Lahôdky v drogérii

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Máte radi drogériu? Každý má rád drogérie, pretože v nich možno kúpiť lieky, ktoré dokážu vyliečiť naše rany a vyliečiť naše choroby.
Mnohí z nás však vedia aj to, že niektoré lieky v lekárni môžu nielen liečiť telo, ale aj prinášať potešenie v pravom slova zmysle!

Pred viac ako 500 rokmi povedal Paracelsus, najväčší švajčiarsky lekár, alchymista a prírodovedec:
"Alle Dinge sind Gift, und nichts ist ohne Gift, allein die Dosis macht dass ein Ding kein Gift ist"
Čo možno z nemčiny preložiť ako "Všetko je jed a nič nie je jedovatosť. Len dávka robí jed."
Zavedenie chemických liekov do medicíny presadzoval Paracelsus. V dôsledku toho sa považuje za jedného zo zakladateľov modernej vedy. Už vtedy chápal, že od lieku je len krok k jedu. Rovnako ako je jeden krok od terapeutickej drogy k plnohodnotnej droge. O účinku rozhoduje len správne dávkovanie.

V tejto časti sa budeme venovať najobľúbenejším liekom z lekárne, ktoré môžete dostať v rôznych krajinách. Niektoré lieky sa predávajú prakticky pripravené na použitie: kúp si ich a použi. Iné lieky obsahujú malé množstvo účinnej látky, takže musíte zjesť alebo vypiť veľké množstvo, aby ste dosiahli požadovaný účinok. To bude mať nevyhnutne závažný vplyv na organizmus. Vo väčšine prípadov negatívne vedľajšie účinky prevýšia cestu lieku.
Žiaľ, väčšina lekární predáva tieto lieky v tejto zmiešanej forme: farmaceutické spoločnosti vedia rovnako dobre ako my o schopnostiach a zložení svojich liekov, preto sa takým či onakým spôsobom snažia, aby takéto lieky boli pre závislých menej atraktívne.

Táto časť sa zaoberá tým, ako sa vyhnúť vedľajším účinkom a ako znížiť svoje pôsobenie drog, ktoré si kupujete v lekárni.
Rozoberieme aj to, ako získať účinnú látku z požadovaného lieku z lekárne pomocou improvizovaných prostriedkov.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Som veľkým fanúšikom DXM, je to taká úžasná, hrejivá droga s veľkou všestrannosťou vzhľadom na rôzne platničky a afterglow je skvelý. Väčšine problémov súvisiacich so žalúdkom sa môžete vyhnúť kúpou produktov špeciálne vyrobených bez cukrov prítomných vo väčšine produktov obsahujúcich len DXM.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Nedávno sa mi dostal do rúk vzácny morfium sulfát a tiež trapentadol (Palexia), ktorý sa dá kombinovať s oxykodónom na zvýšenie účinku oxykodónu (nie je pre začiatočníkov), som nadšený, že ich mám, ale je tak ťažké dať ich niekomu, keď viem, že majú potenciálne smrteľný účinok len pri malých dávkach.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Čo si všetci myslia o metylfenidáte? Nezdá sa, že by tu bol po ňom veľký dopyt, ale keď ho vidím na darknete, ceny sú šialené
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
milujem mph. milujem stimulanty vo všeobecnosti, ale mph a amfetamín sú moje obľúbené ^_^ focalin je imo najlepšia značka
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Pracujem na porcelánovom uhle k 4F-MPH
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Chcel som skúsiť kúpiť čistý metylfenidát a zistiť, či sa ľuďom páči. Feťáci tu platia absurdné sumy najmä za Ritalin a Ritalin UNO. Zdá sa, že je bezpečnejšie šnupať alebo podávať prášok ako tieto prekliate kamienky s časovým uvoľňovaním.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Jo a vždy som chcel skúsiť vytvoriť voľnú bázu. Vraj je Ritalin crack celkom dobrý. :p
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Ak ste ochotní, rád by som vám poskytol vzorku ^_^
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Been at library my desk all day long also food soda water with me I been very effective but drowzy work now. 4F-MPH sú často zlé šarže sub-MPH ale v Číne sú látky, ktoré to robia úplne správne [sic] takže potom je to super-MPH. Ale mám trvalú toleranciu na Ritalin aj keď na začiatku to bolo ešte slabšie AMP, takže milujem meth aspoň v snoch. Tkaniny v Číne robia veľa 4MMC -takže hľadajte v návodoch a potom sa pýtajte všetkých predajcov na svoje narky. Mnohí majú 2FDCK, PVs, MDMA, GHB, Noids(-ACA:s je čínsky vlastný vynález indo[zo]les),
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Predajne drogérie, v ktorých sa pohybujem, majú všetko dosť uzavreté. Poviem vám, že dávka kratomu má podobný pocit ako opiát. Fenibut sa cíti veľmi podobne ako benzo. Len sa uistite, že si urobíte prestávku, pretože tolerancia sa buduje rýchlo
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Červený Kratom (lacný prášok, ale mal by byť extrahovaný na 10-100x) je triedne rovnocenný s Canniabis Indica Hasch Downer. Žltý (Gold) je mierne Upper, ale väčšinou Downer, zelený Kratom je mierne Downer, ale väčšinou Upper. Biely Kratom je v najlepšom prípade rovnocenný s Canniabis Sativa "Creen Crack" Upper. SuperRed Kratom je HydroxyMitragynin (dá sa kúpiť) ako 17-krát silnejší ako perorálny morfín.
 
Top