Holandský rýchly pach pasty

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Mám otázku pre všetkých ľudí, ktorí vedia, čo je skutočná čistá holandská rýchlovarná pasta
Majú takú jemnú bielu krémovú pastu, ktorá veľmi príjemne vonia

Čo je to za vec, vďaka ktorej tak pekne vonia?
Viem, že A-olej premieňajú s kyselinou a získajú pastu, ale prečo stále tak pekne vonia?

Keď som sa pokúsil previesť svoj p2np al/hg redukovaný A-olej na pastu, nemal tú jemnú návykovú vôňu

Kde sa teda skrýva odpoveď? Čo spôsobuje, že ''ich'' (holandská) rýchlostná pasta tak pekne vonia?
Alebo je to len tým, že vyrábajú najčistejší A-olej, aký sa dá vyrobiť, a potom ho konvertujú najčistejším metanolom a kyselinou?
Alebo v čom spočíva odpoveď?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

ASheSChem, prosím, prestaňte hovoriť tieto nezmysly, pretože neviete, o čom hovoríte, keďže ste zjavne v živote nemali čistú holandskú pastu.
Sú aj ľudia, ktorí si čistia svoje veci a nedávajú tam nič, čo by znižovalo ich kvalitu, pretože vedia, čo s touto politikou robia!
Hovorím o čistej holandskej paste, nie o nejakej zasranej 5% rýchlej paste rozbitej na mesiac kofeínom.
Takže ak neviete, čo je to vôňa čistého materiálu, prosím, nezasahujte do tejto diskusie.

Sú tu ľudia, ktorí vedia, o čom hovorím, a možno vám túto tému osvetlia.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
ok... aj keď žijem blízko holandských hraníc a pravidelne som ho užíval (25 rokov strany..), ale vy viete pravdu, nie ja

každopádne prajem pekný deň
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Myslím, že preto, že používajú metanol s a-olejom a nie acetón, ako som sa dočítal tu, ktorý tu používajú takmer všetci.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Nechcel som byť na teba hrubý ani nič podobné, ale prišiel si s tým postojom, že tam nie je nič iné ako plná kofeínová pasta.

Prosím ľudí, ktorí majú nejaké ďalšie vedomosti, aby neváhali a napísali
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
osobne... odkedy užívam amfetamín sulfát, všimol som si, že vôbec nie je taká vysoká ako holandský speed
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
nie je to hlúpa otázka, pretože je to importand, ak chcete predávať svoj produkt.
Ľudia o ňom hovoria a ak máte čerstvú vôňu, ste dobrý .
Acetón vonia skôr ako farba ( moje skúsenosti)
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Presvedčte sa sami, vezmite si trochu suchého acetónu (destilovaného alebo vysušeného nad sušiacim prostriedkom) a rozpustite trochu tej holandskej pasty. uvidíte, koľko vám jej zostane, a začneme od toho.
Najčastejšie sa oblievajú amfetamínové laboratóriá s množstvom kofeínu, čo naznačuje, že sa reže pri zdroji. niečo okolo 70 % pouličného speedu obsahuje kofeín, bohvie, čím sa reže ostatné.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Aj vy patríte k ľuďom, ktorí radi nasávajú chemickú špinu cez nos, pretože tak príjemne páli, však?

Teraz to zoberme vážne...

Amfetamisulfát je pravdepodobne to najčistejšie z čistého, čo môžete v amfetamínoch konzumovať, pretože nemôžete šnupať A-olej, ktorý vám v hlave všetko vypáli. Amfetamínsulfát, keď sa jemne pomelie mlynčekom, je biely, absolútne bez zápachu a veľmi horkej chuti jemný prášok. Na tom sa všetci zhodneme, každý, kto tvrdí opak, by mal zaliezť do nejakej jaskyne a už nikdy z nej nevyliezť.

A teraz mi, prosím, povedzte, čo na mastnej paste má byť obzvlášť čisté? Kal obsahuje možno 15-30 % amfetamín sulfátu, zvyšok je laktóza, kofeín, rozpúšťadlá a syntetické kaly, ktoré výrobca nevyčistil od oleja, o miešačoch pasty ani nehovoriac.
Keby ste to robili správne, namiesto toho, aby ste tam vysypali všetko to svinstvo a miešali, nikdy by sa z toho nestala pasta. Takže prosím, prestaňte s tými zasranými rečami o dealerovi. ...skutočná čistá holandská rýchla pasta.... sa smejú na zadku...
To sú ľudia, ktorí veria, že dobrý speed spôsobuje naozaj pekné búšenie srdca, nutkanie na pohyb a musí páliť v nose.
Tu ich nenájdete, pretože už boli informovaní.
Navrhoval by som horúcu vodu, potom filter a v ňom potom v chladničke, potom sa môže pozerať na svoju kofeínovú břečku.
Ampehtamín sulfát bude stále v roztoku :D
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Rozumeli ste tomu, čo som napísal? Pretože sa zdá, že ste nečítali to, o čo som žiadal!
PÝTAL SOM SA, ČO SPÔSOBUJE TÚ PRÍJEMNÚ VÔŇU V ICH PASTE!
Pretože ste napísali len amatérske veci, ktoré už dávno viem
A holandská čistá pasta speed, o ktorej hovorím, by mala obsahovať iba: metanol, trochu nezreagovanej kyseliny sírovej a amfetamín sulfát

PASTA SA STANE, KEĎ PREMENÍŠ OLEJ NA SULFÁT; TAKŽE NIE, NIE JE V NEJ HOVNO, AK DO NEJ NEVYLEJEŠ HOVNO!!!
Ak nemáte žiadnu lepšiu odpoveď, ktorú by ste mohli napísať, prosím, držte sa mimo tohto vlákna, pretože vaša odpoveď nepomohla ani 1% mojej otázky, ktorú som položil.

Takže otázka stále zostáva!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Z môjho vlastnoručne vyrobeného A-oleja dostávam len amfetamín sulfát bez akýchkoľvek prímesí a smrdí ako nič. To je čistý môj priateľ. Prečítal som si váš príspevok a poviem vám pravdu o vašej rýchlostnej paste a o tom, čo je naozaj čisté.
Vy takzvaní profesionáli nemáte ani poňatia o čistení výrobku a preto tam sypete špinu, aby ste to predali. Zápach a chuť pochádza z vedľajšieho produktu syntézy, tzv. nečistôt, to vám už bolo raz povedané, potvrdené odborníkom a teraz veľa šťastia ďalej s vašou špinavou nechutnou kalovňou.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Urážate ľudí, ktorých ani nepoznáte, a hovoríte, že hádžu špinu do niečoho, čo ani nepredávajú.
Čistý suchý sulfát naozaj ničím nesmrdí, možno len trochu mačacími močmi, ALE pasta má zápach a čistá pasta má zápach, ktorý ste zjavne necítili
keďže nevieš o čom hovorím, tak ukončíme túto diskusiu, ktorú si viedol sám so sebou v tých tvojich príspevkoch.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

ChingShih, prestaň s tým. Zbytočne sa strápňuješ. Študuj chémiu. Amfetamín suphate s vysušenými rozpúšťadlami je bezfarebná, nezapáchajúca, horká, suchá biela soľ bez odtieňov.
Ak je to pasta, je ešte vlhká od rozpúšťadiel a časť jej hmotnosti budú tvoriť tie neodparené rozpúšťadlá, nie amfetamín.
Ak má zápach, je to z nečistôt alebo prísad, ktoré sú stále v chemickej látke alebo sa do nej pridávajú.
Toto je jednoduchá pravda, jednoducho sa s ňou vyrovnajte a prestaňte urážať ľudí, ktorí sa vám to snažia povedať.

Ak pociťujete, že amfetamínová pasta je silnejšia ako iné formy amfetamínu, ktoré ste predtým vyskúšali, je to preto, že tie predchádzajúce prášky boli narezané vo väčšej miere ako tento materiál. Alebo že celá alebo jej časť je pervitín.
Jedna z najsilnejších foriem amfetamínu, ktorú som kedy vyskúšal v časoch, keď som sa zabával, bola hnedá, polymerizovaná kaša, ktorá sa istý čas vyskytovala. Teraz viem, že to bolo svinstvo: zle vyrobený a zle vyčistený surový amfetamín. Ale bol pravdepodobne koncentrovanejší ako väčšina speedu, ktorý bol vtedy k dispozícii. Stále to však nič nemení na fakte, že to bolo hovno od sračkového kuchára.

Čo sa týka zápachu, o ktorom hovoríš, možno by si ho mal skúsiť opísať? Ak je to mandľový zápach, ktorý pripomína likér Amaretto, je to nezreagovaný benzaldehyd. Ak je to kvetinový zápach pripomínajúci dámske parfumy zo stredného východu alebo verejné toalety, môže to byť nezreagovaný P2P atď.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Také niečo neexistuje, pochopte to konečne, chcel som to skúsiť priateľsky vtipným spôsobom, ale asi ste sa cítili napadnutí, ospravedlňujem sa za to, ale to je väčšina zatajovaných informácií, inak by sa špina nepredávala. Príďte na temnú stranu, máme sušienky a čistý produkt ;)
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Všetci ste to pochopili zle - pretože ste si mysleli, že si myslím, že speed pasta je čistý amfetamín, ale ja viem, že to tak nie je
Všetci si myslíte, že som amatér, ktorý šňupol nejakú speed pastu alebo speed pastu plnú kofeínu, ale všetci sa mýlite
Viem, čo je čistý amfetamín sulfát, takže pre vás všetkých ''odborníkov'' mi to nemusíte vysvetľovať

Zápach, o ktorom hovorím v holandskej speed paste, je zápach A-oleja ako najbližšie porovnanie toho, o čom hovorím
Takže pravdepodobne používajú metanol s A-olejom, pretože pach A-oleja zostáva stále taký silný v ich paste
A naozaj to pekne vonia, nie ako acetón alebo toluén alebo nejaké iné rozpúšťadlo

TAK @Pennywise a @DocX ďakujem za odpovede, vedzte, že sa necítim nijako urazený, ani neurážam ostatných :)
Toto všetko je diskusia a môžeme diskutovať ako normálni ľudia a zdieľať svoje skúsenosti a klásť otázky
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Svoju otázku ste si zodpovedali sami, pravdepodobne ide o produkty rozkladu "a-olejov" reagujúce so vzduchom, čo sú nečistoty, ako povedali ľudia vyššie. stačí nijako nečistiť a získate ten zápach, jednoduché. ak chcete čistiť, potom "chuť" jednoducho nečistite, robiť to potom nemá zmysel z ekonomického ani praktického hľadiska, aspoň podľa môjho názoru. mojím PhD predmetom bola čistá holandská pasta vyrobená z A-olejov, takže viem, o čom hovorím 😂
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Vyrábali speed z apaan alebo teraz z bmk glicydate žiadne telo tam v nederlande nepoužívajú p2np majú lepší a rýchlejší spôsob a je pravda, že žiadne telo nevyrábalo formu 1/l a-oli 1kg speedu, ale 4kg alebo 5kg miešajú s kofeínom, pretože je biznis jednoduchý každý chce, aby sa z produktu urobil max monay
 
Top