Rozdiel medzi metamfetamínom HCl, sulfátom alebo fosfátom?

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Čítam, že farmaceutický metamfetamín je často sulfát alebo fosfát?
Sú to podobné účinky, možno nie pre niekoho, kto potrebuje vyrobiť kryštály vhodné na fajčenie, ale pre niekoho, kto chce užívať perorálne ?

Ako ľahko je možné premeniť voľnú bázu na sulfát alebo fosfát?

A čo sa týka výroby HCl, existuje jednoduchý spôsob, ako použiť kyselinu sírovú alebo kyselinu chlorovodíkovú s koncentráciou 10 % bez ďalšieho kroku koncentrácie ?
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Najjednoduchší spôsob je rozpustenie metylfarbiva v malom množstve colemanovho paliva (v pomere 1:10 ~)
Pripravte roztok kyseliny: 1 ml koncentrovanej kyseliny sírovej alebo ortofosforečnej 9 ml čistého IPA. A tento roztok pridávajte po kvapkách. Pridávajte pomaly a miešajte. V tom istom okamihu uvidíte v roztoku paliva biely prášok. Pridávajte až do hodnoty 5-6 pH.
Potom prefiltrujte, premyte acetónom a prefiltrujte ešte raz. Veľa šťastia.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Toto je veľmi užitočné a zaujímavé. len sa chcem uistiť, že som to správne pochopila.

po vykonaní metódy shake&bake som skončil s roztokom colemanovho paliva, v ktorom sa nachádza metylfríb.

na strane pripravujem nový roztok kyseliny s 9 ml čistej IPA a 1 ml alebo kyseliny sírovej, alebo ortofosforečnej.

Tento nový roztok pomaly pridávam do svojho reakčného roztoku a meth freebase sa zmení na prášok HCl?

fungovala by aj 10% kyselina chlorovodíková? mimochodom, jediná kyselina sírová, ktorú môžem kúpiť, je tiež 10%.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nešiel by som do toho s 10 % hcl. Musíte mať na pamäti, že každý ml vody, ktorý tam dáte, rozpustí gram metamfetamínu, takže musíte vodu zachovať a odparovať ju alebo extrahovať metamfetamín hcl späť (alebo ho stratiť), v tom je krása splyňovania, žiadna voda. Predpokladám, že kyselina sírová zriedená v nepolárnom prostredí by bola druhou možnosťou. Moja H²SO⁴ má 95+ % a to je príliš silné na to, aby som ju pridával neriedenú
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ide o tie isté reakcie. A protonizácia. Je to presne to isté okrem toho, akú kyselinu Lewis použijete, za predpokladu, že ju pridávate namiesto splyňovania. Nikdy som nevidel fosforečnan alebo síran prostredníctvom splyňovania
 
Top