suchá rýchlostná pasta

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
ako sušiť
Amfetamíny
Rýchlosť v pastách?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Stačí odstrániť kvapalinu zo speed pasty a umiestniť ju do Petriho misky a umiestniť na miesto, kde svieti slnko
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Chcem vysušiť 400 g!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Uh potom umiestnite na dosku.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Najprv prepláchnite nečistoty litrom acetónu, lepšie 2 litrami, potom filtrujte a filtrát rozpustite v teplej vode.
Zmerajte pH, hodnota by mala byť mierne kyslá, ak nie, pridajte kvapku kyseliny chlorovodíkovej. Všetko, čo sa nerozpustilo vo vode, môžete odfiltrovať a vyhodiť.
Potom všetko trikrát premyjeme petroléterom a vyhodíme.
Potom pridáme NaOH, kým pH>13. Vrchná olejová fáza je amféfreeba. Oddelíme ju a spodnú fázu 3-krát premyjeme petroléterom, výťažky a freebase vyhodíme spolu, pridáme MgSO4, kým sa neprestane zhlukovať, a dáme na 4 hodiny do mrazničky.
Potom odfiltrujeme MgSO4 a necháme petroléter odparovať na vzduchu, zvyšnú freebázu premyjeme acetónom do kadičky, pripravíme roztok H2SO4:IPA v pomere 1:5 a pridávame ho po kvapkách do kadičky, kým pH nie je medzi 6 a 7.
Odfiltrujeme vyzrážaný síran Ampheho a necháme acetón odpariť. Možno to zvážite a budete sa rozčuľovať nad tým, ako vás opäť vytočili, ale neexistuje iný spôsob, ako spotrebovať pastové hovno.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Je to dobré odporúčanie. Bohužiaľ, kofeín tam bude aj po A/B extrakcii. Čítal som, že kofeín môžete oddeliť od amfetamínu prostredníctvom roztoku studenej vody. Niečo ako zmrazenie. Mali by ste rozpustiť zmes amph a kofeínu vo vode a ochladiť ju na 2-3 *C. Kofeín sa vyzráža, zatiaľ čo síran amfínu zostane vo vode. Potom môžete odfiltrovať kofeín a odparením vody získať amfín alebo vykonať extrakciu A/B s touto vodou.
P.S. Toto som neskúšal a nie som si istý, či sa odstráni všetok kofeín. Pravdepodobne budú stopy kofeínu v konečnom výrobku.
 
Last edited:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Poznám túto cestu, radšej použite horúcu vodu, ale len toľko, koľko potrebujú na rozpustenie všetkého ,potom nechajte vychladnúť.
Budete pozorovať, ako sa tvoria dlhé biele vlákna a tých je stále viac a viac, možno toľko, že máte len kašu, to je všetok kofeín, odfiltrujte ho a nechajte zvyšnú vodu odpariť zvyšok je amfetamín.

A bez ohľadu na to, akú purifikačnú metódu som postupne použil, vždy sa v TLC analýze stále zobrazoval kofeín, úplne ho už nedostanete von.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Chcem suché, aby som sa mohol podeliť!
Nemôžem to robiť vo svojom dome!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tento odpad musíte pred zdieľaním vyčistiť.
Stačí ho nechať otvorený na vzduchu, rozpúšťadlo sa odparí samo, ale pri 400 gramoch to trvá dlhšie.
Ale radšej ho vyčistite, nech vám to niekto povie.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Budem to robiť
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
takže keď pridám amfetamín do vody, ph by malo byť slichtly acid ???? ja sa bojím @ ph 8 -7 musím skladovať nejaký amín, aby som to napravil, keď pridám veľa. ale dnes som mal i pekne nemenný papier, keď som testoval ph. (ja si myslím, že oke je to ph7), keď som sušil gram dal do pohára a ph bolo opäť základné vo vode z vodovodu... ale nejaký ranja pridaný a ja to vypiť. hádam potrebujem trochu spánku
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nie amfetamínová hmota, ale špinavá rýchlostná pasta, ktorú chceme vyčistiť. Ak chcete odstrániť špinu z rozpúšťadla, mali by ste ho vyrobiť s pH=3. Čistý amfetamín sulfát je neutrálny, nezapácha, nepáli ani nedráždi nos a chutí mierne horko.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ow fuck man musím sa naučiť čítať zvyšok témy, máte úplnú pravdu, len som preskočil acetón wasj s týmto množstvom
 
Top