládu a dať nový magnet a zapnúť a nechať nachos alebo čokoládu atď v tomto mieste, aby mohli povedať, že je to len horúca doska, že som použiť v kuchyni na iné účely a nikdy na drogy. Zostaňte v bezpečí:) PS: uistite sa, že vaša váha je veľká a mohla by sa používať na viac účelov v dome a udržujte ju stále čistú (zakryte ju a nedotýkajte sa jej špinavými rukami plnými stôp)
 
Top