Kryptografická ochrana

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Ako si chrániť svoje kryptografické údaje ?

Používate chladné peňaženky alebo niečo iné ?

Môže DEA zabaviť naše krypto a ako to môže urobiť ?
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Z vlastnej skúsenosti odporúčam pri prihlasovaní napr. na coinbase v prehliadači používať anonymný režim alebo nepoužívať žiadne rozšírenia runnyn
kvôli spusteniu rozšírenia v chrome po prihlásení na coinbase >recive eth skopíroval adresu vložil do waletu a odoslal a nič neprišlo
du to rozšírenie bolo schopné upraviť adresu na inú bez toho, aby došlo k akémukoľvek možnému rozdielu
Nikdy som si nevedel predstaviť, ako môže fungovať myslel som, že ex clipboard monitor vírus soft čokoľvek, ale zmena v schránke ste schopní vidieť zobrazené adresy na coinbase a potom vložené v peňaženke bcz som urobil 3 x krát skontrolovať, že je správne .. wasnt
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Dôležitý je pôvod kryptografie. Ak ide o kryptomenu na nákup látok, môžete použiť akékoľvek overené horúce peňaženky, napríklad Electrum alebo Exodus.
Ak ste získali bitcoiny na predaj drog, potom je potrebné ich očistiť.
 

B33K33P3R

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 8, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Práca pre mňa:
- používanie studených peňaženiek // účtovná kniha, používanie zakaždým jedinečnej peňaženky na ukladanie, používanie viacerých peňaženiek na tej istej účtovnej knihe
- diverzifikovať na niekoľko studených peňaženiek // ukryť ich na bezpečných miestach
- používanie mixérov // len ak ich nechcete ukladať, použite ich na nákup vecí. Všetky mixéry sú riskantné, ale funguje to
- používanie panensky vyťažených kryptografických prostriedkov // niekoľko služieb, malé poplatky
- vyhýbanie sa veľkým burzám // ak potrebujete použiť hlavné burzy, rozdeľte ich na niekoľko mixérov a zmeňte ich s virgin mined sevices
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Všetky kryptomeny, ktoré nepoužívate alebo nevymieňate, by mali byť v peňaženke, ku ktorej vlastníte súkromný kľúč. Burza môže skrachovať, váš účet môžu hacknúť, môžu vám zmraziť účet kvôli vyšetrovaniu. Je to len bezpečný postup, aby ste všetky kryptografické prostriedky, ktoré držíte, mali vo vlastnej chladnej peňaženke
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nepočul som o výmene nindžov? Ako dlho už existuje? Páči sa vám pomerne dobre?
 
Top