Green Yellow LSD Marijuana Diskusia: LSD a marihuana

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
LSD a marihuana

Dietylamid kyseliny lysergovej (LSD) je silná psychedelická látka, ktorá dokáže zmeniť vnímanie reality jednotlivca ovplyvnením hladiny serotonínu, neurotransmitera, v mozgu. Naopak, marihuana je psychoaktívna droga, ktorá obsahuje tetrahydrokanabinol (THC), zodpovedný za väčšinu jej účinkov, a to ovplyvnením endokanabinoidného systému v mozgu, čo vedie k zmenám nálady, vnímania a správania.

Keď sa LSD a kanabis užívajú spoločne, môžu zosilniť intenzitu a trvanie účinkov oboch látok, čo vedie k silnejšiemu a dlhšie trvajúcemu tripu. Presné mechanizmy vzájomného pôsobenia týchto dvoch látok nie sú úplne známe; môžu sa však navzájom dopĺňať svojimi účinkami.

Keďže reakcia každého jednotlivca na tieto látky sa môže líšiť, nie je možné presne predpovedať, ako bude kombinácia LSD a kanabisu na človeka pôsobiť. Okrem toho sa čistota a sila týchto drog môže výrazne líšiť, čo zvyšuje riziko negatívnych psychologických účinkov, ako sú úzkosť, paranoja, zmätenosť a zvýšenie srdcovej frekvencie a krvného tlaku, čo môže byť nebezpečné pre osoby s už existujúcimi srdcovými ochoreniami.

V niektorých prípadoch môže táto kombinácia prispieť k vzniku záchvatov paniky, zlých tripov alebo psychózy. Nie je však možné s absolútnou istotou tvrdiť, že tieto situácie sú spôsobené výlučne kombináciou LSD a kanabisu. Významnú úlohu môžu zohrávať aj iné faktory, ako napríklad fyzický a psychický stav jednotlivca spolu so súborom a prostredím.

Je dôležité poznamenať, že u pravidelných užívateľov Cannabisu je menej pravdepodobné, že budú pociťovať úzkosť a iné psychické vedľajšie účinky tejto kombinácie.

Celkovo možno túto kombináciu považovať za synergickú, keďže látky z rôznych kategórií navzájom posilňujú svoje účinky bez priamych, akútnych a štatisticky potvrdených život ohrozujúcich reakcií v prípade zdravého človeka a pri zmysluplnom prístupe k užívaniu. Ak má jednotlivec skúsenosti, opatrný prístup k dávkovaniu a primerane sa na cestu pripraví, môže to viesť k fascinujúcemu zážitku.

Vzhľadom na tieto skutočnosti preto dôrazne odporúčame pristupovať k tejto kombinácii premyslene.
 
Last edited by a moderator:

Psychedelicangel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Zistil som, že marihuanu možno použiť na výrazné predĺženie trvania tripu, ak si človek vezme dávku počas comedownu psychedelika (v tomto prípade LSD). Výrazne sa však zvyšuje pravdepodobnosť výskytu psychotických príznakov. Okrem toho sa zdá, že geometria sa mení: stáva sa menej nepriehľadnou, má menej pestrú farbu, pomalšie sa pohybuje a (subjektívne) "pôsobí hustejšie", akoby sa geometria stávala viskóznejšou. Neodporúčam používať konope na pomoc pri spánku po psychedelickom tripe.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Myslím si, že je to dokonalá zhoda. Nefajčím . ale pri užívaní trávy sa mi veľmi páči, je to ako aktualizácia, ktorá prechádza cezo mňa 😄 pomáha mi zaspať. ak nemáte skúsenosti, aspoň na prvýkrát by ste mali mať skúsenejšieho partnera.
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Musím niekedy vyskúšať túto kombináciu. Zvyšuje táto kombinácia pravdepodobnosť zlého tripu, alebo len prispieva k jeho vzniku?
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Treba si uvedomiť, že konope je tiež psychedelikum a priamo ovplyvňuje 5 HT receptorov a môže posilniť všetko, čo sa začalo pôsobením LSD. To znamená, že je potrebné dodržiavať načasovanie užívania týchto látok. Konope je úplne bezpečné fajčiť 4-5 hodín po konzumácii LSD. Ak ste už predtým užívali kanabis, môžete pocítiť zbytočné účinky LSD. Niekto sa môže dostať do tohto stavu, ale len stáli užívatelia LSD v dávke 300-400 mcg môžu fajčiť konope v priamej kombinácii bez dodržania načasovania.


 

OliverShultz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ďakujeme za zdieľanie tejto diskusie o účinkoch kombinácie LSD a marihuany. Je síce zaujímavé skúmať, ako môžu tieto dve látky potenciálne posilniť svoje účinky, ale zároveň je dôležité upozorniť na potenciálne riziká, ktoré sú s tým spojené. Ako ste spomenuli, čistota a sila týchto drog sa môže výrazne líšiť a individuálne reakcie sa tiež môžu líšiť. Súhlasím s tým, že je veľmi dôležité pristupovať k tejto kombinácii premyslene, najmä v prípade osôb s už existujúcim ochorením srdca. Mimochodom, našiel som aj článok o CBD oleji, ktorý by vás mohol zaujímať. Pozrite si ho na stránke https://www.mindbodygreen.com/articles/heres-what-makes-this-200-year-old-heirloom-best-cbd-for-relief/. Ďakujem, že som sa mohol zapojiť do diskusie, a teším sa, že sa od všetkých dozviem viac!
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Pri užívaní LSD a trávy som necítil účinky trávy, len tráva dodala LSD veľkú dávku
 

killer_420

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Milujem fajčiť trávu 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Ak mám byť úprimný, pri užívaní LSD s marihuanou sa účinky mj nepociťujú tak výrazne, ale LSD sa zosilní.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Určite. LSD svojou intenzitou potláča účinky marihuany. Tá sa stáva akýmsi odrazovým mostíkom pre účinky LSD, zintenzívňuje zážitky a predlžuje ich trvanie.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Niekoľkokrát som kombinoval LSD + MJ.
V mojom prípade (95 kg, kulturistika) 250 ug (zo spanary, hahaha) nestačilo na to, aby som úplne vyletel do fraktálnej sféry. Emócie boli vysoké, miloval som každého, koho som poznal (dokonca aj súčasného manžela mojej bývalej GF), ale na klasický LSD trip to nestačilo. Nudil som sa, po 6 hodinách od užitia LSD som použil svoju miernu dávku 100-140 mg najsilnejšieho MJ.
Výsledkom bolo, že som bol vytlačený na ďalších 4-5 hodín do želaného sveta.
A, samozrejme, pred LSD nebol žiadny MJ aspoň 24 hodín.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ak mám byť úprimný, bol to môj prvý LSD výlet za posledných 5 rokov alebo aj viac.
 
Top