Question Všetko, čo som sa v týchto dňoch dozvedel o metamfetamíne (opravte ma, ak som to pochopil zle, stále sa učím)

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Zriedená kyselina chlorovodíková-> Túto kyselinu je možné zakúpiť v obchode so železiarskymi potrebami. Predáva sa ako čistič blokov a chodníkov. Nazývajú ju kyselina muriatická.

Hydroxid sodný-> Túto kyselinu už pravdepodobne máte. Na väčšine miest sa nazýva "žieravá" sóda" alebo bielidlo; je to čistič drezov a odtokov.

Etyléter-> Pravdepodobne si ho budete musieť vyrobiť. Nebojte sa, je to mäkký. Stačí zájsť do miestneho obchodu s potravinami alebo do obchodu s autosúčiastkami a vziať si plechovku tej "štartovacej kvapaliny", ktorá sa dodáva v spreji. Používa sa na studený štart benzínových motorov.


Inhalátor do nosa "VICK"-> Žiadny iný nebude fungovať, až tam, kde o tom viem. Sú v každej drogérii alebo obchode s potravinami atď. Budete ich potrebovať asi 12, ale nekupujte taký tucet, iba ak Je zima, takže budete môcť povedať, že je to pre vašu ošetrovňu, ktorá sa zásobuje pre pacientov. V opačnom prípade kupuj po dvoch, ak je to možné. Zavolajte si priateľa, aby vám pomohol. Lekárnici v lekárni zvyčajne budú vedieť, o čo ide, ak kupujete veľké množstvo.



Zoznam vybavenia zverejním neskôr, opravte mi prípadné chyby v tomto príspevku, prosím, veľa sa od vás učím, veľmi sa mi páčilo fórum, @Berlin777 mi veľmi pomohol, privítal ma, cítila som sa tu dobre
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Je vaším hlavným cieľom získať väčšinu chemických látok OTC (OTC = Over The Coutner)? Ak nie, mohli by ste si tieto chemikálie kúpiť priamo od dodávateľa a ušetriť čas :)

. Prajem príjemné učenie a vítam vás na fóre!
 

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Bolo by teda pre mňa lepšie kúpiť si tovar priamo od dodávateľa?

Vďaka, veľmi sa mi páči toto fórum
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vždy je najlepšie :) V súčasnosti si môžete kúpiť ešte skrytejšie od dodávateľa ako OTC, a to prostredníctvom darknetu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Závisí to od predajcov, ale toto fórum je jedným z najlepších miest na rýchle vyhľadanie chemických látok. Vo všeobecnosti by ste mali nakupovať len pomocou systému úschovy, ktorý fórum ponúka :)
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Niektoré krajiny, napríklad krajiny Južnej Ameriky, majú ešte prísnejšie predpisy ako USA a EÚ.

Tým sa získavanie chemikálií kúpou stáva naozaj drahým a potenciálne nebezpečným, takže vo všeobecnosti je voľne predajné riešenie.

Chválim OP za to, že zašiel tak ďaleko vo svojom výskume OTC výrobkov ako náhrady za skutočné chemikálie.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Som rád, že som mohol niekomu pomôcť, pretože som bol v rovnakej situácii a ani som nevedel, kde začať, pretože je tu príliš veľa informácií na analýzu pre úplného nováčika, pravdepodobne som bol dokonca osinou v zadku pre niektorých používateľov, ktorí sa pýtali na hovadské množstvo otázok😅
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Etylacetát je k dispozícii v železiarstve ako náhrada riedidla na farby. Čistič odtokov kyseliny sírovej je v železiarstve 95 % čistý. Vm&p naptha je univerzálne nepolárne rozpúšťadlo. Čistý acetón nájdete v podstate kdekoľvek ako odlakovač na nechty. Chlórovaný čistič karburátorov je dcm, metylénchlorid. Približne 75 %. Štartovacia kvapalina do motora má často etyléter a alebo hexadecimál alebo hexadecimál. Epsomská soľ je po príprave dobrým vysušovacím prostriedkom. 91% izopropylalkohol sa dá nasoliť kuchynskou soľou na takmer bezvodé podmienky. 🤔 Pyrexové formy na koláče sú za 3 doláre a dobre sa v nich pracuje na koláče a tiež rekryštalizácie
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Štartovacia kvapalina do motora obsahuje dietyléter a hexán alebo heptán. Existujú videá o tom, ako vyrobiť dietyléter z etanolu. Devil Springs a Everclear majú vysoký podiel etanolu. Na internete by mohol byť laboratórny etanol. Dibutyléter by sa mohol použiť na Grignardovu reakciu chloridu etylmagneziového s acetonitrilom a roztokom kyseliny chlorovodíkovej na výrobu P2P (fenyl-2-propanónu).
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Benzylmagnéziumchlorid a acetonitril Predpokladám, že alebo vám chýba aromatický kruh. Hoci ak sa vám to podarí, povedzte mi ako, ja vám potom poviem, ako vyrobiť amfetamín z medziproduktu priamo bez toho, aby ste museli prejsť cez P2P ;)
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Neskoro na úpravu, práve som videl, že ste to už opravili.

THF čo je PVC v cemente/lepidle sa bežne používa v Grignarde ako rozpúšťadlo, vďaka za upozornenie na di-N-butylether to je pre mňa novinka a zdá sa, že sa dá dosť ľahko pripraviť, veľmi užitočné, predpokladám, že poznám kopu reakcií, ktoré jednoducho lepšie prebiehajú v éteroch, ako to robí Al/Hg.

Ultrazvuk a pridaný kryštál jódu pomáhajú viac, ako by mohlo pomôcť sušenie a vylúčenie vzduchu na svete, keď sa chystá Grignard.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Je skvelé, keď môžete získať čisté chemické látky určené na neškodné použitie. A ak ich môžete získať na mieste za hotovosť. Hydroxid sodný sa nazýva lúh a je to ckeaner na odvodňovanie. Kaustický popol z hrnca je hydroxid draselný a je veľmi veľmi podobný, ale nie je také ľahké ho nájsť
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@Gusfring666 Na internete sa dá ľahko nájsť, len nie je veľa bežných použití. Stabilizátor, ktorý zabráni vyblednutiu tričiek s farbami na pneumatiky, je jediné, čo mi z hlavy napadá. Neexistuje veľa dôvodov, ktoré ma napadajú na jeho použitie, pokiaľ práve nepotrebujete kovový draslík označený ste, pretože som odpovedal v nesprávnej kolónke
 
Top