Ergotamín tartrát z kultúry claviceps?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Verte mi, že nie som taký človek, ale mohli by ste aspoň trochu podrobne uviesť, aký výskum ste v tejto oblasti vykonali alebo aké sú vaše aktuálne závery a možno hlavne, čo ste už vyskúšali, ako to dopadlo, čo sa posralo a čo fungovalo, viete. Som za to, aby sme si navzájom pomáhali, ale pokús sa aj ty prispieť svojím dielom, brácho.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Toto by malo obsahovať všetko, čo potrebujete -_-
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Mám pocit, že si neuvedomujete potenciálne nebezpečenstvá (bol som intoxikovaný v blízkosti smrti a išiel som na pohotovosť) Som inak kompetentný biochemik, ale to neznamená, že nerobím chyby. Len si dávajte pozor!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Cítim sa s vami. Sám som mal niekoľko nehôd. Mohli by ste sa podeliť o to, akú chybu ste urobili pri manipulácii, aby sme sa všetci mohli poučiť z vašej chyby?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Na účely jedla som použil niečo znečistené a ponechané na slnku... Intelekt nie vždy vylučuje hlúposť (nikdy som si nemyslel, že autofotooxidačné procesy môžu premeniť stopy bromokryptínu na dostatočne toxické stopy jedu... v skutočnosti som sa dostal na pohotovosť z predávkovania tým, čo som považoval za antidotum, nejakým silným antagonistom D2).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ďakujeme za zdieľanie. Zdá sa, že takéto veci sa takmer vždy stávajú kvôli niečomu drobnému, čo sa dá ľahko prehliadnuť. Osobne som sa niekoľkokrát náhodne otrávil. Našťastie som nikdy nemusel ísť na pohotovosť. Vždy mi naskočí husia koža, keď si pomyslím, že by som mal vysvetľovať, že som prišiel do kontaktu s niečím dostatočne nebezpečným na to, aby sa to v priemysle nepoužívalo.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Príšerný nápad. Kyselina je lacnejšia ako kedykoľvek predtým, bodka.
 
Top