DMT z kôry koreňa mimózy

Status
Not open for further replies.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Ahojte ľudia.. nie je to môj vlastný vytvorený, ale od holandského priateľa. Keďže im nie je (stáva) chemik som pozoroval môj priateľ tiež nie je najviac prof chemik. On v jeho Ketamine vibe mi na koks freebase hasj kĺby... podarilo sa nám, ale neberte nižšie za 110% a ak nejaké vedomosti a vidíte chybu, prosím, uveďte..

Čo potrebujete

- Sklenený valec. To je miesto, kde sa deje kúzlo. Sklenené vázy sa na to veľmi dobre hodia. Pozor, nepoužívajte plast, niektoré druhy plastov sa v benzíne rozpúšťajú a to nechceme.
- Lyžicu, najlepšie kovovú s dlhou rukoväťou, na miešanie zmesi.
- Mimosa Hostilis. Mimóza je kôra stromu s vysokou koncentráciou DMT. MH sa dá kúpiť v rôznych internetových obchodoch a legálne v Holandsku a tiež v Číne za približne 30 dolárov alebo eur za 1 kg, čo by malo dať 100 g .
Na každých 100 gramov mimózy vám zostane približne 0,5-1 gram DMT. Ušetrite si veľa starostí a kúpte si MH už zomletú na prášok.
- Kaustickú sódu alebo jedlú sódu. Potrebujeme ju na výrobu základnej zmesi. Často ju nájdete v obchode ako odvápňovač umývadiel alebo kaustickú sódu. Dávajte veľký pozor na obal, na ktorom je uvedené, že sa skladá z 99 % z NaOH alebo KOH!
- Terpentín alebo benzín. Na extrakciu DMT zo základného roztoku. Vhodná je akákoľvek značka.
- Sklenená pipeta. Na odstránenie terpentínu zo skleneného valca. Tvorí vrchnú vrstvu oboch kvapalín. - Sklenená nádoba na pečenie. Do tejto nádoby sa terpentín hodí do mrazničky.
- Hliníková fólia. Na zakrytie vecí - čepele. Používame na zoškrabávanie kryštálov zo dna.

Extrakcia:

UPOZORNENIE: BUDETE PRACOVAŤ S CHEMICKY VEĽMI KOROZÍVNYMI LÁTKAMI A S LÁTKAMI, KTORÉ SÚ VYSOKO HORĽAVÉ. VLASTNOSTI PRACIEHO BENZÍNU SÚ ŠKODLIVÉ PRE PĽÚCA. VŽDY NOSTE MASKU, RUKAVICE A OKULIARE. PRACUJTE TIEŽ V DOBRE VETRANOM PRIESTORE. PRI VÝROBE ZÁKLADNÉHO ROZTOKU Z GRANÚL MÔŽE BYŤ ROZTOK VEĽMI HORÚCI, BERTE TO DO ÚVAHY.

Krok 1: vložte nádobu na pečenie do mrazničky.

Krok 2: Zmiešajte ju s pomerom 1 gram lúhu v 10 - 15 ml vody na 1 gram mimózy. To Cieľom je nakoniec prísť k zásaditej tekutine s pH 14.

Krok 3: Základný roztok dajte do valca. Ak je v ňom všetko, pridajte pohyblivú mimózu. Zakryte nádobu a nechajte zmes stáť cez noc. Nasledujúci deň opäť premiešajte a potom nechajte 10 min.

Krok 4: Potom môžete pridať vašu apolárnu kvapalinu s pomerom 1ml na gram mimózy. Nechajte úplne odstáť, kým nebudú jasne viditeľné dve vrstvy kvapaliny.

Krok 5: Zdvihnite vázu a päť minút vykonávajte otáčavý pohyb, ako to robia vínni snobi so svojím pohárom. Potom ju nechajte päť minút stáť a tento krok zopakujte ešte dvakrát. Ak sa vrstvy tekutín opäť oddelia, môžete byť vrchnú vrstvu tekutiny nasať pipetou a vložiť ju do nádoby na pečenie. Dbajte na to, aby spodná vrstva zostala vo váze. Zapekaciu misu zakryte a vložte ju späť do mrazničky na ~ 12 hodín.

Krok 6: Vyberte nádobu na pečenie z mrazničky, odoberte tekutinu z misky pipetou, ktorú ste predtým Použite, a dajte tekutinu späť do vázy. Predpokladá sa, že budete tú istú kvapalinu opäť Používať na odstránenie zvyškov DMT zo základného roztoku. Nakoniec chcete trikrát alebo štyrikrát vytiahnuť DMT zo základného roztoku s tou istou tekutinou.

Krok 7: Umiestnite nádobu na pečenie s DMT na dno pod digestor v kuchyni, aby sa dusila; urobte pred časom pokoj, aby ste mali istotu čistého výrobku. Keď výpary odídu a kryštáliky Suché oči možno zoškrabať čepeľou kryštáliky DMT zo dna.


Uložte DMT
DMT je chemicky veľmi nestabilný. Myslí sa tým, že sa rýchlo rozkladá napríklad vplyvom teploty alebo svetla. Aj keď chcete DMT uchovávať dlhší čas, zabezpečte svetlé a vzduchotesné suché a chladné prostredie. Ja uchovávam DMT v mrazničke v konzervačnej nádobe s vrecúškom silikónových granúl, celá je zakrytá hliníkovou fóliou.

fajčenie DMT
DMT je veľmi silná látka. Dávka pozostáva z ~50mG. Ak sa ju chystáte fajčiť prvýkrát a ak nemáte váhy s takou presnosťou, vezmite si malú špendlíkovú hlavičku. Ak chcete potom vyššiu dávku alebo fajčiť znova, počkajte hodinu. Ľudské telo si na krátky čas vybuduje toleranciu na DMT. Ak sa chystáte fajčiť DMT, uistite sa, že sedíte. Ak to urobíte "správne", na krátky čas sa dostanete do bezvedomia. Mne sa darí sedieť so skríženými nohami. Môže byť tiež fajn mať trip sittera, ktorý na vás bude dohliadať a uzemní vás po tripe. Zážitok z DMT môže byť veľmi ohromujúci. Na rozdiel od tabaku je fajčenie DMT veľmi nepríjemné; faktom je, že výpary majú požadovaný účinok, takže ho nechcete spáliť. Keďže má nízky bod topenia, môže sa to stať problémom. Aj keď sa chystáte fajčiť DMT, chcete, aby sa čo najviac dymu vstrebalo do vášho tela v čo najkratšom čase. Po druhom sa stáva fyzicky veľmi náročné dať si tretí hit. Aby ste zabezpečili, že sa vám do pľúc dostane čo najviac DMT, komunita vymyslela zariadenie, ktoré veľmi tvrdo nazvala "Stroj". Toto "zariadenie" je podľa môjho názoru nevyhnutnou súčasťou fajčenia DMT. Stroj nie je nič iné ako malá sklenená fľaštička s oceľovou vlnou v hrdle a malým otvorom v nej na dne. Na oceľovú vlnu v hrdle nasypete DMT, potom hrdlo zahrejete zapaľovačom, aby sa DMT spojilo s oceľovou vlnou. Potom držte fľašu vo zvislej polohe a pery na otvore v spodnej časti. Podržte zapaľovač asi 8 palcov (20 cm) pod hrdlom fľaše a pomaly ťahajte zapaľovač smerom k fľaši, kým neuvidíte vychádzať dym. Nechajte fľašu niekoľko sekúnd naplniť dymom a zhlboka sa nadýchnite. Láskavo dym niečo podržte päť sekúnd, vydýchnite a ak si trúfate, vezmite si ďalšiu a ak si trúfate a môžete, tak ďalšiu.

som si urobil z fľaše od koly 0,33... super... musím priznať, že sme čakali 5MEO high, ale všetko nové a ako už bolo spomenuté ... zhulení neprofesionálni chemici frajeri


Zážitok
Aj keď sa tripy zvyčajne líšia, niekoľko vecí je vždy rovnakých. V prvom rade má DMT veľmi zvláštnu a jedinečnú vôňu. Chytiť sa dymu môže byť trochu ťažké, ak ste panic máte pľúca. Po prvom zásahu sa na rozdiel od fajčenia trávy účinky dostavia rýchlo. Začne vám zvoniť v ušiach, ktorých výška je čoraz vyššia. Určité farby sa stávajú kontrastnými úplne nastavenými, pre mňa najmä oranžová. Zrak vo všeobecnosti bude super ostrý, kým ho máte vidieť. Po druhom zásahu svaly zamrznú vysokou rýchlosťou, takže tretí zásah sa skutočne stane výzvou na prijatie. Po druhom alebo treťom zásahu sa oči zatvoria a začína sa skutočný výlet. Ľudí, ktorí predtým užili stimulanty, ako sú 2CB, hľuzovky, magické huby, LSD alebo vysoké dávky MDMA, chcem varovať. Rozdiel medzi tripovaním na vyššie uvedených látkach a DMT je v tom, že pri uvedených látkach začnete halucinovať v známom, existujúcom svete. Pri DMT máte pocit v úplne inom vesmíre, kde čas a priestor neexistujú. Keď som prvýkrát fajčil DMT, mal som pocit, akoby som zomrel a znovu sa narodil. Slovami sa nedá opísať zážitok z DMT. Čítal som mnoho správ o tripoch, ale žiadna sa nedotýka intenzity tohto zážitku. Po tripe si vždy nájdite čas na integráciu alebo spracovanie novej skúsenosti.

Konečne. Stala sa z toho tak trochu kniha! Ak je niečo nejasné alebo ak máte nejaké otázky, pokojne ich napíšte, urobím, čo bude v mojich silách, aby som vám na ne riadne odpovedal.

Na mesiac a späť na bielom slonovi..
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
veľmi pekné príspevky! prečo ich nenachádzam pri vyhľadávaní na DMT?
 
Status
Not open for further replies.
Top