Má niekto Výpis z Diploterys Cabrerana ( Chaliponga) úspešný ?

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Plánujem extrahovať N,N-DMT, 5Meo-DMT z Chaliponga, akú techniku mám použiť? Pred extrakciou kyselinou a zásadou sa rastlinný materiál v tomto prípade rozmiešal v listoch a potom sa to celé 3-krát rozmiešalo v zriedenej kyseline chlorovodíkovej, potom sa varilo a filtrovalo s použitím hydroxidu sodného ako zásady a DCM alebo chloroformu ako rozpúšťadla. Moja otázka znie, kto má skúsenosti s extrakciou tejto rastliny a má tam v súčasnosti ešte Psychotira Viridis a Virola Theiodora? Budeme vďační za nápady aj čo sa týka rozpúšťadla.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
No ja mám celkom solídne znalosti z chémie prírodných zlúčenín a hoci som licencovaný biológ/biochemik, rastliny, s ktorými chcete pracovať, sa nenachádzajú v mojej zemepisnej oblasti, takže nemám skúsenosti, ale môžem vám povedať, aby ste si dávali veľký pozor na teplotu, pretože práve tam sa urobilo najviac chýb (aspoň pokiaľ ide o tryptamíny). Nebezpečenstvo predstavuje aj kyslá hydrolýza, zatiaľ čo tieto zlúčeniny sú dosť odolné voči zásadám a nie sú ľahko hydrolyzovateľné vzhľadom na to, že teplo je pod 50 C.
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
V prvom rade veľmi pekne ďakujem, že sa do celej veci zapojil niekto so znalosťami. Už som pokazil svoju prvú dávku...! Myslím si, že ako ste práve opísali, teplota pri varení bola príliš vysoká. 85 C... Urobil som štandardnú extrakciu kyselinou a zásadou s DCM ako rozpúšťadlom. Z 50 g zostalo 25 mg N.N - DMT. Máte pre mňa možno iný variant, ktorý sľubuje väčší výťažok?
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Tu je analýza z mojej aktuálnej

Diploterys Cabrerana Charge.

Pôvod: : Loreto, Peru
Výsledky:
DMT 0,23 %.
NMT 0,06 %
DMT N-oxid 0,03 %
Bufotenín 0,004 %
2-MTHBC 0,001 %
 
Top