Question Skúsenosti s vonkajším pestovaním burín

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Sú to nejaké tipy na pestovanie buriny vonku, ako minimalizovať šancu na prichytenie, len viem, je ťažké dokázať, že som osoba, ktorá rastliny zasiala
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Ak máte vlastný súkromný majetok v krajine, potom máte menej starostí. Ak nie, nájdite si dobré miesto, ktoré je na samote, takže je tam veľmi malá premávka mimo poľnohospodára alebo možno poľovníka, čo znamená, že jediné kamery, o ktoré sa musíte starať, sú kamery na pozemku alebo kamery pre zver. Prehľadajte svoje miesto po celom okraji pozemku, nájdite dobré miesto a postavte niekoľko vlastných skrytých kamier. Nájdite potok alebo riečku a sledujte ju, pretože chcete byť celkom blízko zdroja vody, aby ste nemuseli nosiť džbány, keď ich budete potrebovať napojiť. Ukryte si tam niekde malé vedro. Výber správneho kmeňa pre vašu oblasť je nevyhnutnosťou a mohli by ste pestovať priamo v zemi alebo pomocou vedier, ktoré vám dávajú možnosť ich v prípade potreby premiestniť. V každom prípade je veľmi dôležitá pôda, ktorú používate, preto si overte, akú pôdu tam majú, alebo si prineste vlastnú, ktorú môžete použiť. Nechal by som si malú škatuľu, ktorú môžete schovať alebo zakopať neďaleko a dať tam všetky živiny alebo iné zásoby, ktoré môžete potrebovať, aby ste nemuseli nosiť veci do lesa, keď pôjdete, pretože by bolo dobré kontrolovať veci tak často, ako môžete a ako vám to vyhovuje. Nerobte si cestičku, nerobte si parkovisko a vždy choďte inou cestou, aby ste nezanechali jasné označenie, kam idete, aby ľudia nesledovali vašu stopu a nezakopli o vašu úrodu. A čo je najdôležitejšie, nikomu nehovorte, kde sa nachádzajú a že ich vôbec máte, samozrejme, ak vám nepomáhajú s vaším projektom.
 

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
vďaka za tipy, ktoré som vydoloval pre kamery, ale nie sú najdôležitejšie thx opäť bro
 
Last edited:

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
(y) Kedysi som robil vonku, teraz to všetko robím v interiéri. V tých časoch neboli kamery na sledovanie stôp problémom, ale tam, kde žijem vo vidieckej oblasti, sú teraz všade, aby sa dohliadalo na narušiteľov a na lov. Pestovanie je asi najpríjemnejšia vec, akú som kedy robil.
 

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Myslím, že je jednoduchšie používať tematické stránky, tam nájdete všetky informácie, ktoré by ste mohli potrebovať
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Je pravda, že v súčasnosti existuje veľa dobrých sprievodcov pestovaním, ktoré zostavili skúsení pestovatelia.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Keď som mal 18 rokov, stretol som jedno dievča, jej rodičia mali za stodolou 20 rastlín dlhých 20 stôp, pripevnených k zemi každé 2 metre. Vlastnil ich majiteľ a oni tam žili zadarmo, len aby ich mohli opatrovať. Bolo to všetko super funky shit (to bolo v 90. rokoch), chodil som tam a nikdy som neodišiel. Celé desaťročie.
 
Top