DMT - Domáci experiment

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2022
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Dúfam, že to tu môžem zverejniť, ale rád by som sa podelil o svoje skúsenosti s DMT ako alternatívou k tradičnej medicíne. 😊O DMT viem už mnoho rokov, ale nikdy som v skutočnosti neskúmal jeho možnosti rekreačne alebo inak. Avšak ako séria nešťastných udalostí ma priviedla k jeho skúmaniu.
Na začiatok povedzme, že moja manželka mala extrémne zdravotné problémy s fibromyalgiou, reumatoidnou artritídou a sériou malých mozgových príhod. Netreba teda hovoriť, že kvalita jej života veľmi utrpela. Zdá sa, že bola u každého neurológa na východe USA, ale vždy je to tá istá odpoveď, liečte príznaky, netrápte sa s príčinou. Toto trvá už 12 rokov. Je bolestivé to sledovať.
Pred piatimi rokmi povedzme mojej vlastnej matke diagnostikovali dimenziu/Alzheimera. Bola u najlepších lekárov, akých si možno za peniaze kúpiť, Napriek tomu v tomto časovom rámci jej stav pokročil do bodu úplnej straty akejkoľvek pamäti na bezprostredné udalosti a nepamätá si na ľudí ani miesta pred rokom 1980. Tento dátum sa stále vzďaľoval od súčasného času. Vyhliadky nie sú prinajmenšom dobré.
Povedzme, že ako rodina pracujeme v oblasti medicíny a spoločne máme oveľa lepšie znalosti o medicínskych procesoch ako väčšina ostatných. Rozhodli sme sa (súrodenci) preskúmať a vyvodiť alternatívne riešenie pre matku a manželku. Priviedlo nás to k DMT a rozhodli sme sa pokračovať vo vytváraní a čistení liečby pre obe. Manželka súhlasila s účasťou a matke sme to opakovane povedali a vypracovali sme plán.
Plán liečby pre manželku - zdokumentovať aktuálne symptómy a stanoviť základnú líniu na základe úrovne bolesti, ľahkej pohyblivosti, straty citu v pravej ruke, tvári a iných oblastiach na pravej strane potvrdenej a zdokumentovanej každý týždeň prostredníctvom špendlíkovej metódy, vytvoriť výpočet liekov (mg) každého aktuálne predpísaného lieku a diéty. Denne uchovávajte informácie a vytvorte záznam v programe Excel na zaznamenávanie údajov. Zhromažďujte dva mesiace pred podaním DMT.
Počas obdobia zberu boli získané zásoby, ktoré zahŕňali 10 kg mimózy hostilis a 2 kg Phalaris arundinacea získané z miestnych vonkajších zdrojov. Extrakcia zahŕňala použitie viacerých rozpúšťadiel vrátane benzínu, toluénu, acetónu, metanolu, xylénu, mek, stoddardovho oleja, všetko čo najsuchšie. Použili sa aj viaceré kombinácie kyselín a zásad. Využili sa aj metódy čistenia.
V tejto chvíli, skôr ako budem pokračovať, by som chcel požiadať administrátora o súhlas s pokračovaním tohto príspevku.
 

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Hoci by ste možno ešte museli získať súhlas administrátora, ale rád by som si vypočul zvyšok
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, je to veľmi zaujímavý experiment, náš tím bude oceňovať vidieť váš príbeh z dôvodu dôležitosti vedeckej zložky.
 
Last edited by a moderator:

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Parádny experiment! Som si istý, že si nájdete niečo, čo vás v neskoršom veku bude baviť
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Boli v tejto súvislosti prijaté nejaké následné opatrenia? celkom zaujímavé
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
bohužiaľ nie
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pravdepodobne má na to osobné dôvody.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Veľmi zaujímavé a odvážne myšlienky.

Ak by ste sa niekedy vrátili, uvítam pokračovanie tohto príspevku. Prajem všetko najlepšie vašej rodine :)
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
V súčasnosti pracujem aj s tímom v Južnej Afrike a aj my sme na podobnej ceste, dokonca testujeme tradičné lieky na infekcie a choroby, ako je HIV, ale bohužiaľ si nemyslím, že bude etické diskutovať o našich priebežných výsledkoch na tejto platforme.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Máte nejaké cesty, aby ste mohli dodávať MDMA do Namíbie?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Moja manželka trpí depresiami.
Začali sme s programom rôznych psychedelík, aby sme sa to pokúsili napraviť, keďže depresia viedla aj k závislosti od kokaínu a alkoholu.
1 250 µg trip v našej izbe po diskusii o drogových závislostiach asi týždeň a už niekoľko mesiacov je bez kokaínu. Mikrodávky LSD si dáva každý tretí deň, približne 20 µg ráno.

Potom sme vyskúšali mikrodávkovanie psilocybínu bez výrazných "dodatočných" účinkov.

Potom sme začali program 20 mg insuflovaného MDMA denne o 16:30 (pol hodiny predtým, ako by normálne začala útočiť na fľaše vína) a prevádzkovali sme ho dva týždne. Teraz pije približne každý druhý deň, zvyčajne nie viac ako 1 pohár vína (pokles z dvoch fliaš denne).

Pred štyrmi týždňami mala ľahkú NN DMT vape session, mala alkohol (2 poháre vína) a bola nepokojná, pretože mala depresiu. Z DMT vape si dala jeden jediný nádych a bola mimo ~ 12 minút s otvorenými očami. Keď sa prebrala, bola traumatizovaná. Plakala asi 4 hodiny a hovorila mi, ako veľmi sa nenávidí. Prinútil som ju spísať si veci, ktoré na sebe nenávidí, aby o nich hovorila o deň alebo dva neskôr.

O dva dni neskôr mi povedala, že sa nenávidí, že si uvedomila, že to bol len dym a zrkadlá, že naozaj chápe, prečo sa nechce postaviť určitým veciam čelom. Potom mi povedala, že sa jej páči, ako vyzerá v zrkadle. To je obrovské, normálne sa na seba pozerá a nenávidí to, čo vidí, to je jadro (myslím) jej depresie).

Každopádne, po štyroch týždňoch sa jej stále páči, kým je, znovu sa super zmysluplne venuje deťom a opäť chodí na pracovné pohovory!

Takže to nie je pôvodný príbeh, ale predsa len je to jedna z nádejí :)

Všetky svoje molekuly dostávam od Nemisis (odkaz je na moje odporúčanie - ak si niečo kúpite, dostanem malú odmenu :) )
 

RaulDuke1989

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
To je úžasné, kamarát, robíte skvelú prácu, ktorú urobíme 👏
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Ide o veľmi zaujímavé a inšpiratívne informácie. Ako sa veci majú teraz? Ako dlho trval kurz?
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Vyskúšajte Activelle, pre ženu po štyridsiatke. Funguje to. Moja žena by ma už zabila :),
 
Top