Diazepam alternative ? vrátane RC v prípade potreby

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ahoj organické látky a všetko,
Zaujímalo by ma; Predpísali mi valium thereis asi pred 3 rokmi, mám 44 rokov. Prvé stretnutie s bnz a veľmi skeptický.
Najprv som ho nebral, ale veľmi pontuálne. 2mg, viem, že je to oriešok.
Naozaj som naozaj urobila všetky opatrenia, aby som nedopustila rastúcu akútnosť alebo akékoľvek nežiaduce účinky.
V skutočnosti nemôžem spať. hyper ostražitý. bs. v každom prípade
Považujem za účinnejšie byť zhulený 2-3 dni každých 15d, než byť každý deň trochu diaz, ako doktori všetko predpísali.

Späť Teraz môžem povedať, že som nikdy nezneužíval diaz, [myslím] v skutočnosti som bral injekcie asi 10-15mg každých 15d. Nie každý mesiac. Povedzme, že som použil <10 škatuliek 2mg a 1 škatuľku 5mg za 3 roky.
Faktom je, že to už nefungovalo, stále cítim anxyo efekt, ale stále nemôžem spať alebo sa schladiť (nehovorím o zolpideme, 50 mg je inefectiv, ale moje sny sa stali funky veľmi)
Napokon som mal možnosť získať 1 škatuľku 0,5 xanaxu , stále skeptický; vzal som si len 1 pred raňajkami a jeden pred obedom. didnt feelt big diff with diaz but may be slight minor effect.
Naozaj nechcem byť závislý od bnz a rád by som vedel, či existuje alternatíva k "starému dobrému diaz", silnejšia, dokonca RC, dlhá hal life nie xanax , a nie ohrozujúca, v medziach, ktoré všetci poznáme tu....

Akékoľvek rady sú vítané. Thx Organics a všetci !
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Zdá sa, že ste boli pri užívaní benzínov opatrní, čo je vzhľadom na možnosť vzniku závislosti a tolerancie dobrý prístup.

Vzhľadom na vaše skúsenosti a túžbu vyhnúť sa závislosti, tu je niekoľko alternatív:

Gabapentinoidy (napr. gabapentín, pregabalín): Tieto lieky sa niekedy používajú off-label na liečbu úzkosti a problémov so spánkom. Pre niektorých ľudí môžu byť účinné bez rovnakého rizika závislosti ako benzoidy, hoci majú svoje vlastné vedľajšie účinky a potenciál zneužitia.

Hydroxyzín: Antihistaminikum s anxiolytickými vlastnosťami. Nie je návykový a môže sa používať ako alternatíva na zvládnutie úzkosti alebo na pomoc pri spánku.

Buspiron: Nebenzodiazepínové anxiolytikum, ktoré sa vo všeobecnosti dobre znáša. Trvá určitý čas, kým sa v systéme vytvorí, takže nie je užitočný pri akútnej úzkosti, ale môže byť užitočný pri chronickej úzkosti.

Melatonín: Pri problémoch so spánkom môže byť prospešný melatonín alebo agonisti melatonínových receptorov, ako je Ramelteon*. Môžu pomôcť regulovať spánkové cykly bez rizika vzniku závislosti.

Výskumné chemické látky (RC): Etizolam (tienodiazepín, technicky nie benzo) sa niekedy používa, hoci je potrebné poznamenať, že má podobné riziká ako tradičné benzo. Pri RCs buďte tiež veľmi opatrní, pretože ich bezpečnostné profily sú menej stanovené a môžu so sebou niesť značné riziká.

Ak ste sa rozhodli nájsť silnejšie benzo alebo látku podobnú benzu, Сlonazepam by mohol byť najbližšie tomu, čo hľadáte, pokiaľ ide o dlhšie pôsobiace a plynulejšie účinky. Riziko závislosti tu však stále je, preto je veľmi dôležité vyvážiť účinnosť s bezpečnosťou.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Danke Herr Theophrastus, za to, že ste sa o toto všetko podelili.
Moja temná lenivosť ma tlačí k tomu, aby som predvídal núdzovú súpravu diazepamu (sledovanie n sledovanie syntézy nordiazepamu, ako to bude, ma núti viac sa venovať chémii...)
Ale zdá sa, že zvyk sa neznižuje - vracia sa na normálnu základňu - ako iné drogy? Naozaj si dávam pozor a potrebujem 60-70mg, aby som dosiahol hypnotický účinok, ktorý chcem, a niekedy, ak nie som v správnom nastavení, chýba mi vlak,,,, zostať bdelý, ale diazed## tieto bzn sú zlo.
Gabapentín je akoby žiadal o zvláštny štatút , a jeho veľmi sledovaný som tu zaznamenal.
Hydroxyzín 's metabolity je cetirizín a s diazepamom mi robí orroble nočné mory...
Takže som v poriadku teraz s melatonínom otc a doxylamín otc buď. nízke dávky. môžem spať ľahšie myslím, ale nie cítiť anxyolitic účinok, nie sú. a ja som feeelin závraty, ktoré majú tendenciu znížiť dni po dňoch.
Tschuu Organics n all.
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Deals
2
Dobrý deň,
Aká pekná odpoveď od Paracelsa
Každopádne sa vám pokúsim poradiť ako "pracovník" na farmaceutické výrobky. Jediné, čo môžem odporučiť, je vyhýbať sa akýmkoľvek benzo, tie sú neuveriteľne návykové a je to bežný krok, ktorý vidím u ľudí, ktorým predpísali diazepam. Pri dlhodobom zneužívaní týchto liekov sú strašné vedľajšie perpetuárne účinky Rovnako ako iné tvrdé drogy, napríklad koks.
Na relax alebo úzkosť niektorí naši klienti používajú lyricu (pregabalín) s menším zneužívaním, ako vidím, ale je drahšia a ťažšie dostupná na čiernom trhu, aspoň u nás, neviem, ako v uSA alebo iných krajinách
Na spanie niektorí ľudia, ktorí sa chcú vyhnúť benzónom, používajú zolpidem (nevidel som žiadne účinky Pre vás)
Iné menej návykové benzá ako podľa mojich skúseností, čo vidím, je lormetazepam (noktamid)
Tu v Španielsku je Orfidal, como LG používa na spanie úzkostných problémov, čo je lorazepam 1mg a všetci ľudia uprednostňujú pred generickým lorazepamom (2-5mg) Pre to, že je účinnejší s menším fosare, neviem prečo, ale veľa ľudí hovorí, že orfidal (lorazepam 1mg) je lepší ako generický lorazepam 5mg možno niekto ako @Paracelsus s hlbšími znalosťami môže vysvetliť. Stáva sa to aj pri iných benzoch ako trankimazín (alprazolam) a rivotril (klonazepam)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Ďakujem, pokúsim sa odpovedať. Existuje niekoľko faktorov, ktoré by mohli vysvetliť, prečo majú ľudia pocit, že Orfidal alebo iné značkové verzie sú "lepšie" ako generické alternatívy, napriek tomu, že účinná látka je rovnaká.
  • Vnímanie kvality a účinnosti: Ľudia často vnímajú značkové lieky ako účinnejšie ako generické, aj keď je účinná látka rovnaká. Je to ovplyvnené placebo efektom, keď ľudia psychologicky očakávajú lepšie výsledky od známej značky, čo môže viesť k subjektívnemu zlepšeniu ich pocitu.
  • Reputácia a dôvera v značku: Značky ako Orfidal (lorazepam), Trankimazin (alprazolam) a Rivotril (klonazepam) majú dlhoročnú reputáciu. Pacienti a dokonca aj poskytovatelia zdravotnej starostlivosti môžu týmto značkám viac dôverovať, pretože sú na trhu už dlho a podporujú ich známe farmaceutické spoločnosti.
  • Pomocné a neúčinné látky: Zatiaľ čo účinná látka v značkových aj generických liekoch je rovnaká (napr. lorazepam), v pomocných látkach (neúčinné zložky používané ako plnidlá alebo spojivá) môžu byť malé rozdiely. Tieto zložky môžu ovplyvniť rýchlosť vstrebávania lieku alebo pocit po užití (napr. ako rýchlo začne pôsobiť). Niektorí ľudia sú na tieto rozdiely citliví a môžu mať pocit, že značková verzia im účinkuje dôslednejšie.
  • Biologická dostupnosť: Hoci sa od generických liekov vyžaduje, aby boli bioekvivalentné značkovým liekom, môžu existovať menšie rozdiely v biologickej dostupnosti (koľko lieku sa dostane do krvného obehu a ako rýchlo). Aj malé rozdiely, najmä pri takom účinnom lieku, ako je lorazepam, môžu u niektorých jedincov viesť k pocitu, že Orfidal (1 mg) je účinnejší ako generický lorazepam, a to aj pri vyšších dávkach.
  • Vnímanie nižšej dávky s lepším účinkom: Niektorí ľudia uprednostňujú Orfidal 1 mg, pretože majú pocit, že ponúka silný účinok pri nižšej dávke v porovnaní s generickým lorazepamom (napr. 2-5 mg). Čiastočne to môže byť spôsobené vnímaním lepšej absorpcie alebo konzistencie pri značkovej verzii, vďaka čomu majú pocit, že aj pri menšej miligramovej dávke získavajú silnejší účinok.
  • Konzistencia značkových prípravkov: Značkové prípravky majú zvyčajne prísnu kontrolu kvality, čo by mohlo viesť ku konzistentnejším účinkom každej tablety. Ľudia môžu považovať značkové verzie za predvídateľnejšie vo svojich účinkoch ako generické lieky, pri ktorých môže dochádzať k miernej variabilite medzi jednotlivými šaržami.
  • Úzkosť a psychický komfort: Ľudia s úzkosťou si často vytvoria psychologickú väzbu na konkrétne lieky, ktoré im v minulosti pomohli. Ak im Orfidal alebo Trankimazin predtým dobre fungovali, môžu sa cítiť istejšie, keď pri nich zostanú. Prechod na generickú verziu môže vniesť neistotu, ktorá môže zhoršiť úzkosť, čo môže viesť k tomu, že generikum budú vnímať ako menej účinné.
  • Fyzikálne vlastnosti tabliet: Značkové lieky často vyzerajú inak ako generické. Môže sa napríklad líšiť veľkosť, tvar, farba alebo dokonca chuť tablety a niektorí pacienti sa cítia pohodlnejšie pri známom vzhľade značkového lieku. Ak generický liek vyzerá inak, môžu si ho podvedome spájať s nižšou kvalitou alebo účinnosťou.
  • Vplyv marketingu: Farmaceutické spoločnosti výrazne investujú do marketingu svojich značkových liekov. Lekári si časom môžu vytvoriť preferencie pre predpisovanie určitých značiek, najmä ak mali v minulosti u pacientov dobré výsledky. Táto preferencia sa môže preniesť na pacientov, ktorí potom požadujú rovnaké značky.
  • Odporúčania lekárov: V mnohých prípadoch môžu lekári uprednostňovať predpisovanie značkových liekov, pretože danému produktu dôverujú alebo s ním majú viac skúseností. Pacienti často dôverujú úsudku svojho lekára, a ak im v minulosti predpísal Orfidal alebo Trankimazin, môžu sa cítiť bezpečnejšie pri výbere týchto liekov namiesto generických.
  • Predpisy špecifické pre danú krajinu: Španielsko môže mať prísnejšie alebo špecifickejšie smernice týkajúce sa výroby značkových liekov, ako je Orfidal, čo zabezpečuje o niečo vyšší štandard alebo jednotnosť, na ktorú sa pacienti spoliehajú aj v porovnaní s generikami vyrábanými podľa miernejších noriem.
Hoci neexistuje žiadny jednoznačný farmakologický dôvod, prečo by Orfidal (lorazepam 1 mg) alebo iné značkové benzodiazepíny ako Trankimazin a Rivotril mali byť "lepšie" ako ich generické náprotivky, kombinácia psychologických faktorov, drobných rozdielov v zložení a osobných skúseností prispieva k vnímaniu značkových liekov ako účinnejších. Reakcia každého jednotlivca na liek sa môže mierne líšiť v závislosti od rôznych faktorov vrátane absorpcie, predchádzajúcich skúseností a psychologického komfortu, čo z tejto problematiky robí zložitú záležitosť.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
duknow inde, ale vo frankreich, tí, ktorí môžu prepisovať, a tí, ktorí môžu predávať v officines, pôsobia viac n ako predajcovia bežného tovaru alebo ako salarees.
jeho povinnosťou je čítať a (pokúsiť sa) vidieť dynamiku piluliek, ktorými vás kŕmia... len pýtať sa ich a počúvať alebo sledovať ich telesnú reč je samo o sebe zvláštne. nie vždy však.
Nečítajte tento riadok., mám pocit, že jednoduchá THC tinktúra by mohla nahradiť veľkú časť tohto biznisu, ale som kovový kacír.
 
Top