Predajca DN utajuje, ako pašujú a rekryštalizujú metamfetamín

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Po prvé, pervitín sa pašuje v narodeninových kartičkách rozdrvených na konzistenciu podobnú strúhanke a vákuovo tesne uzavretých v tenkom striebornom plastovom obale Mylar, nie v plastovom obale vac seal, pretože sa to ukáže na röntgenovom snímku takto kartely a iní prepravujú svoj pervitín po celom svete.

Metóda rekryštalizácie, aby sa zmenil späť na úlomky:
Pomocou nádoby Bain-Marie (nie dvojitého kotla, je to príliš nebezpečné) pridajte metanol a mierne ho zahrejte (metanol sa používa kvôli zápachu alebo niečomu podobnému), potom, keď sa zahreje, pridajte metamfetamín v prášku.

Rozpustite a miešajte metánovú zmes na ohni, kým nezhustne, použite 1/3 metanolu k metánovému prášku, keď dosiahne určitú konzistenciu, odstavte Bain Marie z ohňa a okamžite ju vložte do chladničky pri nastavení teploty 4, aby bola správna chladná. po noci by ste mali dostať späť kryštály alebo jeden veľký kryštál, ktorý môžete rozbiť na úlomky, vybrať a nechať vyschnúť, ideálne je nechať ho v chladničke, kým sa neodparí.

Nie som chemik a mám najzákladnejšie chápanie chémie, aké môže človek mať, túto techniku mi vysvetlil predajca z dark netu, ktorý predáva pervitín z celého sveta.

Ak ste chemik, povedzte mi, či som to pochopil správne, ak nie, prosím, opravte alebo vysvetlite správny postup.
 
Top