Destilačné systémy

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Vážení členovia, chcem zostrojiť zariadenie na destiláciu s vodnou parou. IPA / voľná báza / voda na destiláciu. Používam p2np (1 kg), Nabh4 (1732 g), činidlo cucl2, mojím cieľom je vyrobiť A-olej. Dočítal som sa, že IPA odstránim pomocou rotovapu. bolo mi odporučené, aby som následne použil parnú destiláciu kvôli lepšiemu výťažku. Chcel by som si na to kúpiť zariadenie. Nie som si vedomý názvov konektorov. moja požiadavka je nasledovná: Prosím znalého člena fóra o pomoc, presné názvy zariadení, konektorov, stojanov. aby som mohol objednať.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
2*5L 2 krky RBF
Ohrievací plášť s magnetickým miešadlom 2*5L
Spojovacie spoje
1*Chladiaca kolóna
2* 2-cestný destilačný konektor. o tieto informácie sa so mnou podelil drahý priateľ z fóra. Nerozumiem, čo znamená chladiaca kolóna. koľko kusov a aké konektory potrebujem? Rozhodol som sa pre ohrievací plášť, musím si kúpiť dva, aby systém fungoval? ohrievací plášť, pretože si myslím, že najjednoduchšie riešenie je dlhodobo udržiavať teplotu 100 stupňov. 2-hrdlovú okrúhlu banku vhodnej veľkosti na tento účel. to je mi zatiaľ jasné. Nie som si vedomý ďalších pomôcok k tomu. aké konektory sú potrebné, ak je k tomu obrázok, bol by som veľmi vďačný. presné názvy zariadení. ďakujem veľmi pekne
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Nie je potrebné používať 2 plášte, olej zohrievate pomocou pary. Medzi zdroj pary a olej by ste mali pripojiť odkvapkávací lievik, aby ste sa mohli zbaviť skondenzovanej vody, ale to robí väčší objem chladenia. Ako zdroj pary by som použil vysokotlakový parný čistič.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ako vyzerá vysokotlakový parný čistič? Chcem si zostrojiť parný destilačný systém, ale bohužiaľ si ho nemôžem objednať, neviem, čo chcem, ako sa zariadenie nazýva.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Chcem zostrojiť parný destilačný systém, som len hlúpy. Viem, že existuje veľa systémov. Chcem čistiť voľnú bázu z vody, IPA. vyhrať olej. Chcem užívateľsky prívetivý systém pre začiatočníkov. namiesto olejového a vodného kúpeľa je vhodný ohrievací plášť, viem, že je to drahšie riešenie. Chcel by som podrobný zoznam výrobkov a zariadení, rozmery konektorov, kolíkov atď. aby som si ich mohol objednať. Naučím sa to používať, ale najprv by som si to mal kúpiť.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Niečo také

SO you doesnt need an extra sized Rbf wich is quiet more expensive and everything.
Keď chceš odstrániť IPA, môžeš použiť aj jednoduchšie nastavenie destilačného vysávača, mne funguje úplne v pohode.
 
Top