Európski dodávatelia laboratórneho vybavenia

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý deň,

začínam blbnúť, keď sa snažím nájsť nejakého európskeho dodávateľa technického laboratórneho vybavenia, všetci sú v Číne a ja si toto vybavenie z mnohých dôvodov radšej neobjednávam tam.
Hľadám veľký plášťový reaktor a veľký rotačný vákuový destilátor, je na to nejaký dodávateľ v Európe?

Ďakujem.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Dobrý deň - som dodávateľ laboratórneho vybavenia a mohol by som vám pomôcť. Som tu dôveryhodným predajcom. Taktiež mám veľa chemikálií, ktoré môžem poskytnúť.

S pozdravom
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
BB Forum navrhuje ako garanta obchodu eskont. Ak potrebujete bezpečnostnú dohodu, napíšte mne alebo iným odborníkom.
 
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Sklep-chemland
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Pošlite mi DM a ja vám dám kontakty na čínskeho dodávateľa so skladom v EÚ, takže nemusíte platiť clo ani vysoké náklady na dopravu
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Nemáte náhodou k dispozícii pmk v Európe?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Som ohromený ich cenami!

Je možné objednať si tam tovar prostredníctvom e-mailu s osobným odberom, aby som sa vyhol spôsobu platby z internetového obchodu?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Nie som si istý, či ide o preberanie, ale sú legitímne.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Dope, zatiaľ nemám anonymný bankový účet, takže nemôžem nikde objednať bez možnosti odberu a platby v hotovosti.

Dnes som nakúpil darčekové karty AMZ za 3k lol a 2k sa teraz nedajú použiť na AMZ, pretože produkty nie sú dostupné ako darčeky fml
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8

Chcete sa podeliť? Predtým som robil len malé množstvá a teraz, keď chcem absolvovať štúdium, som trochu stratený v cenách a dodávateľoch.

@topic
Amazon je v Európe, sklo sa dá zohnať aj tam teraz. Čína má podľa mňa najlacnejšie sklo, ak chceš európske sklo, tak si radšej opepri zadok, maj legitímny dôvod, alebo sa zapíš na hodiny chémie na miestnej univerzite, aby si mal kryciu historku.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ahoj . teraz som v procese objednávania zariadenia. plášťový reaktor, 10L rotovap, chladiace vykurovacie zariadenie, ohrievač, vákuová pumpa. Google beirtam dvojplášťový reaktor okamžite vyhodí výroba psychoaktívnych látok hlavné použitie. Európa objednávka. na normálnu slušnú spoločnosť (nemám s tým nič spoločné, pomáha mi kamarát). 480 kg bude váha nákladu na prepravu. obsah balíka: laboratórne technické pomôcky jednoducho. Usilovne premýšľam, nie je to dobré? možno má niekto bezpečné riešenie? Len som sa dočítal tu na fóre, že existujú aj európski dodávatelia, nie ako veľký je cenový rozdiel
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dobrý deň, tuco, môžem si objednať u ktoréhokoľvek z veľkých dodávateľov chemikálií:
Simax
Duran
katalógová cena + môj poplatok (5-20 % v závislosti od dodávateľa a tovaru) + poštovné
dodacia lehota približne mesiac
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Mám mamu vo veľkej chemickej spoločnosti, takže moje vybavenie a chemikálie sú takmer ukradnuté zo skladu :D :D
 

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Potrebujete ho ešte ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Bol opravený už dávno, ale nie je zlé mať informácie o tom, čo máte.
Vďaka.
 
Top