drogy a hnutie haes

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Nedávno som premýšľal o paralelách medzi užívateľmi drog a zástancami hnutia za zdravie pri každej veľkosti (haes). priznám sa, že tí prví sa mi páčia oveľa viac ako tí druhí. nenápadne som mal vždy pocit, že si za to tuční ľudia môžu sami a je to ich vina. prečo by sa vystavovali niečomu, čo poškodzuje ich zdravie? niežeby to nevedeli. potom mi to došlo... užívatelia drog (vrátane mňa) robia presne to isté lol. niektorí v oveľa horšej miere ako priemerný plus size človek. len mi to pripadá trochu smiešne, ako sú si podobní...

Nemám rád užívateľov drog, ktorí ich užívanie oslavujú a tvária sa, akoby to bolo úplne zdravé, ani tučných ľudí, ktorí sa tvária, akoby na ich životnom štýle nebolo nič zlé. je v poriadku robiť obe tieto veci, ak si uvedomíte a zvládnete riziká, ktoré s tým súvisia. ak sa nestaráte o svoje zdravie, je to v poriadku, ale musíte si to priznať. nemôžete všetkých ostatných presviedčať, že je to normálne. možno to robí veľa ľudí a je to tiež v poriadku, ale nie sme na to stvorení a je to taká sračka, že to núti ostatných ľudí žiť takýmto spôsobom.

nechcem nikoho zahanbovať ani mu hovoriť, aby prestal brať drogy. ja budem brať drogy aj naďalej, ale aspoň viem, že mi to neprospieva. väčšina ľudí na fóre to vďakabohu vie tiež, ale stretol som ľudí, ktorí si oprávnene myslia, že im to neškodí, a to ma veľmi irituje. nemám rád hlúpych ľudí ^^;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Všetci máme svoje neresti (jedlo, drogy atď.) Neresti sú zábavné! Všetci si však musíme uvedomiť, že majú svoju cenu. Zhovievavosť v čomkoľvek nie je skvelá.

To znamená, že malá duševná drogová dovolenka z času na čas robí dobre môjmu srdcu
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Skutočne. Striedmosť je tenká hranica, po ktorej treba kráčať. Málokedy ju praktizujem a bez okolkov priznávam, že si z bezohľadnosti robím, čo chcem. Znižovanie škôd a zodpovednosť idú na dlhú trať. Nie každá topánka vám sadne, robte to, čo vám vyhovuje. Každý, kto si myslí, že má "RIEŠENIE" na niekoho osobné problémy, je podľa mňa dosť márnomyseľný, ale na druhej strane, ako vychováte dieťa, ktoré sa nedá ovládať?
Myslím, že stačí byť tým najlepším, čím môžete byť, nech je to čokoľvek. Je to vaša úloha a máte len jedno predstavenie.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
SoldadoDeDrogas Myslím, že ste to povedali dokonale. Rôzne údery pre rôznych ľudí
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ak je to možné, meriam peniazmi. Tí, ktorí zneužívajú svoje telo na úkor daňových poplatníkov, sú PROBLEMATICKÍ :rolleyes: Žiť a potom nech aj zomrú. Anarchokapitalizmus libertarianizmus utilitarizmus
 
Top