DMT na podkožné podávanie?

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Aké môže byť zloženie DMT na subkutánnu injekciu?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Keď vidím takéto otázky, prvé, čo mi napadne, je Prečo? Bez posmechu, už len priebeh vašich myšlienok je zaujímavý.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Vo všeobecnosti sa koncepcia injekcie, ak nespomíname podkožnú injekciu, líši od iných typov použitia, vyššou absorpciou, silnejším účinkom pri nižšej dávke
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
To môže platiť aj pre iné látky, ale samotný DMT je vysoko účinný v naozaj malých dávkach. Tu sa tiež vynára otázka, či sa možno týmto spôsobom nesnažíte bojovať proti tolerancii? Alebo ide o hľadanie silnejších pocitov, zážitkov? V druhom prípade bude podľa mňa účinnejšia čistá látka a kompetentný set a nastavenie ako experimenty so spôsobmi podávania.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Nie je to tak. DMT nepatrí medzi substituenty, ktoré aktívne interagujú s lipopolysacharidovými komplexmi a poslami adipocytov. Vo všeobecnosti platí, že DMT podaný intranazálne bude mať väčšie účinky ako subkutánne.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Áno, subkutánna injekcia je pomalé uvoľňovanie, ale máte na mysli sniffing alebo sprejovanie?
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Údená voľná dmt alebo údená čanga. Ak hovoríme o injekciách, tak len vo forme fumarátu.
 

PHDorganic

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
nezabudnite, že ak chcete vyrobiť látku vhodnú na "injekciu", jednou z ciest, ktorú treba zvážiť, je mať odobraté vzorky krvi pred a po tom, ako ju niekto vyfajčí, častejšie ako v našom tele dochádza k enzymatickej alebo metabolickej zmene pôvodnej látky/štruktúry oxidáciou alebo redukciou... atď - alebo inak povedané, ak máte prostriedky na štúdium toho, ako vyzerá molekula drogy, keď je v krvnom obehu, možno sa pokúsiť túto molekulu replikovať. Preboha, nemyslite si ani na sekundu, že ak môžete fajčiť alebo jesť, môžete si to aj aplikovať............ Neexistuje však droga, ktorú by nebolo možné vstreknúť, ale nie je ľahké zmapovať akúkoľvek chemickú premenu látky alebo cestu, ktorú v tele prekonáva. je to tiež druh štúdia, pri ktorom človek musí mať väčšie znalosti chémie, ako sú základné znalosti organickej "kuchárky".
 

bobbrown1488

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Nikdy by som si neinjektoval nič, čo nemáte prefiltrované, môžete filtrovať dmt ?(filter striekačky 0,22) ak áno, bolo by to pravdepodobne také jednoduché ako domáce varenie roids .
aspoň by ste s istotou vedeli, koľko mg ste užili. myslím, že dmt vape by bol podľa mňa lepšou voľbou .
 
Top