Priama destilácia amfetamínu

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Zatiaľ sa mi nepodarilo vyrobiť amfetamíny. Spýtajte sa všetkých majstrov. Prečo sa voľný produkt amfetamínu s bodom varu nedá priamo destilovať po ukončení redukčnej reakcie NaBH4? Chcem poznať princíp.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Strávil som príliš veľa času hľadaním odpovede za vás. Môžem len povedať, že v syntéze, ktorú som čítal, chemik pred destiláciou okyslil rm na ph3 pomocou hcl, aby zničil prebytok NaBH⁴. Robíte to aj vy?
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Práve som čítal článok a ukázalo sa, že na okyslenie RM je potrebné pridať rozpúšťadlo. Ja som už RM zreagoval na PH3. Teraz váham, či ju mám odpariť do sucha. Bojím sa, že po odparení z neho nič nezostane.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Išlo o reakciu bez rozpúšťadla až do tohto bodu? Nie, nikdy som to nevidel urobiť. Snažili ste sa destilovať suchý prášok? V ňom už je rozpúšťadlo. Čo je to, DCM? Metanol? Chcem tiež zdôrazniť, že pri ph 3 nie je voľný amfetamín, je to konjugovaná soľ akejkoľvek kyseliny, ktorú ste použili, pravdepodobne hydrochloridu.
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
FcEWenPu5L
V3EGXY9Mkt

Postupoval som podľa prípravy videa + HCI na RM, ale namiesto plynného HCI som použil HCI kvapalné + acetón, ako je uvedené na prvej fotografii! Červený text znamená, že som pridal 3 cm3 32 % HCI a 30 cm3 acetónu a premiešal. Po dosiahnutí RM spolu bolo pH 3 ~ 4, takže som ho zahrial, aby sa acetón odparil. Myslel som si, že by som mohol získať kryštál, ale teplota RM už bola nad 100 a dym vychádzajúci z neho bol veľmi dusivý. Okamžite som prestal nechávať RM vychladnúť, až kým nebolo už 10 hodín. Presne ako na druhej fotografii. Nie je niečo v poriadku s postupom, ktorý som opísal? Chcem vedieť, prečo to ešte neskryštalizovalo
Mimochodom, viete mi povedať, či sa dá amfetamín destilovať pod zníženým tlakom? O koľko by sa mal znížiť tlak a aká je potrebná teplota? XD Mám ťa veľmi rada, idol.
 
Top