Syntéza D-LAME

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Ahojte, priatelia včiel

Mám záujem o informácie o syntéze D-LAME (D-Lysercic Amide Methyl Ester). Je pomerne lacný v Číne a chcel by som vedieť, či je jeho produkt vyrobený z L-tryptofánu alebo možno je vyrobený z biosyntézy námeľu v tekutých kultúrach?
Budem veľmi vďačný za akékoľvek informácie na túto tému.

Ďakujem
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Myslím, že budete mať problém nájsť voľné informácie týkajúce sa tejto látky. Je to VELMI lukratívny biznis a všetky príspevky, ktoré som tu videl, mali MINIMÁLNE informácie o tom, ako viem, že niekto predáva celkový syntetizátor z toho na LSD-25 za viac ako 1000 EUR....je to len moja skúsenosť. Rovnakú otázku som pred časom položil na inom fóre.
Nechápte ma zle dúfam, že niekto vysvetlí coz je zaujímavé ako f. Ale aj tak...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Dm
DM me 👌
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
V literatúre je pre mňa najzaujímavejšia táto cesta:

https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/ergot-tryptophan.pdf

Syntéza námeľových alkaloidov z tryptofánu

Rebek, Jr,* D. F. Tai a Y.-K. Shue - 1984


Postup je v časti Experiment a myslím si, že v dnešnej dobe sme schopní skrátiť zákruty a možno získať cieľ v menšom počte krokov...

Prajem vám pekný deň
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Ergotové alkaloidy a príbuzné zlúčeniny
editori B. Berde, H. O. Schild je dobré čítanie
 

Tsigger

Buying through escrow
New seller
Language
🇭🇺
Joined
Jan 16, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Aká silná je d-látka v porovnaní s LSD? Aké je jeho dávkovanie?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Nikto sa o to nestará,

Metylestery sa štiepia hydrolýzou zásadou alebo kyselinou. Odchod LA

Pridajte spojovacie činidlo, preveďte Deet na dietylamín alebo ho jednoducho kúpte a hotovo.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Asymetrická syntéza metylesteru kyseliny (+)-lyzergovej sa uskutočnila prostredníctvom konštrukcie tetracyklického ergolínového skeletu dvojitou cyklizáciou pozostávajúcou z intramolekulárnej aromatickej amácie a Heckovej reakcie.


V prípade dobrodružnejšej 9, 10-dihydrolyzergovej kyseliny sa získala z lyzergolu s celkovým výťažkom 40 %.
 
Last edited:

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Bol vyvinutý škálovateľný nový prístup na prípravu N-6-demetylovaného metylesteru kyseliny 9,10-dihydrolyzergovej s použitím 2,2,2-trichlóretylchlorformiátu. Kľúčový objav, ktorý umožnil účinný a priemyselne škálovateľný proces, súvisí s dôsledným vytláčaním vody v reakčnom systéme a použitím organického katalyzátora, ako je 4-(N,N-dimetylamino)pyridín (DMAP), namiesto prísad hydrogénuhličitanov alkalických kovov. Konkrétne v doteraz známom procese súbežná prítomnosť hydrogénuhličitanov a stopových množstiev vody vyvoláva vedľajšie reakčné cykly, pri ktorých vzniká a hromadí sa kyselina chlorovodíková a voda. Prvá z nich spomaľuje reakciu. Okrem toho tieto cykly spôsobujú vo významnej miere tvorbu viacerých vedľajších produktov uhličitanového a alkoholového typu, ktoré poskytujú nekvalitný N-6-demetylovaný produkt. Všetky tieto nedostatky sa obchádzajú použitím DMAP ako katalyzátora a použitím reakčného prostredia bez vody. Tento prístup umožňuje prevádzku v priemyselnom meradle (51 kg dávka) s vyššími výťažkami, kratším reakčným časom a lepšou kvalitou produktu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Je to kyselina dihydronorlycergová?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Pokiaľ viem, dihydroLSD je o niečo menej účinný
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Vždy som si myslel, že s dihydrozlúčeninami a dibrómozlúčeninami sa ľahko manipuluje ako s prekurzormi, ale nehovorí sa o nich často...

Napríklad ... Vždy som sníval o tom, že nájdem alebo použijem dibróm zlúčeninu mdp2p a vykonám katalytickú hydrogenáciu s borohydridmi ... Môžem sa mýliť, ale malo by to priniesť cieľovú zlúčeninu. z mojich snov a rozhovorov s inými
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Dihydrolyzér by sa oveľa ťažšie oxidoval späť so špecifickosťou a pre brómované analógy som myslel na 2-Bromo, ktorý by sa zasa mohol presnejšie dehalogénovať prostredníctvom Grignarda s následnou hydrolýzou, pamätám si, že niekto tvrdil, že to urobil s neaktívnym 2-Br-LSD.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Mal som podobnú myšlienku s tým, čo ste mali na mysli. Ale moja chémia menej zdravá. Def myslel alebo počul o tom však.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Tak či onak, cesta zo žltých tehál sa vždy takpovediac vyvíja

IDK prečo to môj priateľ urobil, alebo možno viem prečo..q

Po 4 semestroch v laboratóriu organickej chémie som toto leto vytvoril nie jednu, ale DVE nové zlúčeniny. Som nadmieru spokojný! Jedna je tetra-hydro medziprodukt nasledujúcej zlúčeniny a druhá je 1-(3-metoxyfenyl-5-metyl-4-izoxazolyl)-β-karbolín určený ako konečný produkt.


V podstate som si povedal, prečo tak trochu viem, ako to vyzerá a

že je to beta-karbolín s izoxazolovou R skupinou. R skupina však nie je normálny izoxazol. Používam Pictetovu Spenglerovu syntézu s trypamínom a týmto izoxazolovým karboxaldehydom

Syntéza nových B-karbolínových kruhových systémov...

A jediné, čo ma napadlo, bolo, prečo to robí niekto, koho poznám. Robiť niečo tak uhh ad hoc jacent na niečo, čo poznám. Bohužiaľ, moja nomenklatúra/IPUAC stojí za hovno a potrebujem to vytiahnuť XD
 
Last edited:

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Bohužiaľ som strávil viac času vývojom MDMA a ešte nudnejšieho pervitínu a jeho analógových ciest ako LSD... keďže moje vzdelanie je obmedzené, nie je zlé/horšie. Ale... Def som sa snažil rozvetviť na Lysergic alkaloids a prísť s inými nápadmi, ktoré nie sú tak LAME ;) A over used. Ale rovnako elegantné takpovediac s podobnými estermi.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Vždy mi hovorili, že PRAVÉ zlato je v patentoch Perdue s námeľovými alkaloidmi alebo podobnými zlúčeninami.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Takže som si istý, že keby som sa hrabal v akademickej sfére, mohol by som ako väčšina ľudí prísť s niečím jedinečným
 
Top