Rafinácia surového ópia

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Dobrý deň, priatelia!

Prehľadal som celý web o tejto téme a našiel som o nej len rozporuplné informácie. Má tu niekto skúsenosti s rafináciou/konverziou surového surového ópia na opium vhodné na fajčenie /Chandoo? Zaujíma ma najmä fermentácia. Len sa mi nechce veriť, že je potrebné ošetrovať látku apergillus niger alias plesňou .
Ako by som mal začať spracovávať extrakt z ópia / maku? Mojím cieľom je produkt, ktorý sa dá fajčiť, a čo je ešte dôležitejšie, niečo, čo sa dá skladovať niekoľko mesiacov, kým sa nepokazí.

S láskavým pozdravom:)
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Rovnaký postup, ale pri opiáte použite destilovanú vodu.
Najprv vezmite 40 strukov a zomeľte ich v mlynčeku na kávu. Makový prášok zhromaždite vo veľkom hrnci a pridajte toľko vody, aby pokryla struky plus 2 alebo 3 palce. Do zmesi vody a strukov pridajte dávku octu a miešajte na ohni, pričom ju priveďte do varu. Nechajte zmes variť asi 5 minút a potom ju stiahnite z ohňa. Po vychladnutí preceďte cez tukový filter alebo 3 kávové filtre do iného čistého hrnca. Nezabudnite filter stlačiť, aby ste získali čo najviac tekutiny. V tejto chvíli môžete proces zopakovať s polovicou vody a octu, alebo si prefiltrované struky môžete uschovať na dávku čaju. Ja často robím oboje, opakujem proces a potom si struky šetrím na jednu veľkú dávku, ale nemôžem to odporučiť, pretože mám vysokú toleranciu na opiáty. Po prefiltrovaní spojte obe dávky tekutiny do jedného hrnca a opäť priveďte do varu, pričom tentoraz odstráňte z ohňa hneď, ako začne rýchlo bublať. Túto tekutinu prefiltrujte, kým je ešte trochu horúca, cez nový tukový filter alebo 3 čerstvé kávové filtre. Teraz tekutinu priveďte do mierneho varu a znížte teplotu na sporáku na najnižšiu možnú úroveň a nechajte tekutinu odparovať, kým nezostane polovica jej pôvodného objemu. Tekutina by mala byť veľmi tmavá. Teraz ju nechajte vychladnúť a naposledy ju prefiltrujte pomocou čerstvého tukového filtra alebo 3 nových kávových filtrov. Všetok prefiltrovaný materiál by sa mal vyhodiť, pričom sa zachová len kvapalina, ktorá prejde. Opäť priveďte do mierneho varu a znížte teplotu na najnižšiu možnú mieru a opatrne nechajte redukovať, kým nezačne hustnúť do konzistencie sirupu. Odstavte z ohňa a sirup nalejte do sklenenej zapekacej misy. Ak máte trpezlivosť, nechajte ho odparovať pri izbovej teplote v priebehu niekoľkých dní, kým sa z neho nestane pevná alebo polotuhá hmota. Ak sa ponáhľate, môžete ho vysušiť v rúre na najnižšom stupni s otvorenými dverami VŠETKÝM spôsobom. Aj tak to bude trvať niekoľko hodín. Dávajte veľký pozor, aby sa nepripálila. Keď máte pevnú alebo polotuhú hmotu, naškrabte ju žiletkou na hromadu a rukami ju sformujte do gule. Po dokončení by mala byť lepkavá, ale nie lepkavá. Na ruky by sa vám mala lepiť len veľmi málo. Približne 0,1 gramu je dávka, môže sa fajčiť (odparovať) alebo rozpustiť vo vode na prípravu čaju, prípadne jesť. S dávkovaním buďte veľmi opatrní, kým nepoznáte svoju toleranciu. Vždy začnite s polovičnou dávkou. Teraz, keď máte svoj CFO, ak chcete, môžete pokračovať vo výrobe Laudana!
Zdroj: gonzochef/drugsforum
 
Top