Pocit porážky

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Pred 5 rokmi som sa pretrepával a piekol vo fľašiach Gatorade. Používal som 24 hodín, pričom som zistil, že 2,4 g pseudo s celkovou hmotnosťou 3,7 g tabletiek je najlepšia cesta. Predtým som nerobil extrakcie, ale jednoducho som ho rozomlel v mixéri cez neho a Gatorade, športovú fľašu s malým otočným vrchnákom na odvzdušnenie, vm&p naptha a asi pohár plný NaOH a NH4NO3. A 2 batérie.

Fungovalo to ako čaro. Teraz nefunguje vôbec. Odvtedy som to musel skúšať už 10-krát, ani raz sa mi to nepodarilo. Nezdá sa mi, že by niečo zmenili. Používal som Sudafed 24 hod. tabletky.. ale zaujímalo by ma, aké najlepšie tabletky v kontinentálnom USA sa používajú na extrakciu. Niektoré majú pse sulfát a iné Hcl. Je sulfát to isté ako pse freebase? Aký je rozdiel medzi sulfátom a Hcl?

Ospravedlňujem sa za toľko otázok v jednom príspevku
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Aha, tiež som vyskúšala splyňovanie s Hcl a soľou, ako aj s H2SO4 + HCl (vodná),.
A dokonca aj premytie vodou s následnou titráciou kyselinou hcl.
 

Rollin88

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Neradi vám to kazíme, ale zdá sa, že veľké farmaceutické spoločnosti vyriešili problém SnB raz a navždy. Predstavili supergak, ktorý vygumuje reakciu, aj keď ste tabletky očistili na kryštáliky podobné ihličkám.

Čo to znamená?
Povedané na rovinu - , nikdy nebudete úspešní pri SnB s tabletkami určenými pre americký trh, tieto dni sú preč.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Nie je rozdiel medzi PSE sulfátom alebo hydrochloridom
Násobením roztoku NaoH na zrno sa uvoľní voľná báza pse
Na jeho extrakciu pridajte nepolárne rozpúšťadlo
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
O akom supergaku hovoríte? A či môžete namiesto lieku Sudafed použiť bronkaid
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nie, to nie je správne. Nechajte sa kŕmiť Walom. Nie je v ňom nič iné ako tvojich 60 mg a celulózový škrob. Rx 24 hodín ťa zabije a to je príliš veľa lítia dvakrát toľko, ako je primerané množstvo. Panák kryštálového lúhu? To je podľa mňa príliš veľa.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Znie mi to ako plán!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
V prílohe je PDF súbor, ktorý som našiel v uličke asi pred 10 rokmi a ktorý vám rozumným spôsobom poradí, ako SnB
 

Attachments

  • oaPlrYbnNZ.pdf
    121.8 KB · Views: 262
Top