Lieky poštou

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Hej, zaujímalo by ma, ale ako môžu díleri posielať poštou balíky s drogami vo vnútri a nielen s práškom, ako sa skrývajú huby alebo tekutiny ?

Nemám v úmysle to robiť, ale je to otázka, ktorú mám

aké techniky používajú ?
Viem, že niektorí na balíky nanášajú ocot a papriku a balia ich hliníkom.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Táto otázka ma zaujíma. Dúfam, že mi na ňu odpovedia niektorí odborníci.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Nebol by hliník podozrivejší? potom je tak trochu zrejmé, že niečo skrývate. ale ja to neviem, nikdy predtým som neposielal drogy poštou.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Viem, že niektorí ľudia schovávajú tovar do hliníka a potom hliník vložia do fľaše naplnenej šampónom (populárna značka), ale neviem, či to funguje, nikdy som to neskúšala
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Mnohí ľudia hovoria, že hliník pomáha blokovať röntgenové žiarenie, ale ja si myslím, že je to mýtus
Olovo pomáha blokovať röntgenové žiarenie vďaka svojej hustote 11400 kg/m³, ale hliník má len 2700 kg/m³, takže si myslím, že je to zbytočné
je dobrý len na zabalenie drogy
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Máte nejaký lepší nápad na blokovanie röntgenového žiarenia?
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Kravina! alobal neblokuje röntgenové žiarenie.
Tvoja droga je hromada organických molekúl. organické vyzerajú na röntgenovom žiarení inak ako kovové a dajú sa rozlíšiť.
ak chcete blokovať röntgenové žiarenie, musíte svoj dope ponoriť do podobného organického enveronmentu, aby vyzeral ako niečo neškodné. ale na tomto mieste končím, pretože nie som ochotný prezradiť svoje vlastné metódy utajovania.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
!!! Tieto informácie som našiel až teraz, takže si urobte testovanie a vlastný výskum Nenesiem zodpovednosť, ak si zničíte drogy alebo čokoľvek iné !!!


Cín, antimón, volfrám, bizmut sú dobré na blokovanie röntgenového žiarenia, ale nikto ich nebude používať na skrývanie drog, takže som našiel niečo lepšie ;

Istá spoločnosť vyrába povlak pre nemocnice, ktorý im pomáha blokovať röntgenové žiarenie.
Používajú síran bárnatý, našiel som francúzsku webovú stránku, ktorá ho predáva lacno (15 €/5 kg).
(predávajú aj iné lacné chemikálie, ktoré môžete použiť na syntézu)


Na výrobu vlastného náteru použite 5 kg síranu bárnatého a 2 l vody.

!!! Idk, ak sa suchý náter môže zlomiť, tak to vyskúšajte pred rozmazaním obalu !!!
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Ďakujem za pomoc, otestujem to
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Poskytnite mi spätnú väzbu pls
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
ĎAKUJEME za výskum @HewHiSt, veľmi si to vážime! Túto spoločnosť budem kontaktovať ešte dnes.

Francúzština, ktorá mi teraz viackrát prechádza cez spojku lol
 

Moonless

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Tekutina je jednoduchá, plná fľaša šampónového obalu, hydratačný krém
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
To je všetko? Len fľaša naplnená šampónom?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Myslím, že áno, je to jednoduché
Môžete používať šampón alebo iné kozmetické výrobky
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
dobré otázky, tiež som na to zvedavý
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Raz som si nechal dodať niekoľko kusov v úplne novej prázdnej plechovke od farby. Vákuovo uzavreté vrecká vo vnútri tej uzavretej plechovky s farbou
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Raz sa mi stalo, že niekto zamaskoval balenie ako semená s listom "Vitajte v nejakom falošnom záhradkárskom klube". Alebo podobne objednávka balíčka korenia od spoločnosti zaoberajúcej sa varením. Mal som detské hračky, ktoré obsahovali ako škatuľku na ceruzky, do ktorej vložili výrobok a potom balík znovu uzavreli. Existuje kopa spôsobov. Stačí, aby sa zamaskovali. Obchod s dolármi je pre tieto veci kľúčový
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Existuje nejaký spôsob, ako urobiť váš balík nezistiteľným pre psov ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Psy sa spoliehajú na čuch, preto ju viackrát zapečaťte, umyte zvonku, držte od nej lieky. Môžete sa pokúsiť zakryť zápach, ale psy sú niekedy vycvičené na upozornenie na kávu alebo iné silné pachy, takže sa uprednostňuje jednoducho nevytvárať žiadny zápach
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ak sa pozriete na obrázky colníkov a röntgenové snímky, majú počítačom podporované detektory kontrabandu. Podľa hustoty röntgenového žiarenia dokážu určiť, z čoho je niečo vyrobené, a od olova ECT dokážu odlíšiť hliník od ocele. Veľkú kovovú vec, ktorá niečo skrýva v pošte, nie je ťažké vidieť. Lepšia stávka je nazvať to nejakou neškodnou vecou, ktorá vyzerá podobne, ako to skrývať
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Nemôžete poraziť x lúčov obdobie. Nie je to možné. Aj keď sa u podarí zakryť lúče pred odhalením zloženia toho, čo je v obale, uvidíte veľké prázdne miesto. Čo je ešte podozrivejšie. Žiadna krajina nemôže skenovať každý balík, balíky sa vyberajú náhodne a na základe papierov. Hľadajú veci, ako je krajina, vyhlásenie o položke, adresa, na ktorú ide. Rýchla vizuálna kontrola sa vykonáva oveľa častejšie ako röntgenová kontrola. Vo veľkej miere sa používajú psy.
 
Top