Orange Ketamine Amphetamine Diskusia: Ketamín a amfetamín

risk of significant side effects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ketamín a amfetamín

Ketamín & Amfetamín sú dve látky z rôznych skupín, ktoré majú odlišné mechanizmy účinku a účinky pri použití v kombinácii.

Amfetamín zvyšuje hladinu určitých neurotransmiterov v mozgu, najmä dopamínu a noradrenalínu. To vedie k zvýšeniu bdelosti, koncentrácie a energie.

Ketamín je na druhej strane disociatívne anestetikum, ktoré pôsobí tak, že sa viaže na špecifický typ glutamátového receptora (NMDA) v mozgu. Funguje ako nekompetitívny antagonista NMDA receptorov. Blokuje činnosť NMDA receptorov, ktoré sa podieľajú na prechode signálov medzi neurónmi rôznych častí nervového systému. To vedie k zmenám vnímania vrátane halucinácií a odtrhnutia od reality.

Stojí za zmienku niektoré účinky ketamínu, ktoré môžu v kombinácii s amfetamínom spôsobovať problémy. Ketamín teda spôsobuje sedáciu, respiračnú depresiu pri vysokých dávkach, zároveň zvýšenie pulzu a tlaku, nevoľnosť a disociáciu. Pri vysokých dávkach sa môžu vyskytnúť aj halucinácie.

Napriek tomu, že látky pracujú väčšinou s rôznymi receptorovými systémami, stimulácia amfetamínom uložená na účinky ketamínu má potenciálne nebezpečné body:
Nadmerné zaťaženie srdca a ciev, hypoxia, traumatizácia, psychotické stavy.

Ak užijete Amfetamín a po chvíli Ketamín, eр ten druhý bude blokovať účinky stimulantu. Je však veľmi pravdepodobné, že sa po znížení účinkov ketamínu vrátia. To môže priniesť zaujímavé pocity, ale takéto výkyvy tiež silne zaťažujú srdcový sval

Existuje názor, že ketamín v malých dávkach sa môže použiť na konci pôsobenia amfetamínu na upokojenie a plynulý viac výstup z cesty. Tým sa však nezruší záťaž na srdce a cievy.

Ketamín môže tiež znížiť úzkosť a paranoju, ktoré sa niekedy vyskytujú zo stimulantu. Vyvrcholenie je v poradí Amfetamín, potom sa Ketamín vyznačuje aj zvýšenou eufóriou.

S najväčšou pravdepodobnosťou nie je potrebné meniť poradie a pridávať Amfetamín k už aktívnemu Ketamínu. Existuje riziko príliš intenzívnych vedľajších účinkov a vzniku nepríjemných, nočných môr.

Existujú správy o psychózach s komplexným klinickým obrazom spôsobených opakovaným užívaním tejto kombinácie.

Jedným z hlavných pravidiel pri užívaní ketamínu a najmä jeho kombinácie s amfetamínom je minimalizovať pohyb a fyzickú aktivitu kvôli problémom s kontrolou pohybu a možným zraneniam.

Táto kombinácia si vyžaduje veľké skúsenosti s prácou s oboma látkami samostatne, dodržiavanie minimálnych dávok, zriedkavé opakovanie a zmysluplný prístup.

Vzhľadom na uvedené odporúčame zaobchádzať s touto kombináciou veľmi opatrne.
.
 
Last edited by a moderator:

Lourenzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Myslím si, že to bol naozaj dobrý zážitok bol som na tom tak trochu závislý. Bolo úžasné cítiť sa tak vlnivo a zároveň bdelo. Musíte si však dávať pozor, aby ste do amfetamínu nedali príliš veľa ketamínu, ako som to urobil ja. Dostal som k-dieru, ale áno, aj tento zážitok bol úžasný, keď vidíte, ako padáte a nič o tom neviete. Nazývame to Speta a nie je to tak ťažké, ako si väčšina ľudí myslí, že to je, pokiaľ viete, že to robíte a neberiete zlú linku od niekoho iného, kto to robí a neviete, že to bola Speta, potom je to nečakané a je to na nič.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
pod vplyvom rýchlosti malé množstvo skutočne zvyšuje náladu, ale je veľmi ľahké prekročiť limit, čo nie je dobré. skúsenosti sú dobré pre tých, ktorí vedia, čo robia, ale dôrazne sa neodporúča pre tých, ktorí nemajú skúsenosti
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
dalo mi to veľmi dobrý, ale intenzívny zážitok až do poslednej chvíle, keď som to urobil. keď som išiel von, spomenul som si, že som bol sám v čudesnom svete strašidelný pocit bezmocnosti.
Možno som, ale bol som zmätený z toho posledného zážitku.
Ale dobrá vec je, že 1 hodina a ste von z bláznivej časti, takže je dobré vyskúšať combi, ak sa ma pýtate.
Nikdy som nedosiahol tú prekliatu k-dieru ofcourse tryd bez rýchlosti (mám rád viac oddelené), ale nikdy som nemohol dosiahnuť tých niekoľko posledných riadkov, aby som sa dostal do tej nazývanej k-diery, ale bola to mindcoaster, kým som sa nemohol znova pohnúť a šňupať zvyšok som skončil v ešte viac zmätených myšlienkach životného príbehu, ktoré som nikdy nepochopil.
 
Top