Fentanyl verzus zene?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Zaujímalo by ma, aký názor by na to mohli mať ľudia. Fenafnyl a príbuzné zlúčeniny a rodina zénov ako celok sú to, na čo sa pozerám.

Obe sú vysoko účinné, ale aké sú kvalitatívne rozdiely v skúsenostiach s ktoroukoľvek z týchto drog?

Podľa toho, čo som čítal na internete, sa tiež zdá, že vysokoúčinné syntetické opiáty nemajú takú eufóriu ako typický heroín. Je to pravda?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
So všetkými opiátmi rodiny Fentanyl nemôžete zaobchádzať ako s jedným a tým istým, existujú obrovské rozdiely v účinnosti a bezpečnosti. Aj eufória, zápcha, nevoľnosť atď. sa značne líšia. Nemám predstavu o zene, nikto ich nemá rád, myslím, že je to slepá ulica.

IMHO najvýhodnejším členom fentanoidov je Car-F, ktorý nie je príliš krátko pôsobiaci, poskytuje eufóriu en par alebo lepšiu ako H a je oveľa oveľa bezpečnejší (za predpokladu, že bol profesionálne narezaný). Taktiež prekonáva H, pokiaľ ide o zápchu a nevoľnosť, pričom tá je u hardcore feťákov trochu problematická, keďže sa naučili milovať zvracanie rovnako ako užívatelia amfetamínu milujú pocit pálenia v nose.

Pôvodný F je z rekreačného hľadiska jednoducho sračka.
 
  • Like
Reactions: vis

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Existuje nejaký iný analóg fentu, ktorý odporúčate okrem Car F? Len príliš silný na to, aby som sa cítil bezpečne bez ohľadu na prijaté preventívne opatrenia.

Čítal som, že dobrý je 3 metyl fentanyl (na moje želania stále príliš silný) a alfa metyl fentanyl.

Aké analógy fentanylu majú "nohy" alias dlhšie trvanie? Zdá sa, že fent a podobné drogy trpia potrebou neustáleho redávkovania, čo by bolo fajn nemusieť riešiť.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Samotný F je svinstvo, podľa toho, čo mi bolo povedané, CarF a ďalšie 4 substituované varianty sú najlepšie, v špeciálnom etylester CF (o polovicu menej účinný ako CF) a 4-metoxymetyl-F (približne rovnako).

Nechcite nič s dlhším trvaním ako CF, ktoré účinne vychádza o niečo menej ako H. Existujú niektoré variácie s veľmi dlhým trvaním, ale nie sú také príjemné a hlavne spôsobujú takmer okamžitú a veľmi ťažkú fyzickú závislosť. Zdá sa, že čím dlhšie sú receptory nasýtené, tým rýchlejšie a ťažšie vzniká závislosť.
Ľudia, ktorých poznám a ktorí užívajú CF a podobne, to robia tak, že si robia nosové spreje a uprednostňujú tento spôsob podávania napriek tomu, že predtým dlho používali ihly (intravenózne).
 
  • Like
Reactions: vis

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
O zénoch som veľa čítal a mali by byť veľmi stimulujúce, viac ako iné opiáty. Ľudia ich opisujú ako molekulárny speedball a ľudia hovoria, že sú veľmi euforické. Nečítal som nič o nedostatku eufórie... Viac než to, že sú to najnávykovejšie látky na tejto planéte.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
No je to možné, nemám skúsenosti z prvej ruky, hovorím len to, čo som vyvodil z toho, čo hovoria ľudia, ktorým dôverujem, a tí, ktorým nedôverujem. A mal som dojem, že Zenes po krátkom čase nechal ľudí nešťastnými.
Čo však viem, je, že človek nemôže dostať všetko v jednom balíku, to jednoducho nefunguje. Kombinácia silných stimulantov spolu s opiátmi urobí z každého paranoidného debila prvého rádu. Už konope + speed robí z ľudí neznesiteľných. Samozrejme, nie pri jednorazovom užití, ale ak sa to robí častejšie, zdá sa, že sa tomu nedá vyhnúť.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ste zvedaví, či si vyskúšate " zeny"
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Pred niekoľkými dňami som dostal gram Protonitazepynu a musím povedať, že som z tejto veci naozaj nadšený.
Mám vysokú toleranciu, pretože užívam 1 000 mg Substitolu (pentahydrát morfiumsulfátu) denne a táto vec ma odrovnala... Je to oveľa viac euforické ako akýkoľvek iný opioid, ktorý som urobil, dlhotrvajúci a... Neviem, či je stimulujúci to správne slovo... ako by som to mal povedať...? Je to pocit čistej pohody a som rád, že som mal namiešaný len gram 1:3. Keby som mala viac, určite nedám ruky preč. Myslím, že je to veľmi návykové, takže s tým opatrne.
 
Last edited:

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
A opakujem, že mám vysokú toleranciu. Táto vec je sakramentsky silná a ľudia, ktorí nie sú zvyknutí na opioidy, by mohli z nízkych dávok prípadne zomrieť.
 
  • Like
Reactions: vis

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Mal som mať bromazolam/metonitazén/Etonitazepyne zmes 1:1:1:30 (manitol) a bol to najtvrdší materiál na ulici od vekov, ide dobre hodiť metadón, v podstate všetci to milovali (okamžité prikývnutie a euforické búzy po tele). Jeho oveľa viac návykové ako fent, dobré myslieť je ľudia prestali injekčne mohli fajčiť bod a byť okey.
 
  • Like
Reactions: pvp
Top