Etazén (etodesnitazén)

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Pracoval niekto s touto chemikáliou? sú výsledky miešania heroínu s ňou dobré? počul som, že je bezpečnejšia ako fent. ale stále veľmi silná. nie som si istý, aké sú cesty použitia a či sa oplatí, keď sa zmieša s heroínom, takže ak niekto vie viac, budem vďačný. môžem diskutovať aj o syntéze, ak by mal niekto záujem.

A0CNPnqdWM
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Dobrý deň!
Vzhľadom na dostupné údaje z predklinických štúdií je etodesnitazén (a iné psychoaktívne látky z tejto skupiny) pri ekvivalentných dávkach extrémne toxický a terapeutický pomer medzi analgetickou a respiračnou depresívnou aktivitou je veľmi úzky (pri intravenóznom použití). A pri perorálnom užívaní je veľká pravdepodobnosť, že sa vyskytnú len vedľajšie a analgetické účinky bez eufórie.
Neodporúčam ho miešať s heroínom. To, že táto psychoaktívna látka je bezpečnejšia, je mýtus (ak vezmeme do úvahy údaje z výskumu). Podľa Walkera E. A. a Morgana M. M. sú tolerancia a závislosť rovnaké ako pri morfiu.

Ak chcete vedieť viac informácií - kontaktujte ma!
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ďakujem vám za vaše postrehy, veľmi si ich cením. a čo fajčenie? mám na tento ROA zmiešané názory. poskytuje podľa vašich skúseností dobré výsledky jeho nasýtenie rastlinnou hmotou? tiež nemôžem nájsť informácie o rozpustnosti. acetón, IPA?
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Bolo by to skvelé! Je tento RC ešte niekde k dispozícii?
 

RCvendor4

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
je dobrý, ale vôbec nevydrží dlho ako fenty
 
Top