Súpravy na testovanie fentanylu

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Chcel by som zostaviť lacné testovacie súpravy, ktoré budem ponúkať za cenu všetkých DNM. Môže mi s tým niekto pomôcť? Môžem ich buď kúpiť, alebo ak sa naučím tek, vyrobím ich sám. Musíme bojovať proti tejto rakovine! Toto svinstvo sa už vymklo spod kontroly!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/heroin-assessment-protocol.419/
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Prečo si radšej nekúpite prekurzory a nevyrobíte si vlastnú drogu, o ktorej budete vedieť, čo v nej je, a bude lacnejšia.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Opiáty nepoužívam ani nechcem používať. Kvôli skrytej prísade som prišiel o mnoho priateľov a rodinných príslušníkov a chcem pomôcť informovať používateľov. Nemám problém s fentom ani so žiadnou inou drogou, ale mám problém, keď nie je označená ako taká a ľudia sa stále zabíjajú.

Takisto nie som chemik. V priebehu rokov som spolupracoval s niekoľkými lekárnikmi a je to ako pásť mačky!
V tejto chvíli som spokojný len s nákupom výrobkov a sústredím sa na marketing.
Aj keby som si našiel čas na prečítanie príručiek a výrobu toho, čo potrebujem, je tu otázka času a ja môžem nosiť len toľko klobúkov.
Dokážem predať čokoľvek, ale vyžaduje si to sústredenie a čas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ahoj človeče, je mi ľúto tvojej straty. Odporúčam vám používať činidlá Marquis a Mecke. Urobil som tému s príručkami syntéz, Syntéza materiálov na testovanie PAS. Taktiež si môžete kúpiť testovacie prúžky v rôznych obchodoch. Videl som ich veľa.
WF8VKGl1N9
 
Last edited by a moderator:

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Kick ass! Vďaka!
Chápem správne, že testovací prúžok je pri testovaní účinnejší, keď je v ňom primiešaný fent?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Keď sa mieša v nie koľko áno.
 
Top