Question Test na kryštálový metamfetamín v moči

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Ahoj chlapci a dievčatá

O 2 dni mám pracovný pohovor a je tam možný test moču. včera som fajčil nejaký kryštál a zaujímalo by ma, či ho v mojom moči odhalia?
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
1 Fajčenie fajky ...? Žiadny problém, za 2-3 dni je to vonku! Väčšina je mimo po 24 hodinách! Močom!
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Takto sa fajčí.
Našťastie nerobili test, ale pre istotu nebudem fajčiť, kým mi nepovedia, či som dostal prácu alebo nie
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
v najhoršom prípade si jednoducho zaobstarajte syntetický moč alebo získajte čistú moč od priateľa, ale ako sa uvádza v prvej odpovedi, pravdepodobne to už bude mimo. veľa šťastia tho 🙏
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Vďaka, že našťastie nerobili test, lebo nevyzerám ako narkoman LOL ! keby len vedeli, aké veci robíme v tme🤣
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Metamfetamín sa zvyčajne dá zistiť v moči až 3 - 4 dni po užití , niekedy aj dlhšie v závislosti od faktorov, ako je frekvencia užívania a individuálny metabolizmus a kg. , existujú rôzne metódy, ktorými sa môžete pokúsiť tento proces urýchliť, ale neexistuje zaručený spôsob, ako ho úplne odstrániť z vášho organizmu len za 2 dni. pite veľa vody a jedzte ovocie a zeleninu , tiež si trochu zacvičte, aby ste pomohli svojmu telu účinnejšie metabolizovať drogu. ale opäť, 2 dni sú krátky čas, radšej si nájdite čas alebo nejaký čistý moč
 
Top