Green Orange Alcohol Cocaine Diskusia: Alkohol a kokaín

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Alkohol a kokaín

Alkohol slúži ako sedatívum, ktoré znižuje mozgovú aktivitu, zatiaľ čo kokaín pôsobí ako stimulant, ktorý ju urýchľuje. Keď sa tieto dve látky skombinujú, môžu vyvolať nebezpečnú interakciu, ktorá môže viesť k množstvu negatívnych vedľajších účinkov a zdravotných rizík.

Jedným z najzávažnejších nebezpečenstiev kombinácie alkoholu a kokaínu je zvýšené riziko predávkovania. Alkohol môže zvýšiť euforické účinky kokaínu, čo môže podnietiť nadmerné užívanie oboch látok.

Súčasne sa sedatívne účinky alkoholu zmierňujú kokaínom a racionálne úsudky a subjektívne kritériá hodnotenia stavu sa stávajú zastretými. Človek môže skonzumovať oveľa viac, ako by mal, pričom zostáva presvedčený, že všetko prebieha správne.

Okrem toho alkohol môže zvýšiť vstrebávanie kokaínu v krvnom obehu, čo môže viesť k vyššej koncentrácii drogy v tele. To môže spôsobiť zvýšené riziko záchvatov a závažné problémy so srdcom: arytmiu a hypertenziu.

Výsledkom falošného pocitu triezvosti, zvýšenej konzumácie a zvýšenej vstrebateľnosti môže byť aj dehydratácia, extrémna porucha a dokonca výpadky pamäte.

Všetky tieto faktory výrazne zvyšujú riziko predávkovania a mimoriadnych udalostí.

Ďalším problémom spojeným s touto kombináciou je kokaetylén. Alkohol sa metabolizuje v pečeni. V prítomnosti kokaínu môže dôjsť k transesterifikácii - keď sa etylová skupina z etanolu nahradí metylovou skupinou kokaínu. Výsledkom je kokaetylén, aktívny a toxický derivát oboch látok.

Kokaetylén má silný stimulačný a euforizujúci účinok. Často tiež podnecuje agresívne správanie. Najnepríjemnejšie však je, že má ničivý účinok na pečeň, srdce a cievy a tiež výrazne zvyšuje riziko infarktu.

Dlhodobé a pravidelné užívanie tejto kombinácie môže viesť ku kombinovanej závislosti, poškodeniu srdca, pečene, mozgu a psychickým problémom, ako sú úzkosť, depresia, paranoja a psychóza.

Ak sa rozhodnete túto kombináciu užívať, odporúčame to robiť čo najzriedkavejšie a vopred si stanoviť limity spotreby podľa množstva a frekvencie a počas samotného procesu ich dodržiavať.

Vzhľadom na vyššie uvedené skutočnosti odporúčame zaobchádzať s touto kombináciou veľmi opatrne.
 
Last edited by a moderator:

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
v mojom prípade sú ľahšie nápoje, napríklad 5 l piva, v poriadku, žiadny problém. ale napríklad koncentrovanejší alkohol, v niektorých prípadoch vodka, gin (0,5-1 l), moja osobnosť sa úplne zmení. boli dva prípady, ani jeden som si nepamätal. jedna zábavná príhoda, druhá s priateľkou sa zmenila na tragickú takmer vtedy, keď som prišiel v noci domov. Išiel som k lekárovi a zistili, že to spôsobuje patologickú opitosť.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
i MUSÍM piť Prvý sa mi páči kokaín po prvom riadku. Ale jeho chorý návykový žiadne ďalšie nápoje witouth Coke tak prestal piť a žiadny ďalší kokaín. Ale ak som to urobil, kocovina za to v mojich očiach nestála.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
VŠETCI koksári, ktorých poznám, sú zároveň ťažkí alkoholici, mnohí sú alkoholici. Ak by sa dokázali vzdať alkoholu, pravdepodobne by dokázali odísť aj od koksu
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Väčšina z tých, ktorých poznám, neprichádza do problémov oveľa rýchlejšie ako tí, ktorí si užívajú kokaín ako taký. a existujú kokainisti, ktorí denne užívajú 0,5 gr a majú ''normálny'' život máte aj takých, ktorí fajčia trávu a cez víkendy si šnupnú nejaký ten kokaín
takže poznám rôznych kokaínových fajčiarov. ale jedno viem, že prestať je ťažké pre všetkých, aspoň prestať navždy.
 

MeCockStinks

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 3, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Záves z tejto kombinácie je taký skurvený brutálny
 
Top