Dihydroheroín a 6-monoacetyldihydromorfín z DHC

adgn445

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tu je pomerne jednoduchá syntéza, ktorú som našiel na tejto webovej stránke: https://bluelight.org/xf/threads/wo...o-morphine-at-home-work.933255/#post-15862587.

"

Je to možno vážnejšia chémia, než akej je väčšina ľudí schopná alebo o akú sa zaujíma, ale existuje jednoduchý, dvojkrokový postup na výrobu zmesi dihydroheroínu a 6-monoacetyldihydromorfínu (jeho hlavného metabolitu a rovnako účinného) ako HBr soli vhodnej na injekčné použitie alebo fajčenie.
1. Kodeínová voľná báza sa hydrogenáciou premení na dihydrokodeínovú bázu. Plynný H2 je tak z minulého storočia a predstavuje zbytočné riziko. Skôr sa dá celkom pekne použiť katalytická transferová hydrogenácia. Rozpustite bázu v metanole, opatrne pridajte ku katalyzátoru v banke (akýkoľvek druh Pt alebo Pd bude fungovať, na akomkoľvek nosiči, pri akomkoľvek zaťažení), pridajte 5 až 7 mol mravčanu amónneho (1 - 1,5 g na g kodeínu), miešajte pri izbovej teplote hodinu alebo dve, filtrujte katalyzátor cez celit (vrchnú vrstvu zoškrabte a uschovajte nabudúce). Odparte metanol a zvyšok rozdeľte medzi vodu a DCM/chloroform, zbežne vysušte pomocou MgSO4, odparte DCM. Bum, takmer 100 % výťažok dihydrokodeínovej bázy.
2. Rozpustite bázu DHC v kyseline octovej, 1 g/2,5 ml. Potom pridajte 2,5 ml 33 % bromovodíka v kyseline octovej alebo jeho ekvivalent ("tajná omáčka" pre túto transformáciu, môže byť vyrobená skonštruovaním generátora pre suchý HBr a jeho prebublávaním do suchého octového, stabilného na pomerne dlhú dobu). Teraz to všetko vložte do hrubostennej sklenenej tlakovej nádoby alebo iného prostriedku, ktorý zabráni úniku plynu, a ponorte ju do vriaceho vodného kúpeľa na dve až tri hodiny. Nič by sa nemalo variť ani vyparovať a malo by to zostať v pokoji. Po skončení varenia ju vyberte z kúpeľa, ochlaďte tečúcou vodou, opatrne otvorte veko (výpary HBr a octanu) a pomaly pridajte studený metanol. Potom zmes odparte až nadol, ako sa len dá. Pridajte viac metanolu. Opakujte, kým nezískate suchý chrumkavý prášok. Nakoniec použite minimálne množstvo metanolu na vypláchnutie z banky do odparovacej misky, kde sa prebytočný metanol odstráni miernym teplom, vákuom alebo oboma spôsobmi.
Vďaka tomu, že sa v žiadnom kroku nič významné nevyhodí, sú výťažky tak blízko k dokonalosti, ako sa len dá dosiahnuť. Matematické výpočty na zadnej strane obrúska hovoria o 1,4 - 1,5 gramu efektívne čistého dihydroheroínu (bez rezania a s veľkorysými porciami, minimálne 300 dolárov na ulici) na gram kodeínu (8,99 dolára za gram v lekárni blízko mňa) plus práca (12 hodín) a činidlá (pravdepodobne nie viac ako 200 dolárov na niekoľko dávok). Skutočný kopanec je zariadenie, ale aj to sa dá improvizovať, ak viete, čo robíte.

Nie je to kuchynská chémia, ale je to najbližšie k heroínu z kodeínu. Za tento banger môžete poďakovať Kennethovi Riceovi a Námornému ústavu zdravia. Vkradol sa do poznámky pod čiarou v článku o podozrivo podobne vyzerajúcej zlúčenine. Americká vláda sa stará o malých ľudí, viete?

"

(Sci-hub url dokumentu: https://sci-hubtw.hkvisa.net/10.1021/jo0206871)

Teraz mám dihydrokodeín tartrát. Konkrétne tabletky DHC continus. Musím tartrát DHC premeniť na voľnú bázu? Ako mám postupovať? Ďakujem.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, áno, potrebujete. Rozpustite vo vode, pridajte trochu NaOH alebo NaHCO3 a potom extrahujte DCM/chloroformom. Extrakt vysušte nad bezvodým MgSO4 (alebo Na2SO4). Dekantujte roztok z vysušovadla a odparte rozpúšťadlo. Získate bezdusíkatú bázu DHC.
 
Last edited:

poweronoff

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Chcel by som to zistiť aj ja. Mám DHC 120 mg tabliet, aký je najlepší spôsob extrakcie najčistejšieho DHC? Studenou vodou?
A po extrakcii dať DHC tartrát do bázy s amoniakom?
 
Top