Extra telefón a SIM karta?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Mám starý telefón, v ktorom je stále vložená sim karta, myslím, že je to micro.

Zaujímalo by ma, či niekto vie o nejakých príručkách alebo stránkach s návrhmi spôsobov, ako ho môžem použiť?

Predpokladám, že druhé číslo by bolo veľmi cenné mať, ale nemám predstavu, ako postupovať, aby som sa dostal k..
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Bol to telefón, ktorý už bol viazaný na vaše meno prostredníctvom mobilného operátora? IDK určite, ale myslím si, že by to mohlo byť riskantné ako spaľovač
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
V skutočnosti išlo o pracovný telefón, ktorý sa nikdy nevrátil v.. Jediné informácie o ňom niekedy boli od niekoho z minulého zamestnania v domoch. Je to bohužiaľ aj iphone, robí to tento rozhovor zastaraným?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ak je to pre niekoho unavujúce, je to dobré. Neviem o spoločnosti Apple dosť na to, aby som vám povedal, či je to riziko len kvôli tomu. Predpokladal by som, že vás bude stále sledovať a zaznamenávať vaše údaje. Na mojom mieste by som to predal a kúpil si sledovací telefón na podnikanie
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Batéria sa aj tak začína nafukovať lol. Kde kupujete tento typ zariadenia @miner21? Mám nejaké btc a som unavený z toho, že ma podvádzajú..haha.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Takže len trac telefón z walmartu s hotovosťou. Potom stačí kúpiť aj minúty. Len nepoužívajte kartu, na ktorú je viazaná vaša identita. Neviem, kde sa dá zohnať napaľovačka s btc, ale určite existuje nejaký obchod, ktorý by vám dal možnosť použiť btc. Kedysi existovala aplikácia s názvom peňaženka, ktorá vám umožňovala nakupovať veci z Amazonu tak, že nákup za vás urobila iná osoba, ktorá chcela krypto. Idk, ak je tam nejaká alternatíva
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Platba v hotovosti je najlepší spôsob. Stačí si kúpiť telefón google pixel a spustiť na ňom graphene os, telefón s horákom môže byť nebezpečný. A LITERÁRNE NEMYSLÍM NA POUŽÍVANIE TOHTO TELEFÓNU A TEJTO SIM karty (ios je na takéto veci doslova sračka). Urob si láskavosť a prečítaj si bibliu DNM alebo sa začni hrabať v sekcii opsec dread.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Snažil som sa nájsť funkčný odkaz na Bibliu DN a Bibliu dodávateľa na strave, ale žiadna z nich nebola funkčná, keď som to kontroloval. Máte nejaký odkaz?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Áno, prosím, chcel by som ich stiahnuť! Trochu som rád, že nemôžem používať iphone, tak som sa ich nabažil
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Majte so mnou trpezlivosť. Snažím sa nájsť funkčný odkaz. Pokúsim sa vytvoriť príspevok, keď ho nájdem
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 @KurtV989 dávno som našiel funkčný odkaz, ale teraz som ho stratil, možno ho môže mať pigmalion, skúste sa ho opýtať na dread
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Práve som videl, že ho hľadajú aj iní ľudia v príspevku na Reddite lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Budem sa v tom hrabať. Má to vlastnú podúlohu na dread, ale odkaz je nefunkčný
 
Top