DMT

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
ÚVOD.

N,N-dimetyltryptamín, všeobecne známy ako DMT, je silné psychedelikum a je známy najmä svojím krátkym trvaním účinku, na rozdiel od LSD môžu účinky DMT trvať od 15 minúty do 3 hodín v závislosti od spôsobu užívania. DMT sa môže podávať injekčne, inhalovať alebo požívať s "inhibítorom monoaminooxidázy (MAOI)", (MAOI) inhibuje aktivitu "monaminooxidázy". bez MAOI; telo rýchlo metabolizuje perorálne podaný DMT.

DMT bol medzi vedcami kontroverzný v otázke, či sa produkuje v mozgu alebo nie. v knihe ricka strassmana DMT: The Spirit Molecule : V knihe A Doctor's Revolutionary Research into the Biology of Near-Death and Mystical Experiences (Revolučný výskum lekára v oblasti biológie zážitkov blízkej smrti a mystických zážitkov ) sa zaoberal tým, že DMT sa môže produkovať v "epifýze" a že DMT je "molekula ducha" a má niečo spoločné s "dušou". v súčasnosti nie je dokázané, či sa DMT môže vyrábať v mozgu alebo nie, ale ukázalo sa, že enzýmy, ktoré sú potrebné na výrobu DMT, existujú v ľudských tkanivách, ale mimo samotného mozgu. v skutočnosti bola prítomnosť DMT v moči spojená s ľuďmi so schizofréniou a psychózou (Jacobs a Presti, 2005)

DMT A VONKAJŠIE ENTITY.

Mnohé prípady hlásili stretnutia s vonkajšími entitami z "hyperdimenzionálneho" priestoru počas psychedelického zážitku alebo "tripu". tieto vonkajšie entity pripomínajú skôr bytosti podobné mimozemšťanom a hmyzu alebo "entity" na humanoidnej podobe.

názor ricka strassmana na stretnutia s vonkajšími entitami v rozhovore :<<Stredovekí židovskí filozofi, o ktorých sa opieram pri chápaní hebrejského biblického textu a jeho koncepcie proroctva, vykresľujú anjelov ako Božích sprostredkovateľov. To znamená, že vykonávajú určitú funkciu pre Boha. V kontexte môjho výskumu DMT sa domnievam, že bytosti, ktoré dobrovoľníci vidia, by sa dali chápať ako anjelské - to znamená predtým neviditeľné, netelesné duchovné sily, ktoré sú zahalené alebo zahalené do konkrétnej podoby - určenej psychologickým a duchovným vývojom dobrovoľníkov - a prinášajú danému dobrovoľníkovi konkrétne posolstvo alebo zážitok>>.

ÚČINKY DMT.

Psychedelický zážitok s DMT môže zahŕňať:

  • halucinácie
  • časovú dilatáciu
  • zrakové, sluchové a hmatové skreslenia
  • pocity intenzívnej radosti
  • Zážitok mimo tela
  • Vnímané vnemy alebo zjavenia
vedľajšie účinky môžu zahŕňať:
  • Rozšírené zreničky
  • mimovoľné rýchle pohyby očí
  • Závraty
  • Vysoký krvný tlak
  • zvýšená srdcová frekvencia.
  • Nevoľnosť a vracanie
  • Kóma a/alebo zástava dýchania (pri vysokých dávkach)
Zlé skúsenosti s výletom môžu zahŕňať:
  • Pocit straty kontroly
  • Dezorientáciu alebo zmätenosť.
  • Negatívne emócie, ako je strach, úzkosť, smútok, hnev alebo rozrušenie.
  • Strach z toho, že sa zbláznite.
  • Násilné alebo nepríjemné obrazy alebo zvuky.
  • Prežívanie bolestivých spomienok alebo tráum.
  • Strach zo smrti.
Dlhodobé účinky zneužívania DMT môžu zahŕňať:
  • poruchy nálady
  • dezorganizované myslenie
  • pretrvávajúca paranoja
  • poruchy videnia
  • Halucinácie a poruchy videnia
Dávkovanie DMT (fajčenie/odparovanie).
  • Prahová hodnota: 2-5 mg
  • Ľahká: 10-25 mg
  • Bežné: 20 -40 mg
  • Silné: 40-60 mg
Dĺžka trvania DMT (fajčenie/vyparovanie).
  • Nástup: 15-30 sekúnd
  • trvanie: 1 min: 5-20 minút
  • bežné následné účinky: 15-60 minút



Toto je krátky a stručný úvod do DMT. DMT je všeobecne známe a podľa môjho skromného názoru je oveľa zaujímavejšie ako LSD. tiež je to môj prvý príspevok na fóre :))


 

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2022
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Ďakujeme za zdieľanie týchto informácií. Nie je dosť slov na to, aby sme opísali možnosti, ktoré s tým súvisia.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Napadlo mi, že sa podelím o svoju poslednú skúsenosť s DMT:

Udalosť 100% rozpustenia ega.
Taká krásna a fantastická a desivá a úžasná.
Bol som mimo 9 minút, ale čo som cítil ako hodiny.
2 dúšky z môjho vape.
Pravdepodobne menej ako 40 mg DMT.
Nič sa tomu nevyrovná. Vôbec.
Tak krásne a jedinečné.
Stratil som VŠETKY zmysly o sebe, o tom, kto, čo alebo prečo som.
Len zmes entít a farieb v nekonečnom kaleidoskopickom rozplývaní.
Premýšľal som o tom, čo robí veci vecami; snažil som sa spomenúť si, čo bolo predo mnou.
Niekoľkokrát som spanikárila, premýšľala som, či niekedy nájdem cestu späť k tomu, čím som bola, nech už to bolo čokoľvek a kdekoľvek, ale išlo o menšie paniky. Nič veľké.
Nejako som vedel, že jednoducho musím byť.
A tak som bol.
O niečo neskôr som si spomenul, že som to ja a mám domov, ruky a nohy, otvoril som oči, vzal som do ruky telefón, zastavil časovač (nastavený na 15 minút) a videl som, že uplynulo len 9 minút.
Vstala som a išla do kúpeľne, kde som si sadla na podlahu a poškrabkala svojho kocúra na tvári a povedala mu, aký je úžasný a ako veľmi ho milujem. Celý čas som mala pocit, akoby som sa nachádzala vo svete, ktorý fázoval a vystupoval z reality, ako stroboskop, čas sa prelínal medzi pobytom s mojím kocúrom a prázdnotou.

Robila som to asi 15 minút, potom som zišla dolu, vzala si misku cereálií a vrátila sa hore do postele.
Nemohol som zaspať, pretože tma ma stále posúvala späť, tak som si dal 40 mg MDMA a štvrť 1 mg alprazolamu.
Myslím, že by som ich nepotreboval, keby som nebol sám.

Aftershock a trip, celá udalosť, sa odohrali za menej ako hodinu.
Bola to tá najúžasnejšia vec, akú som kedy urobil, a zúfalo si to chcem zopakovať, ale mám veľký strach.
Je to také krásne a zároveň desivé, ten moment, keď sa pýtate, či ešte niekedy budete vedieť, čo ste...

Chvíľu potrvá, kým to skúsim znova, musím si tú skúsenosť poriadne osvojiť.
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Kde môžem získať najlepšie Dmt ?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Na mnohých trhoch... Ja svoje kupujem väčšinou na trhu Nemesis, od Boomshankara a Fatherless na tomto trhu.
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Mohli by ste mi, prosím, poslať odkaz, veľmi by som to ocenil
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
V mojom podpise je odporúčací odkaz na Nemesis na Nemesis sú /u/boomshankar (ak sa zaregistrujete cez môj odkaz, dostanem drobné z vašej útraty, ale každá drobnosť pomôže :) )
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Teraz sa na to pozriem
Ďakujem.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
DMT je skurvený blázon, človeče. Okamžitý príchod ma vždy ohromil. Zakaždým, keď som fajčil túto látku, mi to absolútne vyrazilo dych. Pre každého, kto to ešte neskúsil. Je to úprimne jedna z najúžasnejších drog, aké kedy existovali. Verte mi, že nebudete ľutovať, že ste to vyskúšali!
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
To bol jediný dôvod, prečo som sa dostal na toto fórum, aby som získal DMT.
Keď sa mi to podarí, podelím sa o svoje skúsenosti.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tím Boomshankar mi navrhol, aby som pred užitím DMT vyskúšal malú dávku ketamínu, aby som odstránil časť paniky spojenej s týmto rýchlym nástupom. Funguje to ako čaro, teraz to vnímam ako nevyhnutnú kombináciu :)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Akosi mi úprimne povedané nenapadá súvislosť medzi ketamínom a DMT...

Ale aby som pravdu povedal, v skutočnosti som túto kombináciu nevyskúšal, čo si pamätám.

Nebudem ju posudzovať bez toho, aby som ju vyskúšal. Vyskúšam to. Vďaka za odporúčanie. Ak pôjdem po užití tohto do pekla, tak sa na to vykašli 🤣
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Skutočnosť, že ste tak ešte neurobili, mi napovedá, že som v bezpečí :p
 
Top