Vykazuje získavanie veľmi veľkých kryštálov počas metakryštalizácie známky menej čistého produktu?

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Postupoval som podľa nasledujúcej príručky: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/.

a prečítal som si nasledujúce informácie: Paradoxne, špinavý pervitín kryštalizuje lepšie ako čistý pervitín, pretože kryštály rýchlo rastú okolo častice nečistoty a vytvárajú pekné veľké, tvrdé kryštály.

Priložil som 3 obrázky. Dva z nich sú obrázky, ktoré sme sami urobili z našich experimentálnych dávok, na ktorých sú menšie čírejšie úlomky, ktoré sme vykryštalizovali pomocou metódy na vyššie uvedenom odkaze, a ďalšia fotografia je obrázok, ktorý som stiahol z internetu (čierna rukavica) ako príklad veľmi veľkých úlomkov, veľkých ako ruka.

Ak na základe týchto pokynov na kryštalizáciu dostanete úlomky, ktoré sú rovnako veľké ako úlomky na obrázku s čiernou rukavicou, znamená to, že váš výrobok je nečistý? Dá sa z našich obrázkov ľahko zistiť, že naše šarže majú vyššiu čistotu ako tieto?
 

Attachments

  • Gag9QHpCZl.jpg
    Gag9QHpCZl.jpg
    123 KB · Views: 39
  • 73A1tmSUYL.jpeg
    73A1tmSUYL.jpeg
    115.4 KB · Views: 31
  • Zyu0gt61EO.png
    Zyu0gt61EO.png
    220.8 KB · Views: 30

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Nie som najskúsenejší s ľadom, ale tá čierna rukavica mi ani nepripadá ako pervitín (ik je to len hovno ľad, ale pripomína mi to ako veľký kus kremeňa alebo niečo podobné). niektoré z ur úlomkov sú väčšie ako iné, ktoré som videl, ale nič, čo by ma malo ZNEPOKOJIŤ. tie na prvej fotke vyzerajú skvele! podľa mňa to vyzerá čisto, ale získal by som druhý názor.

Týmto by som veril viac ako naozaj malým úlomkom ^^;
Uvažoval si o predaji na fóre?
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
To znamená, že mali veľa voľného priestoru na rast. veľká kryštalizačná miska.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ide o to, že ak by ste si vyrobili pervitín, nebola by to pravda, ale ak ste si ho niekde kúpili... áno, to nie je metamfetamín... ehm, myslím tú fotku v čiernej rukavici, to nie je pervitín
 
Top