Destilujte malé množstvá rozpúšťadiel pomocou toho, čo máte práve teraz v kuchyni

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Túto metódu som prvýkrát použil pred 20 rokmi na destiláciu wayera pre experiment. Túto metódu som za tie roky použil najmenej 20-krát, nevyžaduje si žiadne špeciálne nástroje ani pokročilé znalosti. Nie je to výrobná metóda, ale ak potrebujete 20 ml acetónu a to, čo máte, je odlakovač na nechty, mali by ste ju mať vo svojom arzenáli.
XEHri4Akv7


Vybral som tento obrázok, pretože bol najpresnejším zobrazením, ktoré som videl pri vyhľadávaní. Píše sa na ňom voda, ale bude to fungovať pre mnohé rozpúšťadlá rozpúšťadla na dne nádoby. NIEČO, čo by držalo záchytný pohár mimo rozpúšťadla. Ak by sme v rozpúšťadle, odparilo by sa z pohára, takže by mal byť vyvýšený. Podložka k hrncu, otočená hore dnom. Ľad v pokrievke na ochladenie pary a kondenzáciu ot na kvapalinu, ktorá steká smerom k najnižšiemu miestu , do stredu pokrievky. Amtukey master alebo hadica. Niečo na odstránenie vody z veka, aby ste ju mohli nahradiť ľadom, keď sa roztopí.
To je všetko, keď dostávate dobrú paru/výpary, ktoré sú dostatočne horúce, ak budete odstreľovať teplo, bude to len ťažšie. Ideálne je sklenené veko, aby ste videli, koľko ste nazbierali, bez toho, aby ste ho museli rozoberať. zahrievajte, pridávajte ľad na vrch, pravidelne odoberajte vodu z obráteného veka a nahradzujte ju ďalším ľadom. Keď nazbierate, čo chcete, rozoberte ho a tam si ho rozoberte, alebo ho nalejte do banky a opakujte, kým nedosiahnete svoj cieľ. Za 15 minút môžete vydestilovať dostatok acetónu na vyčistenie gramu kokaínu alebo pervitínu. Váš návyk sa vám poďakuje
 
Top