DMT verzus syntetické noidy.

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Hej, chlapci, aké sú niektoré všeobecné rozdiely medzi alkaloidmi na báze DMT a syntetickými kanabinoidmi (JWH) z indolov z hľadiska účinnosti alebo psychoaktivity?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ide o úplne odlišné látky z hľadiska mechanizmu účinku a psychoaktívneho pôsobenia, a to napriek spoločnému indolu v chemickej štruktúre.

DMT je silné psychedelikum, pôsobenie spôsobuje skreslenie reality, vizuálne halucinácie, spirituálne zážitky.

Syntetické kanabinoidy, rovnako ako všetky kanabinoidy, ovplyvňujú CB receptory.
Psychoaktívne pôsobenie je spojené s inhibíciou, relaxáciou, zmenou reality iným spôsobom ako u psychedelík.

Existujú však medzi nimi niektoré spoločné znaky, napríklad ak si silno zapálite, nastane stav podobný psychedelickému tripu.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Dávka tripu získaná fajčením s použitím voľnej bázy DMT je približne 20-25 mg
Pri absencii tolerancie je dávka, pri ktorej sa dostavia psychedelické pocity s JWH018, približne 5-7 mg.
Rozdiel medzi psychedelickými pocitmi vyvolanými týmito dvoma látkami je obrovský
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Bro máte nejaké skúsenosti o 7add kanabinoid..môj predchádzajúci predajca hovorí, že má 7add, ale nikdy som to nezažil...robím syntetické kanabinoidy, ktoré y potrebujem silné noidy..5cl bol môj obľúbený..ale veľmi ťažké ho nájsť v týchto dňoch..jediný je 7add k dispozícii..potrebujem vedieť, ako silný je a stojí za to.je nejaká šanca získať skutočné silné noidy forn Netherland..
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Existujú zaujímavé krátko pôsobiace analógy DMT, ktoré by sa mohli uplatniť v bylinkách. Myslím, že 5-MeO-DMT nie je zlým kandidátom.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Dobre, to znie veľmi zaujímavo, potom by to mohol byť dobrý bod na experimentovanie.
 
Top